Ekskavator teleskopik Sanderson TL6 nga Mbretëria e Bashkuar, 8183 EUR në shitje - ID: 7977249
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu
SHITUR
Hapni katalogun

Hmm, duket se artikulli është shitur

View this ad in the archive
Sanderson TL7 - Ekskavator teleskopik: foto 1
Sanderson TL7 - Ekskavator teleskopik: foto 2
Sanderson TL7 - Ekskavator teleskopik: foto 3
Sanderson TL7 - Ekskavator teleskopik: foto 4
Sanderson TL7 - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (14)

Ekskavator teleskopik Sanderson TL7

19975800 orët
Mbretëria e Bashkuar, Hitchin
Botuar: 28dNumri i referencës 74284

9 036EUR

Çmimi përfshirë. TVSH

 • ≈ 938 198 ALL
 • ≈ 9 806 USD
19975800 orët
Mbretëria e Bashkuar, Hitchin
Kontakto shitësin
Sanderson 624 - Ekskavator teleskopik: foto 1
Sanderson 624 - Ekskavator teleskopik: foto 2
Sanderson 624 - Ekskavator teleskopik: foto 3
Sanderson 624 - Ekskavator teleskopik: foto 4
Sanderson 624 - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (16)

Ekskavator teleskopik Sanderson 624

19946714 orët
Mbretëria e Bashkuar
Botuar: 22d

10 434EUR

 • ≈ 1 083 351 ALL
 • ≈ 11 323 USD
19946714 orët
Mbretëria e Bashkuar
Kontakto shitësin
Bobcat tl3870 - Ekskavator teleskopik: foto 1
Bobcat tl3870 - Ekskavator teleskopik: foto 2
Bobcat tl3870 - Ekskavator teleskopik: foto 3
Bobcat tl3870 - Ekskavator teleskopik: foto 4
Bobcat tl3870 - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (5)

Ekskavator teleskopik Bobcat tl3870

2020Kapaciteti ngritës: 3800 kg
Gjermani
Botuar: 3dNumri i referencës 46618-T5YYIKB

63 000EUR

 • ≈ 6 541 227 ALL
 • ≈ 68 370 USD
2020Kapaciteti ngritës: 3800 kg
Gjermani
Kontakto shitësin
JCB 526 - Ekskavator teleskopik: foto 1
JCB 526 - Ekskavator teleskopik: foto 2
JCB 526 - Ekskavator teleskopik: foto 3
JCB 526 - Ekskavator teleskopik: foto 4
JCB 526 - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (11)

Ekskavator teleskopik JCB 526

19977000 orëtLartësia e ngritjes: 6000 mmKapaciteti ngritës: 3 kg
Gjermani
Botuar: 1v 8mNumri i referencës 46618-4KRRNPE

18 790EUR

 • ≈ 1 950 946 ALL
 • ≈ 20 391 USD
19977000 orëtLartësia e ngritjes: 6000 mmKapaciteti ngritës: 3 kg
Gjermani
Kontakto shitësin
Matbro 300 - Ekskavator teleskopik: foto 1
Matbro 300 - Ekskavator teleskopik: foto 2
Matbro 300 - Ekskavator teleskopik: foto 3
Matbro 300 - Ekskavator teleskopik: foto 4
Matbro 300 - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

Ekskavator teleskopik Matbro 300

1997dizel6465 orëtKapaciteti ngritës: 3000 kg
Holandë
Botuar: 1dNumri i referencës 82487

2 500EUR

Çmimi pa. TVSH

Ankandi
 • ≈ 259 572 ALL
 • ≈ 2 713 USD
1997dizel6465 orëtKapaciteti ngritës: 3000 kg
Holandë
Kontakto shitësin
Bobcat tl 470 hf - Ekskavator teleskopik: foto 1
Bobcat tl 470 hf - Ekskavator teleskopik: foto 2
Bobcat tl 470 hf - Ekskavator teleskopik: foto 3
Bobcat tl 470 hf - Ekskavator teleskopik: foto 4
Bobcat tl 470 hf - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (15)

Ekskavator teleskopik Bobcat tl 470 hf

2016Lartësia e ngritjes: 7000 mmKapaciteti ngritës: 4 kg
Gjermani
Botuar: 4m 27dNumri i referencës 46618-VAIUJEF

42 222EUR

 • ≈ 4 383 868 ALL
 • ≈ 45 821 USD
2016Lartësia e ngritjes: 7000 mmKapaciteti ngritës: 4 kg
Gjermani
Kontakto shitësin
Liebherr tl 432-7 - Ekskavator teleskopik: foto 1
Liebherr tl 432-7 - Ekskavator teleskopik: foto 2
Liebherr tl 432-7 - Ekskavator teleskopik: foto 3
Liebherr tl 432-7 - Ekskavator teleskopik: foto 4
Liebherr tl 432-7 - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (12)

Ekskavator teleskopik Liebherr tl 432-7

20165250 orëtLartësia e ngritjes: 7000 mm
Gjermani
Botuar: 1m 11dNumri i referencës 46618-STVIX1N

49 000EUR

 • ≈ 5 087 621 ALL
 • ≈ 53 177 USD
20165250 orëtLartësia e ngritjes: 7000 mm
Gjermani
Kontakto shitësin
Bobcat tl 470 hf - Ekskavator teleskopik: foto 1
Bobcat tl 470 hf - Ekskavator teleskopik: foto 2
Bobcat tl 470 hf - Ekskavator teleskopik: foto 3
Bobcat tl 470 hf - Ekskavator teleskopik: foto 4
Bobcat tl 470 hf - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (8)

Ekskavator teleskopik Bobcat tl 470 hf

20166200 orëtLartësia e ngritjes: 7000 mmKapaciteti ngritës: 4000 kg
Gjermani
Botuar: 2m 10dNumri i referencës 46618-CQTUITT

42 217EUR

 • ≈ 4 383 348 ALL
 • ≈ 45 815 USD
20166200 orëtLartësia e ngritjes: 7000 mmKapaciteti ngritës: 4000 kg
Gjermani
Kontakto shitësin
Liebherr tl 432-7 - Ekskavator teleskopik: foto 1
Liebherr tl 432-7 - Ekskavator teleskopik: foto 2
Liebherr tl 432-7 - Ekskavator teleskopik: foto 3
Liebherr tl 432-7 - Ekskavator teleskopik: foto 4
Liebherr tl 432-7 - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (12)

Ekskavator teleskopik Liebherr tl 432-7

20165250 orëtLartësia e ngritjes: 7000 mmKapaciteti ngritës: 3 kg
Gjermani
Botuar: 1m 11dNumri i referencës 46618-J3LT8BD

49 000EUR

 • ≈ 5 087 621 ALL
 • ≈ 53 177 USD
20165250 orëtLartësia e ngritjes: 7000 mmKapaciteti ngritës: 3 kg
Gjermani
Kontakto shitësin
Bobcat TL 470 HF - Ekskavator teleskopik: foto 1
Bobcat TL 470 HF - Ekskavator teleskopik: foto 2
Bobcat TL 470 HF - Ekskavator teleskopik: foto 3
Bobcat TL 470 HF - Ekskavator teleskopik: foto 4
Bobcat TL 470 HF - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (9)

Ekskavator teleskopik Bobcat TL 470 HF

20165857 orëtLartësia e ngritjes: 7000 mmKapaciteti ngritës: 4000 kg
Gjermani
Botuar: 7dNumri i referencës 46618-FSJN5IR

45 000EUR

 • ≈ 4 672 305 ALL
 • ≈ 48 836 USD
20165857 orëtLartësia e ngritjes: 7000 mmKapaciteti ngritës: 4000 kg
Gjermani
Kontakto shitësin

Ekskavator teleskopik Sanderson TL6

Botuar: 2m 24d

Hmm, duket se artikulli është shitur
Ekskavator teleskopik Sanderson TL6: foto 1

Gjeni oferta të reja në katalog

Hapni katalogun
zoom in
Ekskavator teleskopik Sanderson TL6: foto 1
See what's in stock now

Botuar: 2m 24d

SHITUR

8 183EUR

 • ≈ 849 632 ALL
 • ≈ 8 880 USD

31 Janar 2024

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun
Viti i prodhimit

1997
Data e regjistrimit të parë

1997-00-00
Vendndodhja

SHITUR

8 183EUR

 • ≈ 849 632 ALL
 • ≈ 8 880 USD

31 Janar 2024

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test archive
t1 test archive - Material handling equipment
t1 test archive - LEON AND LEON LTD