Reja dhe përdorur Ekskavatorë teleskopikë TEREX në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

Ekskavatorë teleskopikë TEREX

12
Seleksiono sipas
Seleksiono sipas
Rëndësisë
Datës – reklamaet e reja më parë
Datës – reklama e vjetër më parë
Çmimit – nga i ulëti te i larti
Çmimi - nga i larti te ulëti
Viti i prodhimit – i riu në fillim
Viti i prodhimit – i vjetri në fillim
Marka, modelit
TEREX
TEREX GTH-4016SR - Ekskavator teleskopik: foto 1
TEREX GTH-4016SR - Ekskavator teleskopik: foto 2
TEREX GTH-4016SR - Ekskavator teleskopik: foto 3
TEREX GTH-4016SR - Ekskavator teleskopik: foto 4
TEREX GTH-4016SR - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (10)

Ekskavator teleskopik TEREX GTH-4016SR

20102274 orët
Itali
Botuar: 5d
Ankandi
20102274 orët
Itali
Kontakto shitësin
Terex Telelift 2506 - Ekskavator teleskopik: foto 1
Terex Telelift 2506 - Ekskavator teleskopik: foto 2
Terex Telelift 2506 - Ekskavator teleskopik: foto 3
Terex Telelift 2506 - Ekskavator teleskopik: foto 4
Terex Telelift 2506 - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (25)

Ekskavator teleskopik Terex Telelift 2506

Spanjë
Botuar: 9dNumri i referencës 240055755
Ankandi
Spanjë
Kontakto shitësin
2006 Terex Telelift 2506 - Ekskavator teleskopik: foto 1
2006 Terex Telelift 2506 - Ekskavator teleskopik: foto 2
2006 Terex Telelift 2506 - Ekskavator teleskopik: foto 3
2006 Terex Telelift 2506 - Ekskavator teleskopik: foto 4
2006 Terex Telelift 2506 - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (27)

Ekskavator teleskopik 2006 Terex Telelift 2506

2006
Spanjë
Botuar: 9dNumri i referencës 240055736
Ankandi
2006
Spanjë
Kontakto shitësin
Terex 357 - Ekskavator teleskopik: foto 1
Terex 357 - Ekskavator teleskopik: foto 2
Terex 357 - Ekskavator teleskopik: foto 3
Terex 357 - Ekskavator teleskopik: foto 4
Terex 357 - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (8)

Ekskavator teleskopik Terex 357

20019000 orëtLartësia e ngritjes: 7000 mmKapaciteti ngritës: 3500 kg
Itali, VILLAR SAN COSTANZO
Botuar: 16d

18 000EUR

 • ≈ 1 865 862 ALL
 • ≈ 19 514 USD
20019000 orëtLartësia e ngritjes: 7000 mmKapaciteti ngritës: 3500 kg
Itali, VILLAR SAN COSTANZO
TEREX 357 - Ekskavator teleskopik: foto 1
TEREX 357 - Ekskavator teleskopik: foto 2
TEREX 357 - Ekskavator teleskopik: foto 3
TEREX 357 - Ekskavator teleskopik: foto 4
TEREX 357 - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (8)

Ekskavator teleskopik TEREX 357

2001dizel9000 orëtLartësia e ngritjes: 7000 mmKapaciteti ngritës: 3500 kg
Itali, VILLAR SAN COSTANZO
Botuar: 16d

18 000EUR

 • ≈ 1 865 862 ALL
 • ≈ 19 514 USD
2001dizel9000 orëtLartësia e ngritjes: 7000 mmKapaciteti ngritës: 3500 kg
Itali, VILLAR SAN COSTANZO
TEREX GTH4514 - Ekskavator teleskopik: foto 1
TEREX GTH4514 - Ekskavator teleskopik: foto 2
TEREX GTH4514 - Ekskavator teleskopik: foto 3
TEREX GTH4514 - Ekskavator teleskopik: foto 4
TEREX GTH4514 - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (8)

Ekskavator teleskopik TEREX GTH4514

200810936 orët
Emiratet e Bashkuara Arabe
Botuar: 19d
Ankandi
200810936 orët
Emiratet e Bashkuara Arabe
Kontakto shitësin
Terex Kreisel 4518 (3269) - Ekskavator teleskopik: foto 1
Terex Kreisel 4518 (3269) - Ekskavator teleskopik: foto 2
Terex Kreisel 4518 (3269) - Ekskavator teleskopik: foto 3
Terex Kreisel 4518 (3269) - Ekskavator teleskopik: foto 4
Terex Kreisel 4518 (3269) - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (10)

Ekskavator teleskopik Terex Kreisel 4518 (3269)

20064930 orët
Austri, Ansfelden
Botuar: 19dNumri i referencës 3269
Pyet për çmimin
20064930 orët
Austri, Ansfelden
Kontakto shitësin
Terex Telelift 2506 - Ekskavator teleskopik: foto 1
Terex Telelift 2506 - Ekskavator teleskopik: foto 2
Terex Telelift 2506 - Ekskavator teleskopik: foto 3
Terex Telelift 2506 - Ekskavator teleskopik: foto 4
Terex Telelift 2506 - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (31)

Ekskavator teleskopik Terex Telelift 2506

Gjermani
Botuar: 20dNumri i referencës 200235308
Ankandi
Gjermani
Kontakto shitësin
TEREX 3713 - Ekskavator teleskopik: foto 1
TEREX 3713 - Ekskavator teleskopik: foto 2
TEREX 3713 - Ekskavator teleskopik: foto 3
TEREX 3713 - Ekskavator teleskopik: foto 4
TEREX 3713 - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (12)

Ekskavator teleskopik TEREX 3713

20044714 orët
Itali, Roma
Botuar: 3m 9dNumri i referencës 11246

25 000EUR

 • ≈ 2 591 475 ALL
 • ≈ 27 103 USD
20044714 orët
Itali, Roma
Kontakto shitësin
Terex 2306 - Ekskavator teleskopik: foto 1
Terex 2306 - Ekskavator teleskopik: foto 2
Terex 2306 - Ekskavator teleskopik: foto 3
Terex 2306 - Ekskavator teleskopik: foto 4
Terex 2306 - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (13)

Ekskavator teleskopik Terex 2306

2000dizel3650 orëtLartësia e ngritjes: 6000 mmKapaciteti ngritës: 2300 kg
Francë, BETHUNE
Botuar: 9m 22d

12 000EUR

 • ≈ 1 243 908 ALL
 • ≈ 13 009 USD
2000dizel3650 orëtLartësia e ngritjes: 6000 mmKapaciteti ngritës: 2300 kg
Francë, BETHUNE
Kontakto shitësin
Terex - - Ekskavator teleskopik: foto 1
Terex - - Ekskavator teleskopik: foto 2
Terex - - Ekskavator teleskopik: foto 3
Terex - - Ekskavator teleskopik: foto 4
Terex - - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (8)

Ekskavator teleskopik Terex -

1 orët
Danimarkë
Botuar: 10m 13dNumri i referencës 23499
Pyet për çmimin
1 orët
Danimarkë
Kontakto shitësin
Terex T L3007 - Ekskavator teleskopik: foto 1
Terex T L3007 - Ekskavator teleskopik: foto 2
Terex T L3007 - Ekskavator teleskopik: foto 3
Terex T L3007 - Ekskavator teleskopik: foto 4
Terex T L3007 - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (8)

Ekskavator teleskopik Terex T L3007

1 orët
Danimarkë
Botuar: 10m 16dNumri i referencës 23500
Pyet për çmimin
1 orët
Danimarkë
Kontakto shitësin
T1 new listing page - Ekskavatorë teleskopikë TEREX
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.