Hmm, seems that this item is sold

See what's in stock now

Oferta të ngjashme

Ekskavator teleskopik Schäffer 9660 T
Schäffer 9660 T
2019, 1 orët
Gjermani, Hohentengen
Ekskavator teleskopik Schäffer 9660 T, 2019
Ekskavator teleskopik AUSA ruwterrein verreiker T 204 H
AUSA ruwterrein verreiker T 204 H
2018, 4x4, Dizel, 600 orët
Holandë, Hardinxveld-Giessendam
Ekskavator teleskopik AUSA ruwterrein verreiker T 204 H, 2018
Ekskavator teleskopik Schäffer 9630 t
Schäffer 9630 t
2015, 6 267 orët
Gjermani, Hamburg
39 000 EUR
Ekskavator teleskopik Schäffer 9630 t, 2015
Ekskavator teleskopik Schäffer 9630 t
Schäffer 9630 t
2017, 2 796 orët
Gjermani, Hamburg
56 900 EUR
Ekskavator teleskopik Schäffer 9630 t, 2017
Ekskavator teleskopik Schäffer 9630 t
Schäffer 9630 t
2015, 3 226 orët
Gjermani, Hamburg
56 500 EUR
Ekskavator teleskopik Schäffer 9630 t, 2015
Ekskavator teleskopik Schäffer 9630 t
Schäffer 9630 t
2016, 3 747 orët
Gjermani, Hamburg
44 850 EUR
Ekskavator teleskopik Schäffer 9630 t, 2016
Ekskavator teleskopik 2014 Bobcat T40180
2014 Bobcat T40180
2014
Mbretëria e Bashkuar, Dromore
Ekskavator teleskopik 2014 Bobcat T40180, 2014
Ekskavator teleskopik WEIDEMANN 5080 T
WEIDEMANN 5080 T
2014, 4 950 orët
Poloni, Szczecin
42 900 EUR
Ekskavator teleskopik WEIDEMANN 5080 T, 2014
Ekskavator teleskopik Linde h 60 t/396-02
Linde h 60 t/396-02
2014, 10 493 orët
Gjermani, Hamburg
26 900 EUR
Ekskavator teleskopik Linde h 60 t/396-02, 2014
Ekskavator teleskopik Linde h 60 t/396-02
Linde h 60 t/396-02
2014, 11 265 orët
Gjermani, Hamburg
26 700 EUR
Ekskavator teleskopik Linde h 60 t/396-02, 2014
Ekskavator teleskopik Linde h 50 t/394-02 evo
Linde h 50 t/394-02 evo
2014, 6 505 orët
Gjermani, Hamburg
29 900 EUR
Ekskavator teleskopik Linde h 50 t/394-02 evo, 2014
Ekskavator teleskopik JCB 526-56 t4i eb agri
JCB 526-56 t4i eb agri
2014, 3 310 orët
Gjermani, Hamburg
39 500 EUR
Ekskavator teleskopik JCB 526-56 t4i eb agri, 2014
Ekskavator teleskopik 2014 Manitou MT1840
2014 Manitou MT1840
2014
Mbretëria e Bashkuar, Dromore
Ekskavator teleskopik 2014 Manitou MT1840, 2014
Ekskavator teleskopik 2014 Dieci PEGASUS 50.21
2014 Dieci PEGASUS 50.21
2014, 129 orët
Gjermani, Dormagen
Ekskavator teleskopik 2014 Dieci PEGASUS 50.21, 2014

Ekskavator teleskopik Schaffer 9630T, 2014 ROK, CENTRALNE SMAROWANIE

Viti i prodhimit 2014
Orët e makinerisë 6 400 orët
Vendndodhja Poloni, 63-405 Strzyżew
Kontakto shitësin

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.