Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 8 FBET 15 (batteria 2017)

Online: 1v 4m

Marka TOYOTA
ID 15634/3496223
Viti i prodhimit 2013
Kapaciteti ngritës 1 500 kg
Lartësia e ngritjes 4 700 mm
Lartësia e ngarjes 2 100 mm
Tipi i direkut tripleks
Vendndodhja Itali, Vignola MO
Telefoni +39 0597...
Motori/linja e ngarjes
  • karburanti: elektro
Shasia/pezullimi
  • gomat e përparme: 3 x Super Elastiche
  • gomat e pasme: 3 x Super Elastiche
  • gomat: unbekannt/unbekannt
11350 EUR
11 350
EUR
  • 1 405 448 ALL
  • 13 340 USD

Shitësi
SYCARR S.R.L.
SYCARR S.R.L. Itali
Më shumë se 1 vit me Truck1
Ora lokale e shitësit
15:59
Personat e kontaktit
Francesco Migliori
English, Español, Italiano
Elisabetta Migliori
English, Español, Français, Italiano
11 350
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 8 FBET 15
Toyota 8 FBET 15
2013, Elektro
Itali, Vignola MO
7 500 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 8 FBET 15, 2013
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 8 FBET 15
Toyota 8 FBET 15
2013, Elektro
Itali, Vignola MO
10 300 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 8 FBET 15, 2013
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 8 FBET 18 (2200 ore lavoro)
Toyota 8 FBET 18 (2200 ore lavoro)
2013, Elektro
Itali, Vignola MO
9 800 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 8 FBET 18 (2200 ore lavoro), 2013
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 8 FBEKT 16 batteria 2014 -100%
Toyota 8 FBEKT 16 batteria 2014 -100%
2012, Elektro
Itali, Vignola MO
9 150 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 8 FBEKT 16 batteria 2014 -100%, 2012
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 8 FBMT 15 (1000 ore lavoro)
Toyota 8 FBMT 15 (1000 ore lavoro)
2011, Elektro
Itali, Vignola MO
12 600 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 8 FBMT 15 (1000 ore lavoro), 2011
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 8 FBMT 16
Toyota 8 FBMT 16
2010, Elektro
Itali, Vignola MO
10 250 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Toyota 8 FBMT 16, 2010
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma [div] PIERALISI TR 800 (batteria 2015)
[div] PIERALISI TR 800 (batteria 2015)
2001, Elektro
Itali, Vignola MO
7 150 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma [div] PIERALISI TR 800 (batteria 2015), 2001
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still R 20-16 (batteria anno 2010)
Still R 20-16 (batteria anno 2010)
1995, Elektro
Itali, Vignola MO
4 500 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still R 20-16 (batteria anno 2010), 1995
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma [div] PIERALISI TR 800 M (batteria 2015)
[div] PIERALISI TR 800 M (batteria 2015)
2007, Elektro
Itali, Vignola MO
5 200 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma [div] PIERALISI TR 800 M (batteria 2015), 2007
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX 20-15 esecuzione container
Still RX 20-15 esecuzione container
2013, Elektro
Itali, Vignola MO
16 000 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Still RX 20-15 esecuzione container, 2013
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Linde E 16 H-386-01 (BATTERIA NUOVA)
Linde E 16 H-386-01 (BATTERIA NUOVA)
2012, Elektro
Itali, Vignola MO
11 400 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Linde E 16 H-386-01 (BATTERIA NUOVA), 2012
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Linde E 16 P-01-386 (batteria 100%)
Linde E 16 P-01-386 (batteria 100%)
2012, Elektro
Itali, Vignola MO
12 550 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 3 goma Linde E 16 P-01-386 (batteria 100%), 2012

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.