Oferta të ngjashme

Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX20-16 6085419
Still RX20-16 6085419
2015, Elektro, 8 327 orët
Gjermani, D-28816 Stuhr
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX20-16 6085419, 2015
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX 20-16 P
Still RX 20-16 P
2015, Elektro
Itali, Vignola MO
14 500 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX 20-16 P, 2015
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX 20-16 P
Still RX 20-16 P
2015, Elektro
Itali, Vignola MO
12 100 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX 20-16 P, 2015
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX 20-16 P
Still RX 20-16 P
2015, Elektro
Itali, Vignola MO
12 100 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX 20-16 P, 2015
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX20-16 5983606
Still RX20-16 5983606
2015, Elektro, 11 217 orët
Gjermani, D-28816 Stuhr
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX20-16 5983606, 2015
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX20-20
Still RX20-20
2015, Elektro, 4 796 orët
Holandë, 4255 HW Nieuwendijk
8 950 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX20-20, 2015
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX 20-16
Still RX 20-16
2014, Elektro
Itali, Vignola MO
13 700 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX 20-16, 2014
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX 20-16
Still RX 20-16
2014, Elektro
Itali, Vignola MO
13 250 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX 20-16, 2014
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX 20-16
Still RX 20-16
2012, Elektro
Itali, Vignola MO
13 700 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX 20-16, 2012
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX 20-16
Still RX 20-16
2014, Elektro, 14 261 orët
Spanjë, Sant Andreu de la Barca Barcelona
7 600 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX 20-16, 2014
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma STILL RX20-16
STILL RX20-16
2014, Elektro, 3 656 orët
Gjermani, 76661 Philippsburg
13 980 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma STILL RX20-16, 2014
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma STILL RX 20-16
STILL RX 20-16
2012, Elektro, 10 968 orët
Republika Çeke, Cervená Voda
7 300 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma STILL RX 20-16, 2012

Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX20-16

Marka STILL
Modeli Still RX20-16
ID  UL34
Viti i prodhimit 2015
Orët e makinerisë 5 267 orët
Kapaciteti ngritës 1 600 kg
Lartësia e ngritjes 4 950 mm
Gjatësia e pirunit 1 200 mm
Tipi i direkut tripleks
Karroca e pirunit zhvendosje anësore
Vendndodhja Holandë, 4255 HW Nieuwendijk
Motori/linja e ngarjes
 • karburanti: elektro
 • bateria: unbekannt
Shasia/pezullimi
 • gomat e përparme: unbekannt
 • gomat e pasme: unbekannt
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX20-16

Dërgo reklamën "Po kërkoj..."

Dërgo reklamën "Po kërkoj...": ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX20-16

Zgjidh kategorinë: çfarë po kërkon?

 • Kamioni
 • Gjysmë-kamion
 • Gjysmë rimorkio
 • Rimorkio
 • Kamioncine
 • Autobus
 • Kamper
 • Makineri ndërtimi
 • Pajisje për trajtimin e materialeve
 • Makineri bujqësore
 • Pajisje pylltarie
 • Mjet bujqësor/special
 • Kokë
 • Karroceri/kontejner i ndërrueshëm
 • Pjesë këmbimi
 • Makineritë e tjera

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.