Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 7 FBEF 18

Online: 3m 2d

Marka TOYOTA
ID 14668/3249521
Viti i prodhimit 2008
Kapaciteti ngritës 1 800 kg
Lartësia e ngritjes 3 000 mm
Lartësia e ngarjes 1 970 mm
Tipi i direkut simpleks
Vendndodhja Itali, Vignola MO
Telefoni +39 0... Shiko numrin e telefonit
Motori/linja e ngarjes
  • karburanti: elektro
Shasia/pezullimi
  • gomat e përparme: 3 x Super Elastiche
  • gomat e pasme: 3 x Super Elastiche
  • gomat: unbekannt/unbekannt
7950 EUR
7 950
EUR
  • 962 793 ALL
  • 8 805 USD

SYCARR S.R.L.
Shitësi
SYCARR S.R.L.
Itali
Ora lokale e shitësit
19:00
Personi i kontaktit
Francesco Migliori
English, Español, Italiano
Elisabetta Migliori
English, Español, Français, Italiano
7 950
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Ky informacion është grumbulluar nga Truck1.eu, SIA për t'u ofruar përdoruesve shërbimet e saj online. Ne nuk do të grumbullojmë dhe ruajmë informacionin tuaj të ndjeshëm. Ky informacion është grumbulluar në përputhje me nenin 6(1) (b) të GDPR. Këto të dhëna do të mbahen për aq kohë që të nevojitet për ofrimin e shërbimeve për ju. Ky informacion mund të merret nga përfaqësuesi ynë rajonal përgjegjës për vendndodhjen tuaj, ndoshta jashtë BE-së. Ju keni të drejtën për të marrë një kopje të këtyre të dhënave, për t'i ndryshuar ose tërhequr pëlqimin tuaj për përpunimin e të dhënave duke na kontaktuar, duke përcaktuar qartë detajet tuaja dhe çështjen. Ju keni të drejtë të paraqitni një ankesë pranë Autoritetit tuaj lokal të Mbrojtes së të Dhënave.
  Kuota e dërgimit me anije
Kërko llogaritjen manuale të dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 8 FBET 18 (2200 ore lavoro)
Toyota 8 FBET 18 (2200 ore lavoro)
2013
Itali, Vignola MO
12 100 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 8 FBET 18 (2200 ore lavoro), 2013
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 7 FBEST 15 (1000 ore di lavoro
Toyota 7 FBEST 15 (1000 ore di lavoro
2007
Itali, Vignola MO
8 650 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 7 FBEST 15 (1000 ore di lavoro, 2007
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 8 FBET 15
Toyota 8 FBET 15
2013
Itali, Vignola MO
11 300 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 8 FBET 15, 2013
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 8 FBMT 16
Toyota 8 FBMT 16
2010
Itali, Vignola MO
11 400 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 8 FBMT 16, 2010
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 8 FBET 15
Toyota 8 FBET 15
2013
Itali, Vignola MO
9 200 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 8 FBET 15, 2013
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 8 FBET 15 (batteria 2017)
Toyota 8 FBET 15 (batteria 2017)
2013
Itali, Vignola MO
12 450 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 8 FBET 15 (batteria 2017), 2013
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 8 FBEKT 16 batteria 2014 -100%
Toyota 8 FBEKT 16 batteria 2014 -100%
2012
Itali, Vignola MO
10 350 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 8 FBEKT 16 batteria 2014 -100%, 2012
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 8 FBMT 15 (1000 ore lavoro)
Toyota 8 FBMT 15 (1000 ore lavoro)
2011
Itali, Vignola MO
13 700 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 8 FBMT 15 (1000 ore lavoro), 2011
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Linde E 18 PH-01-386-
Linde E 18 PH-01-386-
2013
Itali, Vignola MO
10 850 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Linde E 18 PH-01-386-, 2013
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Linde E 18 PH-01-386
Linde E 18 PH-01-386
2013
Itali, Vignola MO
14 400 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Linde E 18 PH-01-386, 2013
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Linde E 16 H-386-01
Linde E 16 H-386-01
2008
Itali, Vignola MO
7 950 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Linde E 16 H-386-01, 2008
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Linde E 16 L-01-386 (batteria 2015)
Linde E 16 L-01-386 (batteria 2015)
2008
Itali, Vignola MO
12 000 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Linde E 16 L-01-386 (batteria 2015), 2008

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.