Ngarkues me pirun ballor me 3 goma STILL


Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Still RX50-135698657 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 3
Pyet për çmimin
2017
Elektro
678 orët
Lartësia e ngritjes: 3 280 mm
Kapaciteti ngritës: 1 250 kg

Online: 1d

BlackForxx GmbH

Gjermani, D-28816 Stuhr

Still RX20-165719908 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 4
Pyet për çmimin
2015
Elektro
4 501 orët
Lartësia e ngritjes: 5 620 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 1d

BlackForxx GmbH

Gjermani, D-28816 Stuhr

Still RX50-156112477 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 4
Pyet për çmimin
2014
Elektro
1 102 orët
Lartësia e ngritjes: 3 030 mm
Kapaciteti ngritës: 1 500 kg

Online: 1d

BlackForxx GmbH

Gjermani, D-28816 Stuhr

Still RX20-165669908 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 4
Pyet për çmimin
2013
Elektro
916 orët
Lartësia e ngritjes: 3 230 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 1d

BlackForxx GmbH

Gjermani, D-28816 Stuhr

STILL R 50-10L 5042 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 6
2 300 EUR
1999
Elektro
74 orët
Lartësia e ngritjes: 2 800 mm

Online: 2d

Richter Gabelstapler GmbH & Co. KG

Gjermani, Stuhr

ID K7140

Still R50-15 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 20
1 500 EUR
Çmimi neto
Ankandi
1993
Elektro
18 914 orët
Lartësia e ngritjes: 3 430 mm
Kapaciteti ngritës: 1 500 kg

Online: 3d

AuctionPort

Belgjikë, ANTWERPEN

Still RX20-185760582 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 4
Pyet për çmimin
2014
Elektro
11 018 orët
Lartësia e ngritjes: 4 470 mm
Kapaciteti ngritës: 1 800 kg

Online: 3d

BlackForxx GmbH

Gjermani, D-28816 Stuhr

Still RX20-166001732 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 4
Pyet për çmimin
2013
Elektro
16 580 orët
Lartësia e ngritjes: 5 220 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 3d

BlackForxx GmbH

Gjermani, D-28816 Stuhr

Still RX20-166116125 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 4
Pyet për çmimin
2014
Elektro
13 036 orët
Lartësia e ngritjes: 4 590 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 3d

BlackForxx GmbH

Gjermani, D-28816 Stuhr

Still RX20-166116106 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 4
Pyet për çmimin
2014
Elektro
13 841 orët
Lartësia e ngritjes: 4 330 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 3d

BlackForxx GmbH

Gjermani, D-28816 Stuhr

Still RX20-165860005 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 4
Pyet për çmimin
2014
Elektro
18 854 orët
Lartësia e ngritjes: 4 920 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 3d

BlackForxx GmbH

Gjermani, D-28816 Stuhr

Still RX20-206102102 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 4
Pyet për çmimin
2013
Elektro
15 333 orët
Lartësia e ngritjes: 5 065 mm
Kapaciteti ngritës: 2 000 kg

Online: 3d

BlackForxx GmbH

Gjermani, D-28816 Stuhr

Still RX20-206085413 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 4
Pyet për çmimin
2015
Elektro
14 761 orët
Lartësia e ngritjes: 4 465 mm
Kapaciteti ngritës: 2 000 kg

Online: 3d

BlackForxx GmbH

Gjermani, D-28816 Stuhr

Still RX20-166116117 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 4
Pyet për çmimin
2014
Elektro
14 131 orët
Lartësia e ngritjes: 5 240 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 3d

BlackForxx GmbH

Gjermani, D-28816 Stuhr

 Still R20-15 - Containerf./Batterie 2014/Freihub. - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 10
4 990 EUR
2003
Elektro
21 735 orët
Lartësia e ngritjes: 3 080 mm
Kapaciteti ngritës: 1 500 kg

Online: 5d

HVTP Handelsvertretung

Gjermani, Düsseldorf

 Still RX50-15 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 4
4 950 EUR
2014
Elektro
Lartësia e ngritjes: 3 000 mm
Kapaciteti ngritës: 1 500 kg

Online: 5d

ForksTrading B.V.

Holandë, 4255 HW Nieuwendijk

Still RX20-156113644 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 4
Pyet për çmimin
2013
Elektro
1 623 orët
Lartësia e ngritjes: 4 620 mm
Kapaciteti ngritës: 1 500 kg

Online: 5d

BlackForxx GmbH

Gjermani, D-28816 Stuhr

Still RX50-156126618 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 4
Pyet për çmimin
2014
Elektro
2 167 orët
Lartësia e ngritjes: 3 030 mm
Kapaciteti ngritës: 1 500 kg

Online: 5d

BlackForxx GmbH

Gjermani, D-28816 Stuhr

Still RX20-186111249 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 4
Pyet për çmimin
2013
Elektro
19 111 orët
Lartësia e ngritjes: 6 670 mm
Kapaciteti ngritës: 1 800 kg

Online: 5d

BlackForxx GmbH

Gjermani, D-28816 Stuhr

Still RX20-166115127 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 4
Pyet për çmimin
2011
Elektro
9 892 orët
Lartësia e ngritjes: 4 620 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 5d

BlackForxx GmbH

Gjermani, D-28816 Stuhr

1 2 3 16   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.