Ngarkues me pirun ballor me 3 goma NISSAN


12
Rezultate të gjetura
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
NISSAN GN 01 L 16 HQ - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 5
3 300 EUR
2001
Elektro
7 693 orët
Lartësia e ngritjes: 3 300 mm

Online: 4d

Richter Gabelstapler GmbH & Co. KG

Gjermani, Stuhr

ID N7807

NISSAN 1 N 1 L 15 Q - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 7
5 800 EUR
2008
Elektro
1 124 orët
Lartësia e ngritjes: 4 300 mm

Online: 1m 7d

Richter Gabelstapler GmbH & Co. KG

Gjermani, Stuhr

ID G5819

NISSAN G1N1 L 20 Q - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 7
5 400 EUR
2008
Elektro
3 395 orët
Lartësia e ngritjes: 6 330 mm

Online: 1m 10d

Richter Gabelstapler GmbH & Co. KG

Gjermani, Stuhr

ID I3348

Nissan G1N1L18Q - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 1
Pyet për çmimin
2012
Elektro
8 732 orët
Lartësia e ngritjes: 4 750 mm
Kapaciteti ngritës: 1 800 kg

Online: 1m 19d

MTC Forklifts b.v.

Holandë, Moerdijk

ID 6446

NISSAN G1N1L18Q - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 15
7 200 EUR
Ankandi
2006
Elektro
5 766 orët

Online: 3m 8d

GAM España Servicios de Maquinaria, S.L.U.

Spanjë, Oviedo

ID VI-891

NISSAN G1N1L20Q - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 16
7 500 EUR
Ankandi
2006
Elektro
12 019 orët

Online: 3m 8d

GAM España Servicios de Maquinaria, S.L.U.

Spanjë, Madrid

ID IN-01279

NISSAN G1N1L20Q - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 17
8 200 EUR
Ankandi
2007
8 711 orët

Online: 3m 8d

GAM España Servicios de Maquinaria, S.L.U.

Spanjë, Oviedo

ID IN-0521

NISSAN G1N1L18Q - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 13
6 600 EUR
Ankandi
2005
Elektro
3 633 orët

Online: 3m 8d

GAM España Servicios de Maquinaria, S.L.U.

Spanjë, Leon

ID PT-02292

NISSAN GN01L16HQ - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 12
6 200 EUR
Ankandi
2005
7 002 orët

Online: 3m 8d

GAM España Servicios de Maquinaria, S.L.U.

Spanjë, Albacete

ID MA-1224

NISSAN G1N1 L 18 Q - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 6
3 750 EUR
2006
Elektro
3 544 orët
Lartësia e ngritjes: 6 880 mm

Online: 3m 26d

Richter Gabelstapler GmbH & Co. KG

Gjermani, Stuhr

ID J1679

NISSAN 1 N 1 L 18 Q - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 6
2 250 EUR
2007
Elektro
Lartësia e ngritjes: 4 750 mm

Online: 6m 27d

Richter Gabelstapler GmbH & Co. KG

Gjermani, Stuhr

ID O5582

Nissan S1N1L13Q - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 8
Pyet për çmimin
2011
Elektro
377 orët
Lartësia e ngritjes: 3 000 mm
Kapaciteti ngritës: 1 300 kg

Online: 3v 2m

MTC Forklifts b.v.

Holandë, Moerdijk

ID 3228

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.