Ngarkues me pirun ballor me 3 goma BT


16
Rezultate të gjetura
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
 BT 7FBEST13 - Containerf./ Freihub / 3.010HH - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 10
6 750 EUR
2008
Elektro
19 500 orët
Lartësia e ngritjes: 3 010 mm
Kapaciteti ngritës: 1 300 kg

Online: 5d

HVTP Handelsvertretung

Gjermani, Düsseldorf

 BT CBE 20T - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 3
3 800 EUR
2009
Elektro
4 468 orët
Lartësia e ngritjes: 5 600 mm
Kapaciteti ngritës: 2 000 kg

Online: 1m 3d

HVTP Handelsvertretung

Gjermani, Düsseldorf

ID HPG0343/3590746

BT CBE 1.6 TL - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 9
4 400 EUR
Çmimi neto
2001
Elektro
4 369 orët
Lartësia e ngritjes: 3 700 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 3m 13d

CHEAP USED FORKLIFTS - CHUF.com

8

Republika Çeke, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

ID 27794

BT C3E 160L - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 6
3 950 EUR
2009
Elektro
17 038 orët
Lartësia e ngritjes: 2 875 mm

Online: 3m 19d

Richter Gabelstapler GmbH & Co. KG

Gjermani, Stuhr

ID O2407

BT C3E 100 R - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 9
5 300 EUR
Çmimi neto
2007
Elektro
321 orët
Lartësia e ngritjes: 4 000 mm
Kapaciteti ngritës: 1 000 kg

Online: 4m 9d

CHEAP USED FORKLIFTS - CHUF.com

8

Republika Çeke, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

ID 27591

 BT C3E160L - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 9
6 450 EUR
2009
Elektro
15 525 orët
Lartësia e ngritjes: 2 800 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 4m 14d

HVTP Handelsvertretung

Gjermani, Düsseldorf

ID HPG0379/3551771

 BT C3E 150 PYROBAN - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 7
10 500 EUR
2011
Elektro
1 523 orët
Lartësia e ngritjes: 4 700 mm
Kapaciteti ngritës: 1 500 kg

Online: 4m 21d

JKH HEFTRUCKS B.V.

Holandë, Veenendaal

ID BT 11011/3267419

 BT C3E 160 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 1
8 500 EUR
2011
Elektro
9 068 orët
Lartësia e ngritjes: 4 470 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 4m 21d

JKH HEFTRUCKS B.V.

Holandë, Veenendaal

ID BT 11033/3267370

 BT C3E 120 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 6
7 500 EUR
2010
Elektro
3 313 orët
Lartësia e ngritjes: 3 200 mm
Kapaciteti ngritës: 1 200 kg

Online: 4m 21d

JKH HEFTRUCKS B.V.

Holandë, Veenendaal

ID BT11017/3275703

 BT C3E 160 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 1
7 500 EUR
2008
Elektro
1 243 orët
Lartësia e ngritjes: 4 470 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 4m 21d

JKH HEFTRUCKS B.V.

Holandë, Veenendaal

ID BT 11032/3267379

 BT C3E 150 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 4
7 250 EUR
2011
Elektro
6 199 orët
Lartësia e ngritjes: 4 470 mm
Kapaciteti ngritës: 1 500 kg

Online: 4m 21d

JKH HEFTRUCKS B.V.

Holandë, Veenendaal

ID BT 11024/3267389

 BT C3E 160 - 3+4Ventil/Batterie2015/Freihub - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 10
7 990 EUR
2010
Elektro
6 418 orët
Lartësia e ngritjes: 3 005 mm
Kapaciteti ngritës: 1 400 kg

Online: 6m 19d

HVTP Handelsvertretung

Gjermani, Düsseldorf

ID HPG0347/3527026

BT C3E 160L - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 6
3 950 EUR
2009
Elektro
16 861 orët
Lartësia e ngritjes: 2 875 mm

Online: 6m 27d

Richter Gabelstapler GmbH & Co. KG

Gjermani, Stuhr

ID B5466

BT C3E 160L - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 6
4 950 EUR
2009
Elektro
9 683 orët
Lartësia e ngritjes: 2 875 mm

Online: 6m 27d

Richter Gabelstapler GmbH & Co. KG

Gjermani, Stuhr

ID B4566

 BT CBE 16 - Containerfähig / Doppelpedal - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 8
7 950 EUR
2005
Elektro
7 405 orët
Lartësia e ngritjes: 3 200 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 1v 3m

HVTP Handelsvertretung

Gjermani, Düsseldorf

ID HPE0293/3407878

 BT C3E 160L - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 10
5 100 EUR
2010
Elektro
13 841 orët
Lartësia e ngritjes: 2 875 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 1v 3m

HVTP Handelsvertretung

Gjermani, Düsseldorf

ID HPC0517/3422983

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.