Ngarkues me pirun për terren të ashpër


Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Hangcha TT35-2 - ngarkues me pirun për terren të ashpër
 1
33 268 EUR
E re
2020
Lartësia e ngritjes: 4 000 mm
Kapaciteti ngritës: 3 500 kg

Online: 3m 16d

CAPM EUROPE

6

Francë, Senlis

ID N7867

MANITOU MC40HP 4x2 - ngarkues me pirun për terren të ashpër
 20
Ankandi
6 887 orët

Online: 19orë 57min

Ritchie Bros. Auctioneers France

8

Francë, ST AUBIN SUR GAILLON, FRA

AGRIA TH15.16 4x4 - ngarkues me pirun për terren të ashpër
 20
Ankandi
2007
4 801 orët

Online: 20orë 1min

Ritchie Bros Auctioneers Spain

8

Spanjë, OCANA, ESP

AUSA CH150 4x2 - ngarkues me pirun për terren të ashpër
 20
Ankandi
2004
5 019 orët

Online: 20orë 14min

Ritchie Bros Auctioneers Spain

8

Spanjë, OCANA, ESP

MANITOU MSI25T Chariot Elevateur Tout Terrain - ngarkues me pirun për terren të ashpër
 20
Ankandi
2008

Online: 20orë 16min

Ritchie Bros. Auctioneers France

8

Francë, ST AUBIN SUR GAILLON, FRA

MANITOU MSI25D Chariot Elevateur Tout Terrain 4x2 - ngarkues me pirun për terren të ashpër
 20
Ankandi
2002

Online: 20orë 49min

Ritchie Bros. Auctioneers France

8

Francë, ST AUBIN SUR GAILLON, FRA

 Ausa CH-150 - ngarkues me pirun për terren të ashpër
Ankandi

Online: 21orë 21min

Euro Auctions

Spanjë, Zaragoza, Zuera, Dromore

ID 240037520

 Manitou Diesel Rough Terrain Forklift, 3 Stage Mast, Siteshift, Forks - ngarkues me pirun për terren të ashpër
 20
Ankandi

Online: 1d

Euro Auctions

Spanjë, Zaragoza, Zuera, Dromore

ID 240037498

JCB 926 , 4x4 , 1300MTH ! , max 2,600kg -5,50m - ngarkues me pirun për terren të ashpër
 20
30 500 EUR
2017
Dizel
1 500 orët
Lartësia e ngritjes: 5 500 mm

Online: 1d

CIEZAROWKI.PL.

6

Poloni, Kraków

Manitou M30-2  - ngarkues me pirun për terren të ashpër
 10
20 000 EUR
Çmimi neto
2016
Dizel
4 505 orët
Lartësia e ngritjes: 2 770 mm
Kapaciteti ngritës: 3 000 kg

Online: 2d

SUPERLIFT Alicja Wegrzeniejewska

Poloni, Strzałkowo

Manitou M30-2  - ngarkues me pirun për terren të ashpër
 8
17 800 EUR
Çmimi neto
2016
Dizel
7 265 orët
Lartësia e ngritjes: 2 770 mm
Kapaciteti ngritës: 3 000 kg

Online: 2d

SUPERLIFT Alicja Wegrzeniejewska

Poloni, Strzałkowo

Manitou MH25-4 - ngarkues me pirun për terren të ashpër
 10
Pyet për çmimin
2004
Dizel
5 031 orët
Lartësia e ngritjes: 3 300 mm
Kapaciteti ngritës: 2 500 kg

Online: 3d

Brabant AG Industrie B.V.

Holandë, Klundert

ID 84772

AGRIA TH30.30A 4x4 - ngarkues me pirun për terren të ashpër
 1
Ankandi
2006
9 346 orët

Online: 3d

Ritchie Bros Auctioneers Spain

8

Spanjë, OCANA, ESP

Manitou MSI50D  - ngarkues me pirun për terren të ashpër
 7
6 850 EUR
1998
Dizel
10 000 orët
Lartësia e ngritjes: 3 000 mm
Kapaciteti ngritës: 5 000 kg

Online: 3d

NORTH WEST FORKTRUCKS LTD

Mbretëria e Bashkuar, Grossbritannien

ID 7675

STEINBOCK 4x4 - ngarkues me pirun për terren të ashpër
 4
9 935 EUR
1992

Online: 6d

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Miłomłyn

JCB 926 2.6 Ton 4x4 - ngarkues me pirun për terren të ashpër
 20
Ankandi
1993

Online: 7d

Ritchie Bros. Auctioneers - UAE

8

Emiratet e Bashkuara Arabe, DUBAI, ARE

AGRIA TH30.21 4x4 - ngarkues me pirun për terren të ashpër
 20
Ankandi
2006

Online: 7d

Ritchie Bros Auctioneers Spain

8

Spanjë, OCANA, ESP

AUSA CH200 4x4 - ngarkues me pirun për terren të ashpër
 20
Ankandi
2003
10 481 orët

Online: 7d

Ritchie Bros Auctioneers Spain

8

Spanjë, OCANA, ESP

AUSA CH200 4x4 - ngarkues me pirun për terren të ashpër
 20
Ankandi
2005
9 482 orët

Online: 7d

Ritchie Bros Auctioneers Spain

8

Spanjë, OCANA, ESP

JCB 926 4x4 - ngarkues me pirun për terren të ashpër
 20
Ankandi
1998

Online: 7d

Ritchie Bros Auctioneers Spain

8

Spanjë, OCANA, ESP

AUSA C200H 4x4 - ngarkues me pirun për terren të ashpër
 20
Ankandi
2006
6 041 orët

Online: 7d

Ritchie Bros Auctioneers Spain

8

Spanjë, OCANA, ESP

1 2 3 8   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.