Oferta të ngjashme

Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 7FBEST10
Toyota 7FBEST10
2016, Elektro, 729 orët
Poloni, Strzałkowo
14 300 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 7FBEST10, 2016
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma TOYOTA 7FBEST15
TOYOTA 7FBEST15
2015, Elektro, 3 049 orët
Spanjë, Tarragona
16 500 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma TOYOTA 7FBEST15, 2015
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 7FBEST 15 - reifen hinten leichter Defekt
Toyota 7FBEST 15 - reifen hinten leichter Defekt
Elektro, 2 245 orët
Gjermani, Düsseldorf
3 990 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 7FBEST 15 - reifen hinten leichter Defekt
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma BT 7FBEST13 - Containerf./ Freihub / 3.010HH
BT 7FBEST13 - Containerf./ Freihub / 3.010HH
2008, Elektro, 19 500 orët
Gjermani, Düsseldorf
6 750 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma BT 7FBEST13 - Containerf./ Freihub / 3.010HH, 2008
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 7FBEF16
Toyota 7FBEF16
2005, Elektro
Holandë
5 500 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 7FBEF16, 2005
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 7fbef16
Toyota 7fbef16
2007, Elektro
Francë, Zi nord Chemin les pinats 16700 RUFFEC, France
9 500 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 7fbef16, 2007
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma TOYOTA 8FBET18
TOYOTA 8FBET18
2012, Elektro, 13 943 orët
Republika Çeke, Cervená Voda
6 700 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma TOYOTA 8FBET18, 2012
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 8FBET15
Toyota 8FBET15
2012, Elektro
Holandë
9 000 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 8FBET15, 2012
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 7FBE13 - Bj.2018/533Std/Triplex6.500HH
Toyota 7FBE13 - Bj.2018/533Std/Triplex6.500HH
2014, Elektro, 533 orët
Gjermani, Düsseldorf
12 990 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 7FBE13 - Bj.2018/533Std/Triplex6.500HH, 2014
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 7 FB EF 18
Toyota 7 FB EF 18
2004, Elektro
Holandë, Hardinxveld-Giessendam
6 250 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 7 FB EF 18, 2004
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 8 FBEKT 16 batteria 2014 -100%
Toyota 8 FBEKT 16 batteria 2014 -100%
2012, Elektro
Itali, Vignola MO
9 150 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 8 FBEKT 16 batteria 2014 -100%, 2012
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 8FBET18 - Containerfähig/Triplex/3+4Ventil
Toyota 8FBET18 - Containerfähig/Triplex/3+4Ventil
2012, Elektro, 12 405 orët
Gjermani, Düsseldorf
11 490 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 8FBET18 - Containerfähig/Triplex/3+4Ventil, 2012

Ngarkues me pirun ballor me 3 goma TOYOTA 7FBEST13

Marka TOYOTA
ID 20960
Viti i prodhimit 2012
Orët e makinerisë 1 837 orët
Pesha 3 025 kg
Gjatësia 1 750 mm
Gjerësia 1 010 mm
Lartësia 2 000 mm
Kapaciteti ngritës 1 250 kg
Lartësia e ngritjes 2 820 mm
Gjatësia e pirunit 1 000 mm
Tipi i direkut dupleks me ngritje të lirë
Karroca e pirunit zhvendosje anësore
Vendndodhja Republika Çeke, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic
Motori/linja e ngarjes
 • karburanti: elektro
 • bateria: 24 V, 735 Ah, 2012
Shasia/pezullimi
 • gomat e përparme: solid
 • gomat e pasme: solid
Kabina/pjesa e brendshme
 • kabina
 • drita shtesë
Pajisja
 • kokat: DUPLEX with free lift, side-shift, working lights, Forks: 1000 mm, 3-ventil distributor, tires solid
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: ngarkues me pirun ballor me 3 goma TOYOTA 7FBEST13

Dërgo reklamën "Po kërkoj..."

Dërgo reklamën "Po kërkoj...": ngarkues me pirun ballor me 3 goma TOYOTA 7FBEST13

Zgjidh kategorinë: çfarë po kërkon?

 • Kamioni
 • Gjysmë-kamion
 • Gjysmërimorkio
 • Rimorkio
 • Kamioncine
 • Autobus
 • Kamper
 • Makineri ndërtimi
 • Pajisje për trajtimin e materialeve
 • Makineri bujqësore
 • Pajisje pylltarie
 • Mjet bujqësor/special
 • Kokë
 • Karroceri/kontejner i ndërrueshëm
 • Pjesë këmbimi
 • Makineritë e tjera

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.