Reja dhe përdorur Ekskavatorë teleskopikë WEIDEMANN në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

Ekskavatorë teleskopikë WEIDEMANN

2
Shihni ofertat me leasing -
Seleksiono sipas
Seleksiono sipas
Rëndësisë
Datës – reklamaet e reja më parë
Datës – reklama e vjetër më parë
Çmimit – nga i ulëti te i larti
Çmimi - nga i larti te ulëti
Viti i prodhimit – i riu në fillim
Viti i prodhimit – i vjetri në fillim
Marka, modelit
WEIDEMANN
Weidemann T5522 Kompakt-Teleskoplader - Ekskavator teleskopik: foto 1
Weidemann T5522 Kompakt-Teleskoplader - Ekskavator teleskopik: foto 2
Weidemann T5522 Kompakt-Teleskoplader - Ekskavator teleskopik: foto 3
Weidemann T5522 Kompakt-Teleskoplader - Ekskavator teleskopik: foto 4
Weidemann T5522 Kompakt-Teleskoplader - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (16)

Ekskavator teleskopik Weidemann T5522 Kompakt-Teleskoplader

2022559 orëtLartësia e ngritjes: 5500 mmKapaciteti ngritës: 2200 kg
Gjermani
Botuar: 25dNumri i referencës 11307-360796910011

63 000EUR

  • ≈ 6 530 517 ALL
  • ≈ 68 299 USD
2022559 orëtLartësia e ngritjes: 5500 mmKapaciteti ngritës: 2200 kg
Gjermani
Kontakto shitësin
Weidemann T 5522 - Ekskavator teleskopik: foto 1
Weidemann T 5522 - Ekskavator teleskopik: foto 2
Weidemann T 5522 - Ekskavator teleskopik: foto 3
Weidemann T 5522 - Ekskavator teleskopik: foto 4
Weidemann T 5522 - Ekskavator teleskopik: foto 5
Shiko të gjitha fotot (14)

Ekskavator teleskopik Weidemann T 5522

20153997 orët
Gjermani
Botuar: 5m 12dNumri i referencës MXG7009393_9999

36 700EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 3 804 285 ALL
  • ≈ 39 787 USD
20153997 orët
Gjermani
T1 new listing page - Ekskavatorë teleskopikë WEIDEMANN
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.