Oferta të ngjashme

Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 8 FBMT 15 (1000 ore lavoro)
Toyota 8 FBMT 15 (1000 ore lavoro)
2011, Elektro
Itali, Vignola MO
12 600 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 8 FBMT 15 (1000 ore lavoro), 2011
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma TOYOTA 7FBEST15
TOYOTA 7FBEST15
2015, Elektro, 3 049 orët
Spanjë, Tarragona
16 500 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma TOYOTA 7FBEST15, 2015
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 7FBEST 15 - reifen hinten leichter Defekt
Toyota 7FBEST 15 - reifen hinten leichter Defekt
Elektro, 2 245 orët
Gjermani, Düsseldorf
3 990 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 7FBEST 15 - reifen hinten leichter Defekt
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 8 FBET 18 (2200 ore lavoro)
Toyota 8 FBET 18 (2200 ore lavoro)
2013, Elektro
Itali, Vignola MO
9 800 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 8 FBET 18 (2200 ore lavoro), 2013
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 7FBEST10
Toyota 7FBEST10
2016, Elektro, 729 orët
Poloni, Strzałkowo
14 300 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 7FBEST10, 2016
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still EXV 12 (400 ore lavoro)
Still EXV 12 (400 ore lavoro)
2009, Elektro
Itali, Vignola MO
3 600 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still EXV 12 (400 ore lavoro), 2009
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX 20-14 (2600 ore lavoro)
Still RX 20-14 (2600 ore lavoro)
2017, Elektro
Itali, Vignola MO
14 750 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX 20-14 (2600 ore lavoro), 2017
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Crown SC 4220-1.3 (4000 ore lavoro)
Crown SC 4220-1.3 (4000 ore lavoro)
2011, Elektro
Itali, Vignola MO
8 000 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Crown SC 4220-1.3 (4000 ore lavoro), 2011
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX 20-18 PH (2300 ore lavoro)
Still RX 20-18 PH (2300 ore lavoro)
2013, Elektro
Itali, Vignola MO
11 400 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX 20-18 PH (2300 ore lavoro), 2013
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Linde E 16-01-386 (5000 ore lavoro)
Linde E 16-01-386 (5000 ore lavoro)
2013, Elektro
Itali, Vignola MO
10 250 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Linde E 16-01-386 (5000 ore lavoro), 2013
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 7fbef16
Toyota 7fbef16
2007, Elektro
Francë, Zi nord Chemin les pinats 16700 RUFFEC, France
9 500 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 7fbef16, 2007
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 8 FBET 15
Toyota 8 FBET 15
2013, Elektro
Itali, Vignola MO
7 500 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 8 FBET 15, 2013

Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 7 FBEST 15 (1000 ore di lavoro

Marka TOYOTA
ID 15393/3470228
Viti i prodhimit 2007
Kapaciteti ngritës 1 500 kg
Lartësia e ngritjes 3 300 mm
Lartësia e ngarjes 2 150 mm
Tipi i direkut simpleks
Vendndodhja Itali, Vignola MO
Motori/linja e ngarjes
 • karburanti: elektro
Shasia/pezullimi
 • gomat e përparme: 3 x Super Elastiche
 • gomat e pasme: 3 x Super Elastiche
 • gomat: unbekannt/unbekannt
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 7 FBEST 15 (1000 ore di lavoro

Dërgo reklamën "Po kërkoj..."

Dërgo reklamën "Po kërkoj...": ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 7 FBEST 15 (1000 ore di lavoro

Zgjidh kategorinë: çfarë po kërkon?

 • Kamioni
 • Gjysmë-kamion
 • Gjysmërimorkio
 • Rimorkio
 • Kamioncine
 • Autobus
 • Kamper
 • Makineri ndërtimi
 • Pajisje për trajtimin e materialeve
 • Makineri bujqësore
 • Pajisje pylltarie
 • Mjet bujqësor/special
 • Kokë
 • Karroceri/kontejner i ndërrueshëm
 • Pjesë këmbimi
 • Makineritë e tjera

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.