Oferta të ngjashme

Ngarkues me pirun ballor me 4 goma STILL RX 60-25
STILL RX 60-25
2014, Elektro, 12 518 orët
Republika Çeke, Hradec Králové
12 500 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 4 goma STILL RX 60-25, 2014
Ngarkues me pirun ballor me 4 goma Still RX60-25 6181679
Still RX60-25 6181679
2014, Elektro, 6 320 orët
Gjermani, D-28816 Stuhr
Ngarkues me pirun ballor me 4 goma Still RX60-25 6181679, 2014
Ngarkues me pirun ballor me 4 goma Still RX60-25 6020923
Still RX60-25 6020923
2014, Elektro, 5 072 orët
Gjermani, D-28816 Stuhr
Ngarkues me pirun ballor me 4 goma Still RX60-25 6020923, 2014
Ngarkues me pirun ballor me 4 goma Still RX60-25 5875082
Still RX60-25 5875082
2014, Elektro, 11 577 orët
Gjermani, D-28816 Stuhr
Ngarkues me pirun ballor me 4 goma Still RX60-25 5875082, 2014
Ngarkues me pirun ballor me 4 goma Still RX60-25L
Still RX60-25L
2014, Elektro, 3 916 orët
Spanjë, Sant Andreu de la Barca Barcelona
10 800 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 4 goma Still RX60-25L, 2014
Ngarkues me pirun ballor me 4 goma Still RX60-25 6140518
Still RX60-25 6140518
2014, Elektro, 3 273 orët
Gjermani, D-28816 Stuhr
Ngarkues me pirun ballor me 4 goma Still RX60-25 6140518, 2014
Ngarkues me pirun ballor me 4 goma Still RX60-25 6059724
Still RX60-25 6059724
2014, Elektro, 5 098 orët
Gjermani, D-28816 Stuhr
Ngarkues me pirun ballor me 4 goma Still RX60-25 6059724, 2014
Ngarkues me pirun ballor me 4 goma Still RX60-25L 5865718
Still RX60-25L 5865718
2014, Elektro, 6 382 orët
Gjermani, D-28816 Stuhr
Ngarkues me pirun ballor me 4 goma Still RX60-25L 5865718, 2014
Ngarkues me pirun ballor me 4 goma STILL RX 60-25
STILL RX 60-25
2009, Elektro
Republika Çeke, Hradec Králové
8 900 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 4 goma STILL RX 60-25, 2009
Ngarkues me pirun ballor me 4 goma STILL RX 60-25
STILL RX 60-25
2009, Elektro, 10 653 orët
Republika Çeke, Hradec Králové
14 900 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 4 goma STILL RX 60-25, 2009
Ngarkues me pirun ballor me 4 goma STILL RX 60-25
STILL RX 60-25
2012, Elektro
Republika Çeke, Hradec Králové
10 200 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 4 goma STILL RX 60-25, 2012
Ngarkues me pirun ballor me 4 goma STILL RX 60-25
STILL RX 60-25
2010, Elektro, 14 594 orët
Republika Çeke, Hradec Králové
9 500 EUR
Ngarkues me pirun ballor me 4 goma STILL RX 60-25, 2010

Ngarkues me pirun ballor me 4 goma Still RX60-25

Marka STILL
Modeli Still RX60-25
ID  UL77
Viti i prodhimit 2014
Orët e makinerisë 6 664 orët
Kapaciteti ngritës 2 500 kg
Lartësia e ngritjes 4 700 mm
Gjatësia e pirunit 1 200 mm
Tipi i direkut tripleks
Karroca e pirunit zhvendosje anësore
Vendndodhja Holandë, 4255 HW Nieuwendijk
Motori/linja e ngarjes
 • karburanti: elektro
 • bateria: unbekannt
Shasia/pezullimi
 • gomat e përparme: unbekannt
 • gomat e pasme: unbekannt
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: ngarkues me pirun ballor me 4 goma Still RX60-25

Dërgo reklamën "Po kërkoj..."

Dërgo reklamën "Po kërkoj...": ngarkues me pirun ballor me 4 goma Still RX60-25

Zgjidh kategorinë: çfarë po kërkon?

 • Kamioni
 • Gjysmë-kamion
 • Gjysmë rimorkio
 • Rimorkio
 • Kamioncine
 • Autobus
 • Kamper
 • Makineri ndërtimi
 • Pajisje për trajtimin e materialeve
 • Makineri bujqësore
 • Pajisje pylltarie
 • Mjet bujqësor/special
 • Kokë
 • Karroceri/kontejner i ndërrueshëm
 • Pjesë këmbimi
 • Makineritë e tjera

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.