Ngarkues me pirun ballor me 3 goma TOYOTA


Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Toyota 8FBET15 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 9
12 400 EUR
2013
Elektro
4 970 orët
Lartësia e ngritjes: 3 300 mm
Kapaciteti ngritës: 1 500 kg

Online: 1v 1m

Activacions Carretillas, S.L

Spanjë, Sant Andreu de la Barca Barcelona

ID 4459

TOYOTA 8FBET15 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 9
8 600 EUR
Çmimi neto
2010
Elektro
5 965 orët
Lartësia e ngritjes: 3 000 mm
Kapaciteti ngritës: 1 500 kg

Online: 17orë 53min

VZV.cz

9

Republika Çeke, 561 61 Červená Voda 535, Czech Republic

ID 31201

Toyota 5FBE155 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 20
2 500 EUR
Çmimi neto
Ankandi
1994
Elektro
110 orët
Lartësia e ngritjes: 6 000 mm
Kapaciteti ngritës: 1 500 kg

Online: 1d

AuctionPort

Belgjikë, ANTWERPEN

 Toyota 8FBET15 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 4
9 000 EUR
2012
Elektro
Lartësia e ngritjes: 3 000 mm
Kapaciteti ngritës: 1 500 kg

Online: 1d

Nieuwland Machines

Holandë

ID  11446

 Toyota FBE5F12 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 6
3 500 EUR
1999
Elektro
Lartësia e ngritjes: 4 500 mm
Kapaciteti ngritës: 1 000 kg

Online: 1d

Nieuwland Machines

Holandë

ID  10958

Toyota 7fbef16 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 6
9 500 EUR
2007
Elektro
Lartësia e ngritjes: 6 000 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 2d

SARL MB TP AGRI

Francë, Zi nord Chemin les pinats 16700 RUFFEC, France

 Toyota 7FBEF16 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 6
5 500 EUR
2005
Elektro
Lartësia e ngritjes: 3 300 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 7d

Nieuwland Machines

Holandë

ID  11337

BT BT-TOYOTA CBE1.8TL - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 14
5 000 EUR
2004
Elektro
45 822 orët

Online: 8d

GAM España Servicios de Maquinaria, S.L.U.

Spanjë, Granda, Siero

ID CMG-0002

Toyota 8FBET20 2t electro triplex + sideshift 7718 uur! - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 15
9 250 EUR
Çmimi neto
2013
Elektro
7 718 orët
Lartësia e ngritjes: 4 700 mm
Kapaciteti ngritës: 2 000 kg

Online: 10d

Handelsonderneming J.D. van Pijkeren

Holandë, Kleiland 7, 8271 RV, IJsselmuiden, Netherlands

Toyota 7 FB EF 18 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 4
6 250 EUR
Çmimi neto
2004
Elektro
Lartësia e ngritjes: 4 700 mm
Kapaciteti ngritës: 1 800 kg

Online: 11d

V.O.F. C. & P. DE VRIES

Holandë, Hardinxveld-Giessendam

Toyota FBESF12 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 20
2 000 EUR
Çmimi neto
Ankandi
2002
Elektro
4 291 orët
Lartësia e ngritjes: 5 500 mm
Kapaciteti ngritës: 1 200 kg

Online: 15d

AuctionPort

Belgjikë, ANTWERPEN

Toyota FBE5F12 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 6
3 500 EUR
Çmimi bruto
1999
Elektro
Lartësia e ngritjes: 4 500 mm
Kapaciteti ngritës: 1 000 kg

Online: 29d

Nieuwland Machines

Holandë, Schuineslootweg 60 7777 RC Schuinesloot

ID 10958

TOYOTA 8FBET16 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 6
8 800 EUR
2013
Elektro
6 600 orët
Lartësia e ngritjes: 3 300 mm

Online: 1m 29d

sprl Vincent Nelles

Belgjikë, Malmedy

 Toyota 8FBET16 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 10
8 290 EUR
2015
Elektro
2 591 orët
Lartësia e ngritjes: 3 300 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 2m 5d

HVTP Handelsvertretung

Gjermani, Düsseldorf

Toyota 8 FB EKT 16 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 3
Pyet për çmimin
2011
Elektro
Lartësia e ngritjes: 3 300 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 2m 20d

V.O.F. C. & P. DE VRIES

Holandë, Hardinxveld-Giessendam

TOYOTA 8FBET15 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 9
8 600 EUR
Çmimi neto
2010
Elektro
5 965 orët
Lartësia e ngritjes: 3 000 mm
Kapaciteti ngritës: 1 500 kg

Online: 3m 18d

VZV.cz - VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o.

Republika Çeke, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

ID 31201

 Toyota 8 FBET16 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 10
8 500 EUR
Çmimi neto
2013
Elektro
7 815 orët
Lartësia e ngritjes: 3 300 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 4m 7d

Aardhef Forklifts

Holandë, ENSCHEDE

 Toyota 8FBEKT16 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 10
8 000 EUR
2013
Elektro
4 018 orët
Lartësia e ngritjes: 3 300 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 4m 7d

Aardhef Forklifts

Holandë, ENSCHEDE

 Toyota 8 FBET16 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 10
8 500 EUR
2013
Elektro
7 239 orët
Lartësia e ngritjes: 3 300 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 4m 7d

Aardhef Forklifts

Holandë, ENSCHEDE

 Toyota 8FBET18 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 10
9 800 EUR
2014
Elektro
8 318 orët
Lartësia e ngritjes: 3 300 mm
Kapaciteti ngritës: 1 800 kg

Online: 4m 7d

Aardhef Forklifts

Holandë, ENSCHEDE

 Toyota 8FBET16 - ngarkues me pirun ballor me 3 goma
 10
9 500 EUR
2016
Elektro
8 300 orët
Lartësia e ngritjes: 3 700 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 4m 7d

Aardhef Forklifts

Holandë, ENSCHEDE

1 2 3   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.