Ngarkues me pirun ballor me 3 goma LINDE


Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
LINDE E 12-01 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 9
7 800 EUR
Çmimi neto
2011
Elektro
14 189 orët
Lartësia e ngritjes: 4 100 mm
Kapaciteti ngritës: 1 200 kg

Online: 17orë 35min

VZV.cz

9

Republika Çeke, 561 61 Červená Voda 535, Czech Republic

ID 31055

LINDE E 12-01 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 9
7 800 EUR
Çmimi neto
2011
Elektro
13 574 orët
Lartësia e ngritjes: 4 100 mm
Kapaciteti ngritës: 1 200 kg

Online: 17orë 35min

VZV.cz

9

Republika Çeke, 561 61 Červená Voda 535, Czech Republic

ID 31054

LINDE E 14-01 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 9
9 100 EUR
Çmimi neto
2010
Elektro
8 269 orët
Lartësia e ngritjes: 5 470 mm
Kapaciteti ngritës: 1 400 kg

Online: 17orë 35min

VZV.cz

9

Republika Çeke, 561 61 Červená Voda 535, Czech Republic

ID 31555

Linde E16P-02 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
Pyet për çmimin
1991
Elektro
6 639 orët
Lartësia e ngritjes: 4 220 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 1d

MTC Forklifts b.v.

Holandë, Moerdijk

ID FC14

 Linde E16-386-02 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 2
16 850 EUR
2016
Elektro
2 035 orët
Lartësia e ngritjes: 6 075 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 2d

Willenbrock Fördertechnik GmbH & Co. KG

Gjermani, Bremen 28197

ID  SYSM060400

 Linde E20L-386-02 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
25 600 EUR
2018
Elektro
705 orët
Lartësia e ngritjes: 4 775 mm
Kapaciteti ngritës: 2 000 kg

Online: 2d

Willenbrock Fördertechnik GmbH & Co. KG

Gjermani, Bremen 28197

ID  SYSM064491

 Linde E16-386-02 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 5
19 900 EUR
2014
Elektro
3 257 orët
Lartësia e ngritjes: 4 625 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 2d

Willenbrock Fördertechnik GmbH & Co. KG

Gjermani, Bremen 28197

ID  SYSM064009

 Linde E20L-386-02 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 6
25 600 EUR
2018
Elektro
1 254 orët
Lartësia e ngritjes: 4 775 mm
Kapaciteti ngritës: 2 000 kg

Online: 6d

Willenbrock Fördertechnik GmbH & Co. KG

Gjermani, Bremen 28197

ID  SYSM064490

 Linde E18-386-02 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 6
16 800 EUR
2016
Elektro
6 362 orët
Lartësia e ngritjes: 4 625 mm
Kapaciteti ngritës: 1 800 kg

Online: 9d

Willenbrock Fördertechnik GmbH & Co. KG

Gjermani, Bremen 28197

ID  SYSM064330

 Linde E18-386-02 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 6
16 800 EUR
2016
Elektro
6 069 orët
Lartësia e ngritjes: 4 625 mm
Kapaciteti ngritës: 1 800 kg

Online: 9d

Willenbrock Fördertechnik GmbH & Co. KG

Gjermani, Bremen 28197

ID  SYSM064331

Linde E16C  - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 4
4 450 EUR
2008
Elektro
7 300 orët
Lartësia e ngritjes: 3 145 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 11d

LINDIG Fördertechnik GmbH

Gjermani

ID SYS0040499

Linde E20L  - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 4
8 950 EUR
2013
Elektro
7 456 orët
Lartësia e ngritjes: 3 145 mm
Kapaciteti ngritës: 2 000 kg

Online: 11d

LINDIG Fördertechnik GmbH

Gjermani

ID SYS0036943

Linde E20L  - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 4
7 950 EUR
2014
Elektro
9 904 orët
Lartësia e ngritjes: 3 850 mm
Kapaciteti ngritës: 2 000 kg

Online: 11d

LINDIG Fördertechnik GmbH

Gjermani

ID SYS0038871

 Linde E16-386-02 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 6
13 900 EUR
2016
Elektro
6 233 orët
Lartësia e ngritjes: 6 925 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 13d

Willenbrock Fördertechnik GmbH & Co. KG

Gjermani, Bremen 28197

ID  SYSM084476

 Linde E16-386-02 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 6
13 900 EUR
2016
Elektro
6 259 orët
Lartësia e ngritjes: 6 925 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 13d

Willenbrock Fördertechnik GmbH & Co. KG

Gjermani, Bremen 28197

ID  SYSM084475

 Linde E14-02 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 13
Ankandi
2000

Online: 14d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Goole, Kellington, Leeds

ID 140226147

Linde E18  - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 4
16 950 EUR
2015
Elektro
4 582 orët
Lartësia e ngritjes: 4 625 mm
Kapaciteti ngritës: 1 800 kg

Online: 15d

LINDIG Fördertechnik GmbH

Gjermani

ID SYS0038077

 Linde E18-02 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 3
5 250 EUR
2014
Elektro
18 416 orët
Lartësia e ngritjes: 4 250 mm
Kapaciteti ngritës: 1 800 kg

Online: 15d

ForksTrading B.V.

Holandë, 4255 HW Nieuwendijk

ID  UL51

 Linde E14-02 Evo - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 3
4 250 EUR
2015
Elektro
26 133 orët
Lartësia e ngritjes: 4 250 mm
Kapaciteti ngritës: 1 400 kg

Online: 15d

ForksTrading B.V.

Holandë, 4255 HW Nieuwendijk

ID  UL43

 Linde E18-02 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 3
6 450 EUR
2014
Elektro
20 633 orët
Lartësia e ngritjes: 4 100 mm
Kapaciteti ngritës: 1 800 kg

Online: 15d

ForksTrading B.V.

Holandë, 4255 HW Nieuwendijk

ID  VA79

1 2 3 6   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.