Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 8 FBEKT 16 batteria 2014 -100%

Online: 8m 7d

Marka TOYOTA
ID 15433/3507354
Viti i prodhimit 2012
Kapaciteti ngritës 1 600 kg
Lartësia e ngritjes 3 000 mm
Lartësia e ngarjes 1 990 mm
Tipi i direkut simpleks
Vendndodhja Itali, Vignola MO
Telefoni +39 0597...
Motori/linja e ngarjes
  • karburanti: elektro
Shasia/pezullimi
  • gomat e përparme: 3 x Super Elastiche
  • gomat e pasme: 3 x Super Elastiche
  • gomat: unbekannt/unbekannt
9200 EUR
9 200
EUR
  • 1 124 700 ALL
  • 9 933 USD

Shitësi
SYCARR S.R.L.
Ora lokale e shitësit
21:03
Personat e kontaktit
Francesco Migliori
English, Español, Italiano
Elisabetta Migliori
English, Español, Français, Italiano
9 200
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Linde E 16 P-01-386 (batteria 100%)
Linde E 16 P-01-386 (batteria 100%)
2012, Elektro
Itali, Vignola MO
13 250 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Linde E 16 P-01-386 (batteria 100%), 2012
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 8 FBET 15 (batteria 2017)
Toyota 8 FBET 15 (batteria 2017)
2013, Elektro
Itali, Vignola MO
12 450 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 8 FBET 15 (batteria 2017), 2013
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 8 FBMT 16
Toyota 8 FBMT 16
2010, Elektro
Itali, Vignola MO
10 250 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 8 FBMT 16, 2010
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Linde E 16 H-386-01 (BATTERIA NUOVA)
Linde E 16 H-386-01 (BATTERIA NUOVA)
2012, Elektro
Itali, Vignola MO
11 400 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Linde E 16 H-386-01 (BATTERIA NUOVA), 2012
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 7 FBEF 18 (BATTERIA NUOVA)
Toyota 7 FBEF 18 (BATTERIA NUOVA)
2008, Elektro
Itali, Vignola MO
11 400 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 7 FBEF 18 (BATTERIA NUOVA), 2008
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still R 20-16 (BATTERIA NUOVA)
Still R 20-16 (BATTERIA NUOVA)
1995, Elektro
Itali, Vignola MO
7 150 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still R 20-16 (BATTERIA NUOVA), 1995
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma CAT Lift Trucks EP 16 KT (BATTERIA NUOVA)
CAT Lift Trucks EP 16 KT (BATTERIA NUOVA)
2001, Elektro
Itali, Vignola MO
7 150 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma CAT Lift Trucks EP 16 KT (BATTERIA NUOVA), 2001
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 8 FBET 15
Toyota 8 FBET 15
2013, Elektro
Itali, Vignola MO
9 200 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 8 FBET 15, 2013
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 8 FBET 15
Toyota 8 FBET 15
2013, Elektro
Itali, Vignola MO
11 300 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 8 FBET 15, 2013
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 8 FBMT 15 (1000 ore lavoro)
Toyota 8 FBMT 15 (1000 ore lavoro)
2011, Elektro
Itali, Vignola MO
12 650 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 8 FBMT 15 (1000 ore lavoro), 2011
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 8 FBET 18 (2200 ore lavoro)
Toyota 8 FBET 18 (2200 ore lavoro)
2013, Elektro
Itali, Vignola MO
10 350 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 8 FBET 18 (2200 ore lavoro), 2013
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma [div] PIERALISI TR 800 (batteria 2013)
[div] PIERALISI TR 800 (batteria 2013)
2001, Elektro
Itali, Vignola MO
6 600 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma [div] PIERALISI TR 800 (batteria 2013), 2001

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.