Ngarkues me pirun ballor me 3 goma JUNGHEINRICH


71
Rezultate të gjetura
   Faqja 1 e 4 1/4   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
 Jungheinrich EFG115 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
Pyet për çmimin
2013
Elektro
5 037 orët
Lartësia e ngritjes: 4 500 mm
Kapaciteti ngritës: 1 500 kg

Online: 19orë 4min

Forklifthouse B.V.

Holandë, Zaltbommel

Jungheinrich EFG215  - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 5
6 000 EUR
Çmimi neto
2015
Elektro
12 001 orët
Lartësia e ngritjes: 2 600 mm
Kapaciteti ngritës: 1 500 kg

Online: 3d

SUPERLIFT Alicja Wegrzeniejewska

Poloni, Strzałkowo

Jungheinrich EFGDF13G - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 10
Pyet për çmimin
1999
Elektro
531 orët
Lartësia e ngritjes: 5 000 mm
Kapaciteti ngritës: 1 300 kg

Online: 4d

MTC Forklifts b.v.

Holandë, Moerdijk

ID AG22

 Jungheinrich EFG 216 - Containerf.Triplex4.4100HH - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 8
7 750 EUR
2013
Elektro
10 390 orët
Lartësia e ngritjes: 4 410 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 5d

HVTP Handelsvertretung

Gjermani, Düsseldorf

 Jungheinrich EFG 216 - Ballenklammer 580 - 2.460 mm - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 10
7 490 EUR
2007
Elektro
14 904 orët
Lartësia e ngritjes: 2 970 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 5d

HVTP Handelsvertretung

Gjermani, Düsseldorf

 Jungheinrich EFG 216 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 10
5 490 EUR
2007
Elektro
29 423 orët
Lartësia e ngritjes: 2 970 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 5d

HVTP Handelsvertretung

Gjermani, Düsseldorf

 Jungheinrich EF216K - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 4
Pyet për çmimin
2011
Elektro
3 921 orët
Lartësia e ngritjes: 3 300 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 7d

Forklifthouse B.V.

Holandë, Zaltbommel

 Jungheinrich EFG115 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 4
Pyet për çmimin
2013
Elektro
1 606 orët
Lartësia e ngritjes: 4 500 mm
Kapaciteti ngritës: 1 500 kg

Online: 7d

Forklifthouse B.V.

Holandë, Zaltbommel

 Jungheinrich EFG216 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
Pyet për çmimin
2009
Elektro
6 956 orët
Lartësia e ngritjes: 4 500 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 7d

Forklifthouse B.V.

Holandë, Zaltbommel

Jungheinrich EFGD1.0G - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 9
Pyet për çmimin
1991
Elektro
2 979 orët
Lartësia e ngritjes: 4 500 mm
Kapaciteti ngritës: 1 000 kg

Online: 8d

MTC Forklifts b.v.

Holandë, Moerdijk

ID BC63

JUNGHEINRICH EFG 218 K - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 9
5 900 EUR
Çmimi neto
2008
Elektro
4 733 orët
Lartësia e ngritjes: 4 800 mm
Kapaciteti ngritës: 1 750 kg

Online: 10d

CHEAP USED FORKLIFTS - CHUF.com

8

Republika Çeke, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

ID 29331

JUNGHEINRICH EFG 220 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 9
6 400 EUR
Çmimi neto
2012
Elektro
8 611 orët
Lartësia e ngritjes: 3 300 mm
Kapaciteti ngritës: 2 000 kg

Online: 11d

CHEAP USED FORKLIFTS - CHUF.com

8

Republika Çeke, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

ID 29371

JUNGHEINRICH EFG 213 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 9
6 700 EUR
Çmimi neto
2010
Elektro
5 945 orët
Lartësia e ngritjes: 4 480 mm
Kapaciteti ngritës: 1 150 kg

Online: 12d

CHEAP USED FORKLIFTS - CHUF.com

8

Republika Çeke, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

ID 28441

 Jungheinrich EFG216 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 4
Pyet për çmimin
2012
Elektro
13 012 orët
Lartësia e ngritjes: 4 500 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 14d

Forklifthouse B.V.

Holandë, Zaltbommel

JUNGHEINRICH EFG 213 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 9
5 900 EUR
Çmimi neto
2013
Elektro
2 673 orët
Lartësia e ngritjes: 3 300 mm
Kapaciteti ngritës: 1 300 kg

Online: 18d

CHEAP USED FORKLIFTS - CHUF.com

8

Republika Çeke, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

ID 29017

 Jungheinrich EFG216K - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 4
Pyet për çmimin
2013
Elektro
11 730 orët
Lartësia e ngritjes: 5 500 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 18d

Forklifthouse B.V.

Holandë, Zaltbommel

Jungheinrich EFG216k  - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 7
5 900 EUR
Çmimi neto
2013
Elektro
23 829 orët
Lartësia e ngritjes: 2 380 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 21d

SUPERLIFT Alicja Wegrzeniejewska

Poloni, Strzałkowo

 Jungheinrich EFG218 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 4
Pyet për çmimin
2013
Elektro
2 335 orët
Lartësia e ngritjes: 4 500 mm
Kapaciteti ngritës: 1 800 kg

Online: 23d

Forklifthouse B.V.

Holandë, Zaltbommel

ID 10779/3607817

JUNGHEINRICH EFG 216 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 9
6 900 EUR
Çmimi neto
2012
Elektro
2 078 orët
Lartësia e ngritjes: 4 500 mm
Kapaciteti ngritës: 1 550 kg

Online: 25d

CHEAP USED FORKLIFTS - CHUF.com

8

Republika Çeke, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

ID 29026

JUNGHEINRICH EFG 216 K - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 9
5 900 EUR
Çmimi neto
2011
Elektro
2 904 orët
Lartësia e ngritjes: 3 300 mm
Kapaciteti ngritës: 1 550 kg

Online: 26d

CHEAP USED FORKLIFTS - CHUF.com

8

Republika Çeke, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

ID 28669

1 2 3 4   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.