Ngarkues me pirun ballor me 3 goma


Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
 Jungheinrich EFG115 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
Pyet për çmimin
2013
Elektro
5 037 orët
Lartësia e ngritjes: 4 500 mm
Kapaciteti ngritës: 1 500 kg

Online: 18orë 47min

Forklifthouse B.V.

Holandë, Zaltbommel

 Atlet 1N1L18T - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
Pyet për çmimin
2011
Elektro
4 011 orët
Lartësia e ngritjes: 4 750 mm
Kapaciteti ngritës: 1 800 kg

Online: 18orë 47min

Forklifthouse B.V.

Holandë, Zaltbommel

LINDE E 16 C-02 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 9
3 900 EUR
Çmimi neto
2005
Elektro
16 039 orët
Lartësia e ngritjes: 4 650 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 1d

CHEAP USED FORKLIFTS - CHUF.com

8

Republika Çeke, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

ID 29545

LINDE E 16 C-02 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 9
4 400 EUR
Çmimi neto
2004
Elektro
13 268 orët
Lartësia e ngritjes: 4 620 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 1d

CHEAP USED FORKLIFTS - CHUF.com

8

Republika Çeke, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

ID 29546

LINDE E 16 C-02 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 9
4 400 EUR
Çmimi neto
2005
Elektro
12 942 orët
Lartësia e ngritjes: 4 600 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 1d

CHEAP USED FORKLIFTS - CHUF.com

8

Republika Çeke, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

ID 29543

MIC LEAC18L - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 11
5 500 EUR
2004
Elektro
19 300 orët

Online: 1d

GAM España Servicios de Maquinaria, S.L.U.

Spanjë, Valladolid

ID GAM-01351

Still RX50-135698657  - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 3
Pyet për çmimin
2017
Elektro
678 orët
Lartësia e ngritjes: 3 280 mm
Kapaciteti ngritës: 1 250 kg

Online: 1d

BlackForxx GmbH

Gjermani, D-28816 Stuhr

Still RX20-165719908  - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 4
Pyet për çmimin
2015
Elektro
4 501 orët
Lartësia e ngritjes: 5 620 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 1d

BlackForxx GmbH

Gjermani, D-28816 Stuhr

Still RX50-156112477  - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 4
Pyet për çmimin
2014
Elektro
1 102 orët
Lartësia e ngritjes: 3 030 mm
Kapaciteti ngritës: 1 500 kg

Online: 1d

BlackForxx GmbH

Gjermani, D-28816 Stuhr

Still RX20-165669908  - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 4
Pyet për çmimin
2013
Elektro
916 orët
Lartësia e ngritjes: 3 230 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 1d

BlackForxx GmbH

Gjermani, D-28816 Stuhr

LINDE E 16 C-02 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 9
4 800 EUR
Çmimi neto
2004
Elektro
10 779 orët
Lartësia e ngritjes: 4 600 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 2d

CHEAP USED FORKLIFTS - CHUF.com

8

Republika Çeke, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

ID 29548

LINDE E 16 C-02 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 9
4 800 EUR
Çmimi neto
2004
Elektro
7 903 orët
Lartësia e ngritjes: 4 650 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 2d

CHEAP USED FORKLIFTS - CHUF.com

8

Republika Çeke, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

ID 29549

LINDE E 16 C-02 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 9
4 800 EUR
Çmimi neto
2005
Elektro
11 538 orët
Lartësia e ngritjes: 4 650 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 2d

CHEAP USED FORKLIFTS - CHUF.com

8

Republika Çeke, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

ID 29541

STILL R 50-10L 5042 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 6
2 300 EUR
1999
Elektro
74 orët
Lartësia e ngritjes: 2 800 mm

Online: 2d

Richter Gabelstapler GmbH & Co. KG

Gjermani, Stuhr

ID K7140

TCM FTB15E3 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 20
1 500 EUR
Çmimi neto
Ankandi
1996
Elektro
39 264 orët
Lartësia e ngritjes: 40 000 mm
Kapaciteti ngritës: 1 500 kg

Online: 3d

AuctionPort

Belgjikë, ANTWERPEN

Still R50-15 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 20
1 500 EUR
Çmimi neto
Ankandi
1993
Elektro
18 914 orët
Lartësia e ngritjes: 3 430 mm
Kapaciteti ngritës: 1 500 kg

Online: 3d

AuctionPort

Belgjikë, ANTWERPEN

Linde E16L-01 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 20
4 000 EUR
Çmimi neto
Ankandi
2009
Elektro
6 026 orët
Lartësia e ngritjes: 4 500 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 3d

AuctionPort

Belgjikë, ANTWERPEN

LINDE E 16-01 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 9
4 950 EUR
Çmimi neto
2012
Elektro
10 131 orët
Lartësia e ngritjes: 3 850 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 3d

CHEAP USED FORKLIFTS - CHUF.com

8

Republika Çeke, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

ID 29575

Jungheinrich EFG215  - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 5
6 000 EUR
Çmimi neto
2015
Elektro
12 001 orët
Lartësia e ngritjes: 2 600 mm
Kapaciteti ngritës: 1 500 kg

Online: 3d

SUPERLIFT Alicja Wegrzeniejewska

Poloni, Strzałkowo

HYSTER J 1.80 XMT (640) - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 6
2 950 EUR
2004
Elektro
Lartësia e ngritjes: 3 330 mm

Online: 3d

Richter Gabelstapler GmbH & Co. KG

Gjermani, Stuhr

ID D5724

1 2 3 38   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.