Ngarkues anësor


   Faqja 1 e 4 1/4   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Fantuzzi SE40 E - ngarkues anësor
 6
9 650 EUR
2002
Elektro
39 613 orët
Lartësia e ngritjes: 5 000 mm
Kapaciteti ngritës: 4 000 kg

Online: 4m 21d

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Gjermani, 86316 Friedberg

ID 310874

 Combilift C3000GST sideloader 4-way directional Combilift C3000GST sidel... - ngarkues anësor
 16
Pyet për çmimin
2016
Lartësia e ngritjes: 8 300 mm
Kapaciteti ngritës: 3 000 kg

Online: 1d

GARAGE CEVOMAN n.v

7

Belgjikë, Herentals, Belgium

Magaziner EK 12 - ngarkues anësor
 9
9 500 EUR
2007
Elektro
6 983 orët
Lartësia e ngritjes: 9 000 mm
Kapaciteti ngritës: 1 200 kg

Online: 3d

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Gjermani, 86316 Friedberg

ID 314780

Comac C3000GT  - ngarkues anësor
 9
7 100 EUR
Çmimi neto
2004
LPG
4 500 orët
Lartësia e ngritjes: 3 430 mm
Kapaciteti ngritës: 3 000 kg

Online: 3d

SUPERLIFT Alicja Wegrzeniejewska

Poloni, Strzałkowo

Irion DFQ50 - ngarkues anësor
 15
1 000 EUR
Ankandi
Dizel
Lartësia e ngritjes: 4 000 mm
Kapaciteti ngritës: 5 000 kg

Online: 7d

Troostwijk Auctions

Holandë, Kamerlingh Onnesstraat 11, Borculo, 7271 AZ

ID 6177489

Combilift 3500 - ngarkues anësor
Pyet për çmimin
2002
Dizel
9 562 orët
Lartësia e ngritjes: 5 500 mm
Kapaciteti ngritës: 3 500 kg

Online: 8d

MTC Forklifts b.v.

Holandë, Moerdijk

ID BC78

Magaziner EK 11 - ngarkues anësor
 8
12 500 EUR
2012
Elektro
4 904 orët
Lartësia e ngritjes: 5 200 mm
Kapaciteti ngritës: 1 100 kg

Online: 9d

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Gjermani, 86316 Friedberg

ID 313562

Jumbo JDQ 60/14/40 6000 Kg 62,5 Kw  - ngarkues anësor
 12
Pyet për çmimin
2011
13 435 orët
Lartësia e ngritjes: 4 000 mm
Kapaciteti ngritës: 6 000 kg

Online: 11d

Autopark-A5

Gjermani, 35325 Mücke/ Atzenhain

 Fantuzzi SF 35 - ngarkues anësor
8 300 EUR
1993
Dizel
Lartësia e ngritjes: 4 000 mm
Kapaciteti ngritës: 3 500 kg

Online: 23d

SYCARR S.R.L.

Itali, Vignola MO

ID 15754/3605841

Baumann HX30/12/40  - ngarkues anësor
 7
10 700 EUR
Çmimi neto
1999
Dizel
5 684 orët
Lartësia e ngritjes: 2 850 mm
Kapaciteti ngritës: 3 000 kg

Online: 24d

SUPERLIFT Alicja Wegrzeniejewska

Poloni, Strzałkowo

Jumbo JDQ 60/14/40 6000 Kg 62,5 Kw  - ngarkues anësor
 11
Pyet për çmimin
2013
6 800 orët
Lartësia e ngritjes: 4 000 mm
Kapaciteti ngritës: 6 000 kg

Online: 25d

Autopark-A5

Gjermani, 35325 Mücke/ Atzenhain

ID 20/20

JUNGHEINRICH ETV 214 G-524 DZ mit Ladegerät - ngarkues anësor
 16
3 900 EUR
1999
Elektro
1 810 orët
Lartësia e ngritjes: 5 240 mm

Online: 26d

Auto Ungar Kommunalfahrzeuge

Gjermani, Wendelstein

Linde V-48 Modular  -Chassis 1580 mm- - ngarkues anësor
 9
45 900 EUR
2018
Elektro
36 orët
Lartësia e ngritjes: 6 500 mm
Kapaciteti ngritës: 800 kg

Online: 29d

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Gjermani, 86316 Friedberg

ID 309974

Baumann DFQS 70/14/40 ST Seitenstapler 7000 Kg  - ngarkues anësor
 4
Pyet për çmimin
2015
140 orët
Kapaciteti ngritës: 7 000 kg

Online: 29d

Autopark-A5

Gjermani, 35325 Mücke/ Atzenhain

BATTIONI-PAGANI HT8PS - ngarkues anësor
 8
9 500 EUR
2007
Dizel
11 450 orët
Lartësia e ngritjes: 4 000 mm
Kapaciteti ngritës: 6 000 kg

Online: 1m 6d

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Gjermani, 86316 Friedberg

ID 312626

JUNGHEINRICH ETV 214 G-524 DZ mit Ladegerät - ngarkues anësor
 16
3 900 EUR
Çmimi neto
1999
Elektro
1 810 orët
Lartësia e ngritjes: 5 240 mm
Kapaciteti ngritës: 1 400 kg

Online: 1m 8d

Auto Ungar Kommunalfahrzeuge

Gjermani, In der Lach, 68

Linde V 12-02/015 - ngarkues anësor
 1
4 950 EUR
2011
Elektro
5 707 orët
Lartësia e ngritjes: 7 465 mm
Kapaciteti ngritës: 1 200 kg

Online: 1m 8d

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Gjermani, 86316 Friedberg

ID 306278

Linde S 50/316-03 - ngarkues anësor
 8
21 500 EUR
2011
Dizel
9 005 orët
Lartësia e ngritjes: 4 450 mm
Kapaciteti ngritës: 5 000 kg

Online: 1m 10d

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Gjermani, 86316 Friedberg

ID 314535

BATTIONI-PAGANI HT5C - ngarkues anësor
 6
8 250 EUR
2003
Dizel
20 678 orët
Lartësia e ngritjes: 4 500 mm
Kapaciteti ngritës: 5 000 kg

Online: 1m 13d

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Gjermani, 86316 Friedberg

ID 311415

Baumann GS 60/14/72 TX - ngarkues anësor
 9
36 900 EUR
2010
Dizel
9 189 orët
Lartësia e ngritjes: 7 200 mm
Kapaciteti ngritës: 6 000 kg

Online: 1m 15d

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Gjermani, 86316 Friedberg

ID 306164

Linde K /011 - ngarkues anësor
 6
10 900 EUR
2009
Elektro
4 353 orët
Lartësia e ngritjes: 7 575 mm
Kapaciteti ngritës: 1 000 kg

Online: 2m 6d

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Gjermani, 86316 Friedberg

ID 313907

1 2 3 4   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.