Ngarkues me pirun ballor me 4 goma


   Faqja 1 e 108 1/108   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
SVETRUCK 30120 46  - ngarkues me pirun ballor me 4 goma
 10
Pyet për çmimin
1994
Dizel
33 835 orët
Lartësia e ngritjes: 4 000 mm
Kapaciteti ngritës: 30 000 kg

Online: 16orë 6min

Forkliftcenter BV

H

Holandë, Amsterdam

ID 880008045

HYSTER H7-0FT  - ngarkues me pirun ballor me 4 goma
 11
Pyet për çmimin
2008
Dizel
10 059 orët
Lartësia e ngritjes: 3 400 mm
Kapaciteti ngritës: 7 000 kg

Online: 16orë 6min

Forkliftcenter BV

H

Holandë, Amsterdam

ID 880007545

HYSTER J1.6XNT SWB  - ngarkues me pirun ballor me 4 goma
 2
Pyet për çmimin
2012
Elektro
16 082 orët
Lartësia e ngritjes: 3 350 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 16orë 6min

Forkliftcenter BV

H

Holandë, Amsterdam

ID 880007634

Nissan FD02A25Q - ngarkues me pirun ballor me 4 goma
 13
10 500 EUR
2001
Dizel
Lartësia e ngritjes: 4 000 mm
Kapaciteti ngritës: 2 500 kg

Online: 16orë 30min

CAPM EUROPE

6

Francë, Senlis

ID 15609-1

Kalmar DC12-600XL - ngarkues me pirun ballor me 4 goma
 1
Pyet për çmimin
1990
Dizel
5 734 orët
Lartësia e ngritjes: 4 000 mm
Kapaciteti ngritës: 12 000 kg

Online: 16orë 30min

CAPM EUROPE

6

Francë, Senlis

ID 16230

HYSTER S7.0 FT LPG - ngarkues me pirun ballor me 4 goma
 16
26 500 EUR
2007
LPG
4 915 orët

Online: 22orë 15min

AA Machines BV

Holandë, Griendweg 3, 3356 LN Papendrecht, The Netherlands

LINDE H 18 T-01 - ngarkues me pirun ballor me 4 goma
 9
6 900 EUR
Çmimi neto
2013
LPG
10 689 orët
Lartësia e ngritjes: 4 250 mm
Kapaciteti ngritës: 1 800 kg

Online: 1d

CHEAP USED FORKLIFTS - CHUF.com

8

Republika Çeke, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

ID 27741

LINDE H 18 T-01 - ngarkues me pirun ballor me 4 goma
 9
7 500 EUR
Çmimi neto
2013
LPG
3 579 orët
Lartësia e ngritjes: 4 250 mm
Kapaciteti ngritës: 1 800 kg

Online: 1d

CHEAP USED FORKLIFTS - CHUF.com

8

Republika Çeke, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

ID 27742

LINDE H 25 D - ngarkues me pirun ballor me 4 goma
 9
8 500 EUR
Çmimi neto
2008
Dizel
5 869 orët
Lartësia e ngritjes: 3 400 mm
Kapaciteti ngritës: 2 500 kg

Online: 1d

CHEAP USED FORKLIFTS - CHUF.com

8

Republika Çeke, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

ID 27631

LINDE H 18 T-01 - ngarkues me pirun ballor me 4 goma
 9
7 500 EUR
Çmimi neto
2013
LPG
3 156 orët
Lartësia e ngritjes: 4 250 mm
Kapaciteti ngritës: 1 800 kg

Online: 1d

CHEAP USED FORKLIFTS - CHUF.com

8

Republika Çeke, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

ID 27743

STILL RX 70-25 - ngarkues me pirun ballor me 4 goma
 9
6 500 EUR
Çmimi neto
2007
Dizel
3 673 orët
Lartësia e ngritjes: 5 140 mm
Kapaciteti ngritës: 2 500 kg

Online: 1d

CHEAP USED FORKLIFTS - CHUF.com

8

Republika Çeke, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

ID 27752

LINDE H 16 T-01 - ngarkues me pirun ballor me 4 goma
 9
7 900 EUR
Çmimi neto
2012
LPG
9 217 orët
Lartësia e ngritjes: 4 620 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Online: 1d

CHEAP USED FORKLIFTS - CHUF.com

8

Republika Çeke, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

ID 29479

LINDE H 25 D-01 - ngarkues me pirun ballor me 4 goma
 9
8 900 EUR
Çmimi neto
2012
Dizel
13 655 orët
Lartësia e ngritjes: 5 500 mm
Kapaciteti ngritës: 2 500 kg

Online: 1d

CHEAP USED FORKLIFTS - CHUF.com

8

Republika Çeke, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

ID 29477

STILL RX 60-25 - ngarkues me pirun ballor me 4 goma
 9
9 600 EUR
Çmimi neto
2008
Elektro
4 214 orët
Lartësia e ngritjes: 3 400 mm
Kapaciteti ngritës: 2 500 kg

Online: 1d

CHEAP USED FORKLIFTS - CHUF.com

8

Republika Çeke, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

ID 29751

LINDE H25D-02/600 - ngarkues me pirun ballor me 4 goma
 6
5 450 EUR
Çmimi neto
2014
1 097 orët

Online: 1d

Maier CNC Technik GmbH

Gjermani, Fabrikstrasse 23 D-73326 Deggingen. Germany

Caterpillar DP 35 N - ngarkues me pirun ballor me 4 goma
 4
9 900 EUR
2009
Dizel
3 948 orët
Lartësia e ngritjes: 7 000 mm
Kapaciteti ngritës: 3 500 kg

Online: 1d

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Gjermani, 86316 Friedberg

ID 314691

Linde H 45 D/394-02 EVO - ngarkues me pirun ballor me 4 goma
 5
27 900 EUR
2015
Dizel
6 802 orët
Lartësia e ngritjes: 4 100 mm
Kapaciteti ngritës: 4 500 kg

Online: 1d

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Gjermani, 86316 Friedberg

ID 312213

Linde H 50 D/394-02 EVO Container - ngarkues me pirun ballor me 4 goma
 4
32 900 EUR
2015
Dizel
6 525 orët
Lartësia e ngritjes: 4 045 mm
Kapaciteti ngritës: 5 000 kg

Online: 1d

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Gjermani, 86316 Friedberg

ID 313959

 APACHE HH30Z - ngarkues me pirun ballor me 4 goma
 20
Ankandi
Dizel

Online: 1d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, United Kingdom | Leeds

 CAT GP25 - ngarkues me pirun ballor me 4 goma
 14
Ankandi

Online: 1d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, United Kingdom | Leeds

1 2 3 108   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.