Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 8 FBET 15

Online: 1v 4m

Marka TOYOTA
ID 15632/3496204
Viti i prodhimit 2013
Kapaciteti ngritës 1 500 kg
Lartësia e ngritjes 4 700 mm
Lartësia e ngarjes 2 100 mm
Tipi i direkut tripleks
Vendndodhja Itali, Vignola MO
Telefoni +39 0597...
Motori/linja e ngarjes
  • karburanti: elektro
Shasia/pezullimi
  • gomat e përparme: 3 x Super Elastiche
  • gomat e pasme: 3 x Super Elastiche
  • gomat: unbekannt/unbekannt
7500 EUR
7 500
EUR
  • 928 710 ALL
  • 8 815 USD

Shitësi
SYCARR S.R.L.
SYCARR S.R.L. Itali
Më shumë se 1 vit me Truck1
Ora lokale e shitësit
16:19
Personat e kontaktit
Francesco Migliori
English, Español, Italiano
Elisabetta Migliori
English, Español, Français, Italiano
7 500
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 8 FBET 15
Toyota 8 FBET 15
2013, Elektro
Itali, Vignola MO
10 300 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 8 FBET 15, 2013
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 8 FBET 15 (batteria 2017)
Toyota 8 FBET 15 (batteria 2017)
2013, Elektro
Itali, Vignola MO
11 350 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 8 FBET 15 (batteria 2017), 2013
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 8 FBET 18 (2200 ore lavoro)
Toyota 8 FBET 18 (2200 ore lavoro)
2013, Elektro
Itali, Vignola MO
9 800 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 8 FBET 18 (2200 ore lavoro), 2013
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 8 FBMT 15 (1000 ore lavoro)
Toyota 8 FBMT 15 (1000 ore lavoro)
2011, Elektro
Itali, Vignola MO
12 600 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 8 FBMT 15 (1000 ore lavoro), 2011
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 8 FBMT 16
Toyota 8 FBMT 16
2010, Elektro
Itali, Vignola MO
10 250 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 8 FBMT 16, 2010
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 8 FBEKT 16 batteria 2014 -100%
Toyota 8 FBEKT 16 batteria 2014 -100%
2012, Elektro
Itali, Vignola MO
9 150 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 8 FBEKT 16 batteria 2014 -100%, 2012
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX 20-15 esecuzione container
Still RX 20-15 esecuzione container
2013, Elektro
Itali, Vignola MO
16 000 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX 20-15 esecuzione container, 2013
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX 20-15
Still RX 20-15
2012, Elektro
Itali, Vignola MO
9 100 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX 20-15, 2012
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Linde E12-01
Linde E12-01
2013, Elektro
Itali, Vignola MO
7 950 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Linde E12-01, 2013
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Linde E 20 PH-01/386
Linde E 20 PH-01/386
2013, Elektro
Itali, Vignola MO
13 700 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Linde E 20 PH-01/386, 2013
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Linde E 16 PH-386-01
Linde E 16 PH-386-01
2013, Elektro
Itali, Vignola MO
9 800 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Linde E 16 PH-386-01, 2013
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX 20-18 PH (2300 ore lavoro)
Still RX 20-18 PH (2300 ore lavoro)
2013, Elektro
Itali, Vignola MO
11 400 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX 20-18 PH (2300 ore lavoro), 2013

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.