Oferta të ngjashme

Ngarkues me pirun ballor me 3 goma STILL RX 50-15
STILL RX 50-15
2015, Elektro, 1 442 orët
Republika Çeke, Cervená Voda
7 900 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma STILL RX 50-15, 2015
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma STILL RX 50-15
STILL RX 50-15
2015, Elektro, 8 623 orët
Republika Çeke, Cervená Voda
8 600 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma STILL RX 50-15, 2015
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX50-15 6147005
Still RX50-15 6147005
2015, Elektro, 818 orët
Gjermani, D-28816 Stuhr
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX50-15 6147005, 2015
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX20-15
Still RX20-15
2015, Elektro, 5 916 orët
Spanjë, Sant Andreu de la Barca Barcelona
9 900 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX20-15, 2015
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX 20-15
Still RX 20-15
2012, Elektro
Itali, Vignola MO
9 100 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX 20-15, 2012
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX20-15
Still RX20-15
2017, Elektro, 12 669 orët
Poloni, Strzałkowo
9 300 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX20-15, 2017
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX20-15
Still RX20-15
2017, Elektro, 1 865 orët
Spanjë, Sant Andreu de la Barca Barcelona
11 500 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX20-15, 2017
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX20-15
Still RX20-15
2016, Elektro, 12 656 orët
Spanjë, Sant Andreu de la Barca Barcelona
9 700 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX20-15, 2016
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX20-15
Still RX20-15
2017, Elektro, 14 215 orët
Spanjë, Sant Andreu de la Barca Barcelona
10 400 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX20-15, 2017
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX 50-13
Still RX 50-13
2014, Elektro
Itali, Vignola MO
10 250 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX 50-13, 2014
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX 50-13
Still RX 50-13
2004, Elektro
Itali, Vignola MO
4 500 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX 50-13, 2004
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX 50-16
Still RX 50-16
2006, Elektro
Itali, Vignola MO
8 650 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX 50-16, 2006

Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX50-15

Marka STILL
Modeli Still RX50-15
ID  UL28
Viti i prodhimit 2015
Orët e makinerisë 15 402 orët
Kapaciteti ngritës 1 500 kg
Lartësia e ngritjes 3 210 mm
Gjatësia e pirunit 1 200 mm
Tipi i direkut dupleks
Karroca e pirunit zhvendosje anësore
Vendndodhja Holandë, 4255 HW Nieuwendijk
Motori/linja e ngarjes
 • karburanti: elektro
 • bateria: unbekannt
Shasia/pezullimi
 • gomat e përparme: unbekannt
 • gomat e pasme: unbekannt
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX50-15

Dërgo reklamën "Po kërkoj..."

Dërgo reklamën "Po kërkoj...": ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX50-15

Zgjidh kategorinë: çfarë po kërkon?

 • Kamioni
 • Gjysmë-kamion
 • Gjysmë rimorkio
 • Rimorkio
 • Kamioncine
 • Autobus
 • Kamper
 • Makineri ndërtimi
 • Pajisje për trajtimin e materialeve
 • Makineri bujqësore
 • Pajisje pylltarie
 • Mjet bujqësor/special
 • Kokë
 • Karroceri/kontejner i ndërrueshëm
 • Pjesë këmbimi
 • Makineritë e tjera

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.