Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX 20-18 PH (2300 ore lavoro)

Online: 3m 20d

Marka STILL
Modeli Still RX 20-18 PH (2300 ore lavoro)
ID 15700/3559913
Viti i prodhimit 2013
Kapaciteti ngritës 1 800 kg
Lartësia e ngritjes 4 700 mm
Lartësia e ngarjes 2 160 mm
Tipi i direkut tripleks
Vendndodhja Itali, Vignola MO
Telefoni +39 0597...
Motori/linja e ngarjes
  • karburanti: elektro
Shasia/pezullimi
  • gomat e përparme: 4 x Super Elastiche
  • gomat e pasme: 4 x Super Elastiche
  • gomat: unbekannt/unbekannt
11850 EUR
11 850
EUR
  • 1 448 662 ALL
  • 12 795 USD

Shitësi
SYCARR S.R.L.
Ora lokale e shitësit
19:17
Personat e kontaktit
Francesco Migliori
English, Español, Italiano
Elisabetta Migliori
English, Español, Français, Italiano
11 850
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX 20-18 PH (2600 ore lavoro)
Still RX 20-18 PH (2600 ore lavoro)
2013, Elektro
Itali, Vignola MO
11 850 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX 20-18 PH (2600 ore lavoro), 2013
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX 50-10 L (1000 ore lavoro)
Still RX 50-10 L (1000 ore lavoro)
2012, Elektro
Itali, Vignola MO
10 600 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX 50-10 L (1000 ore lavoro), 2012
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 8 FBET 18 (2200 ore lavoro)
Toyota 8 FBET 18 (2200 ore lavoro)
2013, Elektro
Itali, Vignola MO
10 350 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 8 FBET 18 (2200 ore lavoro), 2013
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Linde E 16-01-386 (5000 ore lavoro)
Linde E 16-01-386 (5000 ore lavoro)
2013, Elektro
Itali, Vignola MO
10 250 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Linde E 16-01-386 (5000 ore lavoro), 2013
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 8 FBMT 15 (1000 ore lavoro)
Toyota 8 FBMT 15 (1000 ore lavoro)
2011, Elektro
Itali, Vignola MO
12 650 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 8 FBMT 15 (1000 ore lavoro), 2011
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX 20-15 esecuzione container
Still RX 20-15 esecuzione container
2013, Elektro
Itali, Vignola MO
16 000 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX 20-15 esecuzione container, 2013
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Crown SC 4220-1.3 (4000 ore lavoro)
Crown SC 4220-1.3 (4000 ore lavoro)
2011, Elektro
Itali, Vignola MO
9 450 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Crown SC 4220-1.3 (4000 ore lavoro), 2011
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 7 FBEST 15 (1000 ore di lavoro
Toyota 7 FBEST 15 (1000 ore di lavoro
2007, Elektro
Itali, Vignola MO
7 950 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 7 FBEST 15 (1000 ore di lavoro, 2007
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX 20-15
Still RX 20-15
2012, Elektro
Itali, Vignola MO
9 100 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX 20-15, 2012
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX 20-16
Still RX 20-16
2011, Elektro
Itali, Vignola MO
11 300 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX 20-16, 2011
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX 20-16
Still RX 20-16
2014, Elektro
Itali, Vignola MO
13 800 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX 20-16, 2014
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX 20-14
Still RX 20-14
2017, Elektro
Itali, Vignola MO
14 750 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX 20-14, 2017

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.