Ngarkues me pirun ballor me 3 goma CATERPILLAR


10
Rezultate të gjetura
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Caterpillar EP16CPNT - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 10
Pyet për çmimin
2013
Elektro
10 360 orët
Lartësia e ngritjes: 3 290 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 4d

MTC Forklifts b.v.

Holandë, Moerdijk

ID BC97

 CAT Lift Trucks EP 16 KT (BATTERIA NUOVA) - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 4
7 150 EUR
2001
Elektro
Lartësia e ngritjes: 4 000 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 23d

SYCARR S.R.L.

Itali, Vignola MO

ID 15363/3242915

Caterpillar EP16NT - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 11
Pyet për çmimin
2010
Elektro
9 875 orët
Lartësia e ngritjes: 5 090 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 1m 14d

MTC Forklifts b.v.

Holandë, Moerdijk

ID BC42

CATERPILLAR EP18NT - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 6
11 500 EUR
2011
Elektro
4 561 orët

Online: 2m 26d

MANAIN ELEVACIO, S.L.

Spanjë, Amposta

ID MA 1989

CATERPILLAR EP16NT - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 10
9 950 EUR
2010
Elektro
2 455 orët
Lartësia e ngritjes: 4 300 mm

Online: 2m 26d

MANAIN ELEVACIO, S.L.

Spanjë, Amposta

ID MA 2801

Caterpillar EP16KT5642150  - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 3
Pyet për çmimin
2000
Elektro
4 081 orët
Lartësia e ngritjes: 4 370 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 6m 26d

BlackForxx GmbH

Gjermani, D-28816 Stuhr

 CAT Lift Trucks EP16KT - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 3
Pyet për çmimin
2005
Elektro
6 450 orët
Lartësia e ngritjes: 4 300 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 7m 17d

Forklifthouse B.V.

Holandë, Zaltbommel

ID 10110/3518250

Caterpillar F-30/E36V - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 4
3 000 EUR
Elektro
3 737 orët
Lartësia e ngritjes: 4 150 mm
Kapaciteti ngritës: 1 500 kg

Online: 11m 22d

Zeiss Forkliftcenter GmbH

Austri, SOMMEREIN

ID GM90618

Caterpillar F30-E - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 4
3 000 EUR
Elektro
6 684 orët
Lartësia e ngritjes: 4 150 mm
Kapaciteti ngritës: 1 500 kg

Online: 11m 22d

Zeiss Forkliftcenter GmbH

Austri, SOMMEREIN

ID GM90718

Caterpillar EP20KT - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 2
9 900 EUR
2005
Elektro
12 446 orët
Lartësia e ngritjes: 4 500 mm
Kapaciteti ngritës: 2 000 kg

Online: 2v 2m

CAPM EUROPE

6

Francë, Senlis

ID 13441

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.