Oferta të ngjashme

Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX 20-18 PH (2300 ore lavoro)
Still RX 20-18 PH (2300 ore lavoro)
2013, Elektro
Itali, Vignola MO
11 400 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX 20-18 PH (2300 ore lavoro), 2013
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX 20-14 (2600 ore lavoro)
Still RX 20-14 (2600 ore lavoro)
2017, Elektro
Itali, Vignola MO
14 750 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX 20-14 (2600 ore lavoro), 2017
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma STILL RX 20-18
STILL RX 20-18
2013, Elektro, 10 349 orët
Republika Çeke, Cervená Voda
8 800 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma STILL RX 20-18, 2013
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 8 FBET 18 (2200 ore lavoro)
Toyota 8 FBET 18 (2200 ore lavoro)
2013, Elektro
Itali, Vignola MO
9 800 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 8 FBET 18 (2200 ore lavoro), 2013
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still EXV 12 (400 ore lavoro)
Still EXV 12 (400 ore lavoro)
2009, Elektro
Itali, Vignola MO
3 600 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still EXV 12 (400 ore lavoro), 2009
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma STILL RX 20-20
STILL RX 20-20
2013, Elektro, 3 201 orët
Republika Çeke, Hradec Králové
7 300 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma STILL RX 20-20, 2013
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX20-18
Still RX20-18
2008, Elektro, 16 358 orët
Holandë, 4255 HW Nieuwendijk
5 450 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX20-18, 2008
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma STILL RX20-20 / 3220
STILL RX20-20 / 3220
2013, Elektro, 4 272 orët
Gjermani, 76661 Philippsburg
10 900 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma STILL RX20-20 / 3220, 2013
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX20-18/BATT.NEU5925598
Still RX20-18/BATT.NEU5925598
2013, Elektro, 4 835 orët
Gjermani, D-28816 Stuhr
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX20-18/BATT.NEU5925598, 2013
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX20-18/BATT.NEU5925602
Still RX20-18/BATT.NEU5925602
2013, Elektro, 3 298 orët
Gjermani, D-28816 Stuhr
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX20-18/BATT.NEU5925602, 2013
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX20-185925600
Still RX20-185925600
2013, Elektro, 3 042 orët
Gjermani, D-28816 Stuhr
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX20-185925600, 2013
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX20-165811491
Still RX20-165811491
2013, Elektro, 16 358 orët
Gjermani, D-28816 Stuhr
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX20-165811491, 2013

Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX 20-18 PH (2600 ore lavoro)

Marka STILL
Modeli Still RX 20-18 PH (2600 ore lavoro)
ID 15698/3559888
Viti i prodhimit 2013
Kapaciteti ngritës 1 800 kg
Lartësia e ngritjes 4 700 mm
Lartësia e ngarjes 2 160 mm
Tipi i direkut tripleks
Vendndodhja Itali, Vignola MO
Motori/linja e ngarjes
 • karburanti: elektro
Shasia/pezullimi
 • gomat e përparme: 4 x Super Elastiche
 • gomat e pasme: 4 x Super Elastiche
 • gomat: unbekannt/unbekannt
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX 20-18 PH (2600 ore lavoro)

Dërgo reklamën "Po kërkoj..."

Dërgo reklamën "Po kërkoj...": ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX 20-18 PH (2600 ore lavoro)

Zgjidh kategorinë: çfarë po kërkon?

 • Kamioni
 • Gjysmë-kamion
 • Gjysmërimorkio
 • Rimorkio
 • Kamioncine
 • Autobus
 • Kamper
 • Makineri ndërtimi
 • Pajisje për trajtimin e materialeve
 • Makineri bujqësore
 • Pajisje pylltarie
 • Mjet bujqësor/special
 • Kokë
 • Karroceri/kontejner i ndërrueshëm
 • Pjesë këmbimi
 • Makineritë e tjera

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.