Ngarkues me pirun ballor me 3 goma HYSTER


22
Rezultate të gjetura
   Faqja 1 e 2 1/2   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
 Hyster J1.6 XNT - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 6
8 500 EUR
2013
Elektro
Lartësia e ngritjes: 3 200 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 1d

Nieuwland Machines

Holandë

ID  11698

Hyster S.1.4.AC - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 8
Pyet për çmimin
2010
Elektro
1 970 orët
Lartësia e ngritjes: 3 400 mm
Kapaciteti ngritës: 1 400 kg

Online: 1d

MTC Forklifts b.v.

Holandë, Moerdijk

ID FC17

 Hyster J1.6 XNT - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 6
10 000 EUR
2011
Elektro
Lartësia e ngritjes: 5 500 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 7d

Nieuwland Machines

Holandë

ID  11699

 Hyster J1.60 XMT - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 7
4 750 EUR
2001
Elektro
Lartësia e ngritjes: 3 300 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 7d

Nieuwland Machines

Holandë

ID  11067

Hyster J 2.00 XMT ACX (Super) - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 11
Pyet për çmimin
2007
Elektro
3 254 orët
Lartësia e ngritjes: 3 210 mm
Kapaciteti ngritës: 2 000 kg

Online: 8d

Overbeek Bouwmachines B.V.

Holandë, GOOR

ID 1645

HYSTER J1.6XNT SWB  - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 7
Pyet për çmimin
2013
Elektro
10 975 orët
Lartësia e ngritjes: 4 900 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 9d

Forkliftcenter BV

H

Holandë, Amsterdam

ID 880007783

Hyster A1.50 XL - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 9
3 750 EUR
Çmimi bruto
1989
Elektro
Lartësia e ngritjes: 4 380 mm
Kapaciteti ngritës: 1 500 kg

Online: 29d

Nieuwland Machines

Holandë

ID 10373

HYSTER A1.50 XL - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 11
4 000 EUR
Çmimi bruto
1997
Elektro
Lartësia e ngritjes: 4 870 mm
Kapaciteti ngritës: 1 500 kg

Online: 29d

Nieuwland Machines

Holandë

ID 11751

HYSTER J 1.8 XNT (MWB) - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 9
Pyet për çmimin
2020
Elektro
4 orët
Lartësia e ngritjes: 4 900 mm

Online: 3m 26d

NORGATEC Handelsgesellschaft mbH

Gjermani, Oststeinbek

ID E40776

HYSTER J 1.6 XNT (MWB) - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 9
Pyet për çmimin
2020
Elektro
1 orët
Lartësia e ngritjes: 4 900 mm

Online: 3m 29d

NORGATEC Handelsgesellschaft mbH

Gjermani, Oststeinbek

ID E40775

HYSTER J 1.6 XNT (LWB) - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 9
Pyet për çmimin
2015
Elektro
867 orët
Lartësia e ngritjes: 6 400 mm

Online: 3m 29d

NORGATEC Handelsgesellschaft mbH

Gjermani, Oststeinbek

ID E40111

HYSTER J 2.0 XNT (MWB) - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 9
Pyet për çmimin
2019
Elektro
3 orët

Online: 3m 29d

NORGATEC Handelsgesellschaft mbH

Gjermani, Oststeinbek

ID E40701

HYSTER J 2.0 XNT (MWB) - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 9
Pyet për çmimin
2017
Elektro
1 858 orët
Lartësia e ngritjes: 4 450 mm

Online: 3m 29d

NORGATEC Handelsgesellschaft mbH

Gjermani, Oststeinbek

ID E40366

HYSTER J 1.6 XNT (MWB) - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 9
Pyet për çmimin
2018
Elektro
1 060 orët

Online: 3m 29d

NORGATEC Handelsgesellschaft mbH

Gjermani, Oststeinbek

ID E40456

HYSTER J 1.8 XNT (MWB) - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 9
Pyet për çmimin
2020
Elektro
2 orët
Lartësia e ngritjes: 4 900 mm

Online: 3m 29d

NORGATEC Handelsgesellschaft mbH

Gjermani, Oststeinbek

ID E40778

HYSTER J 1.8 XNT (MWB) - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 9
Pyet për çmimin
2020
Elektro
1 orët

Online: 4m 6d

NORGATEC Handelsgesellschaft mbH

Gjermani, Oststeinbek

ID E40777

HYSTER J 2.0 XNT (LWB) - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 8
Pyet për çmimin
2016
Elektro
3 719 orët

Online: 4m 6d

NORGATEC Handelsgesellschaft mbH

Gjermani, Oststeinbek

ID E40168

HYSTER J 1.8 XNT (MWB) - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 9
Pyet për çmimin
2018
Elektro
964 orët
Lartësia e ngritjes: 4 900 mm

Online: 4m 6d

NORGATEC Handelsgesellschaft mbH

Gjermani, Oststeinbek

ID E40455

HYSTER J 1.6 XNT (LWB) - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 9
Pyet për çmimin
2016
Elektro
3 369 orët

Online: 4m 6d

NORGATEC Handelsgesellschaft mbH

Gjermani, Oststeinbek

ID E40167

HYSTER J 2.0 XNT (MWB) - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 9
Pyet për çmimin
2017
Elektro
843 orët
Lartësia e ngritjes: 4 450 mm

Online: 4m 6d

NORGATEC Handelsgesellschaft mbH

Gjermani, Oststeinbek

ID E40367

1 2   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.