Ngarkues me pirun Linde H20T-03

Marka LINDE
Modeli Linde H20T-03
ID  UL80
Viti i prodhimit 2001
Orët e makinerisë 2 647 orët
Kapaciteti ngritës 2 000 kg
Lartësia e ngritjes 4 450 mm
Gjatësia e pirunit 1 200 mm
Tipi i direkut tripleks
Karroca e pirunit zhvendosje anësore
Vendndodhja Holandë, 4255 HW Nieuwendijk
Motori/linja e ngarjes
 • karburanti: LPG
 • bateria: unbekannt
Shasia/pezullimi
 • gomat e përparme: unbekannt
 • gomat e pasme: unbekannt
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: ngarkues me pirun Linde H20T-03

Dërgo reklamën "Po kërkoj..."

Dërgo reklamën "Po kërkoj...": ngarkues me pirun Linde H20T-03

Zgjidh kategorinë: çfarë po kërkon?

 • Kamioni
 • Gjysmë-kamion
 • Gjysmë rimorkio
 • Rimorkio
 • Kamioncine
 • Autobus
 • Kamper
 • Makineri ndërtimi
 • Pajisje për trajtimin e materialeve
 • Makineri bujqësore
 • Pajisje pylltarie
 • Mjet bujqësor/special
 • Kokë
 • Karroceri/kontejner i ndërrueshëm
 • Pjesë këmbimi
 • Makineritë e tjera

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.