Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Linde E 18 PH-01-386-

Online: 3m 3d

Marka LINDE
Modeli Linde E 18 PH-01-386-
ID 15671/3566379
Viti i prodhimit 2013
Kapaciteti ngritës 1 800 kg
Lartësia e ngritjes 4 620 mm
Lartësia e ngarjes 2 120 mm
Tipi i direkut tripleks
Vendndodhja Itali, Vignola MO
Telefoni +39 0597...
Motori/linja e ngarjes
  • karburanti: elektro
Shasia/pezullimi
  • gomat e përparme: 4 x Super Elastiche
  • gomat e pasme: 4 x Super Elastiche
  • gomat: unbekannt/unbekannt
14750 EUR
14 750
EUR
  • 1 803 188 ALL
  • 15 926 USD

Shitësi
SYCARR S.R.L.
Ora lokale e shitësit
20:53
Personat e kontaktit
Francesco Migliori
English, Español, Italiano
Elisabetta Migliori
English, Español, Français, Italiano
14 750
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Linde E 20 PH-01/386
Linde E 20 PH-01/386
2013, Elektro
Itali, Vignola MO
13 700 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Linde E 20 PH-01/386, 2013
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Linde E 16 PH-386-01
Linde E 16 PH-386-01
2013, Elektro
Itali, Vignola MO
10 250 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Linde E 16 PH-386-01, 2013
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Linde E 20 PH-01-386
Linde E 20 PH-01-386
2013, Elektro
Itali, Vignola MO
15 200 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Linde E 20 PH-01-386, 2013
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Linde E 16 P-01-386- esec. container
Linde E 16 P-01-386- esec. container
2013, Elektro
Itali, Vignola MO
12 650 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Linde E 16 P-01-386- esec. container, 2013
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Linde E 16-01-386 (5000 ore lavoro)
Linde E 16-01-386 (5000 ore lavoro)
2013, Elektro
Itali, Vignola MO
10 250 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Linde E 16-01-386 (5000 ore lavoro), 2013
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Linde E 16 P-386-01 (3700 ore)
Linde E 16 P-386-01 (3700 ore)
2012, Elektro
Itali, Vignola MO
10 950 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Linde E 16 P-386-01 (3700 ore), 2012
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Linde E 16 P-01-386- esec. container
Linde E 16 P-01-386- esec. container
2007, Elektro
Itali, Vignola MO
9 800 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Linde E 16 P-01-386- esec. container, 2007
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Linde E 16 P-01-386 (batteria 100%)
Linde E 16 P-01-386 (batteria 100%)
2012, Elektro
Itali, Vignola MO
13 250 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Linde E 16 P-01-386 (batteria 100%), 2012
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Linde E 16 H-386-01 (BATTERIA NUOVA)
Linde E 16 H-386-01 (BATTERIA NUOVA)
2012, Elektro
Itali, Vignola MO
11 400 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Linde E 16 H-386-01 (BATTERIA NUOVA), 2012
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Linde E 20 PHL-02-386
Linde E 20 PHL-02-386
2014, Elektro
Itali, Vignola MO
14 500 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Linde E 20 PHL-02-386, 2014
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX 20-18 PH (2300 ore lavoro)
Still RX 20-18 PH (2300 ore lavoro)
2013, Elektro
Itali, Vignola MO
11 850 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX 20-18 PH (2300 ore lavoro), 2013
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX 20-18 PH (2600 ore lavoro)
Still RX 20-18 PH (2600 ore lavoro)
2013, Elektro
Itali, Vignola MO
11 850 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX 20-18 PH (2600 ore lavoro), 2013

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.