Ngarkues me pirun


   Faqja 1 e 263 1/263   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
KALMAR DCF 80-9 2015 - ngarkues me pirun ballor me 4 goma
75 600 EUR
Linde E 50 HL/388 - ngarkues me pirun
29 500 EUR
 IDR080 - ngarkues me pirun
 3
Pyet për çmimin

Ngarkues me pirun

Dizel
Lartësia e ngritjes: 4 000 mm

Online: 15orë 47min

TEVI S.R.L.

Itali, Stroncone (TR)

CESAB Eco D25 - ngarkues me pirun
 5
Pyet për çmimin

Ngarkues me pirun

Elektro
Lartësia e ngritjes: 3 500 mm

Online: 15orë 48min

TEVI S.R.L.

Itali, Stroncone (TR)

FIAT EU 30 - ngarkues me pirun
 5
Pyet për çmimin

Ngarkues me pirun

2000
Elektro
Lartësia e ngritjes: 4 300 mm

Online: 15orë 48min

TEVI S.R.L.

Itali, Stroncone (TR)

FIAT E/3 15N - ngarkues me pirun
 4
Pyet për çmimin

Ngarkues me pirun

Elektro
Lartësia e ngritjes: 3 300 mm

Online: 15orë 48min

TEVI S.R.L.

Itali, Stroncone (TR)

FIAT EU 20 - ngarkues me pirun
 5
Pyet për çmimin

Ngarkues me pirun

2000
Elektro
Lartësia e ngritjes: 5 800 mm

Online: 15orë 48min

TEVI S.R.L.

Itali, Stroncone (TR)

AGRIMAC AGRIA TW25-4 - ngarkues me pirun
 12
Pyet për çmimin

Ngarkues me pirun

2019
Dizel
Lartësia e ngritjes: 4 000 mm

Online: 15orë 57min

MANAIN ELEVACIO, S.L.

Spanjë, Amposta

ID MA N 571

CATERPILLAR DP18N - ngarkues me pirun
 14
Pyet për çmimin

Ngarkues me pirun

2011
Dizel
20 623 orët
Lartësia e ngritjes: 4 750 mm

Online: 15orë 57min

MANAIN ELEVACIO, S.L.

Spanjë, Amposta

ID MA 3019

AGRIMAC AGRIA TW25-4 - ngarkues me pirun
 12
Pyet për çmimin

Ngarkues me pirun

2019
Dizel
Lartësia e ngritjes: 4 000 mm

Online: 15orë 57min

MANAIN ELEVACIO, S.L.

Spanjë, Amposta

ID MA N 570

CATERPILLAR DP25N - ngarkues me pirun
 14
Pyet për çmimin

Ngarkues me pirun

2012
Dizel
22 976 orët
Lartësia e ngritjes: 4 100 mm

Online: 15orë 57min

MANAIN ELEVACIO, S.L.

Spanjë, Amposta

ID MA 3006

CATERPILLAR GP18N - ngarkues me pirun
 11
Pyet për çmimin

Ngarkues me pirun

2012
Dizel
21 567 orët
Lartësia e ngritjes: 3 750 mm

Online: 15orë 57min

MANAIN ELEVACIO, S.L.

Spanjë, Amposta

ID MA 3020

AGRIMAC TW25-4 - ngarkues me pirun për terren të ashpër
 12
Pyet për çmimin

Ngarkues me pirun për terren të ashpër

2019
Dizel
Lartësia e ngritjes: 4 000 mm

Online: 15orë 57min

MANAIN ELEVACIO, S.L.

Spanjë, Amposta

ID MA N 570

SVETRUCK 30120 46  - ngarkues me pirun ballor me 4 goma
 10
Pyet për çmimin

Ngarkues me pirun ballor me 4 goma

1994
Dizel
33 835 orët
Lartësia e ngritjes: 4 000 mm
Kapaciteti ngritës: 30 000 kg

Online: 17orë 28min

Forkliftcenter BV

H

Holandë, Amsterdam

ID 880008045

HYSTER H7-0FT  - ngarkues me pirun ballor me 4 goma
 11
Pyet për çmimin

Ngarkues me pirun ballor me 4 goma

2008
Dizel
10 059 orët
Lartësia e ngritjes: 3 400 mm
Kapaciteti ngritës: 7 000 kg

Online: 17orë 28min

Forkliftcenter BV

H

Holandë, Amsterdam

ID 880007545

HYSTER J1.6XNT SWB  - ngarkues me pirun ballor me 4 goma
 2
Pyet për çmimin

Ngarkues me pirun ballor me 4 goma

2012
Elektro
16 082 orët
Lartësia e ngritjes: 3 350 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 17orë 28min

Forkliftcenter BV

H

Holandë, Amsterdam

ID 880007634

Nissan FD02A25Q - ngarkues me pirun ballor me 4 goma
 13
10 500 EUR

Ngarkues me pirun ballor me 4 goma

2001
Dizel
Lartësia e ngritjes: 4 000 mm
Kapaciteti ngritës: 2 500 kg

Online: 17orë 52min

CAPM EUROPE

6

Francë, Senlis

ID 15609-1

Kalmar DC12-600XL - ngarkues me pirun ballor me 4 goma
 1
Pyet për çmimin

Ngarkues me pirun ballor me 4 goma

1990
Dizel
5 734 orët
Lartësia e ngritjes: 4 000 mm
Kapaciteti ngritës: 12 000 kg

Online: 17orë 53min

CAPM EUROPE

6

Francë, Senlis

ID 16230

Hangcha A4W18 - ngarkues me pirun
 1
18 830 EUR

Ngarkues me pirun

E re
2020
Elektro
Lartësia e ngritjes: 4 500 mm
Kapaciteti ngritës: 1 800 kg

Online: 17orë 53min

CAPM EUROPE

6

Francë, Senlis

ID N7268

 Jungheinrich EFG115 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
Pyet për çmimin

Ngarkues me pirun ballor me 3 goma

2013
Elektro
5 037 orët
Lartësia e ngritjes: 4 500 mm
Kapaciteti ngritës: 1 500 kg

Online: 18orë 33min

Forklifthouse B.V.

Holandë, Zaltbommel

 Atlet 1N1L18T - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
Pyet për çmimin

Ngarkues me pirun ballor me 3 goma

2011
Elektro
4 011 orët
Lartësia e ngritjes: 4 750 mm
Kapaciteti ngritës: 1 800 kg

Online: 18orë 33min

Forklifthouse B.V.

Holandë, Zaltbommel

Clark CEM 25S - ngarkues me pirun
 10
1 000 EUR
Ankandi

Ngarkues me pirun

1999
Elektro
896 orët
Lartësia e ngritjes: 3 270 mm
Kapaciteti ngritës: 2 500 kg

Online: 19orë 10min

Troostwijk Auctions

Itali, Via Barella 1376, Vignola (MO), 41058

ID 6181983

1 2 3 263   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.