Oferta të ngjashme

Ngarkues me pirun Linde h 35 d/393-02 evo (3b)
Linde h 35 d/393-02 evo (3b)
2013, 11 315 orët
Gjermani, 20095 Hamburg
12 200 EUR
Ngarkues me pirun Linde h 35 d/393-02 evo (3b), 2013
Ngarkues me pirun Linde H 35 T/393-02 EVO
Linde H 35 T/393-02 EVO
2013, LPG, 6 733 orët
Gjermani, 86316 Friedberg
15 900 EUR
Ngarkues me pirun Linde H 35 T/393-02 EVO, 2013
Ngarkues me pirun Linde h 35 t/393-02 evo
Linde h 35 t/393-02 evo
2013, 6 733 orët
Gjermani, 20095 Hamburg
15 900 EUR
Ngarkues me pirun Linde h 35 t/393-02 evo, 2013
Ngarkues me pirun Linde H 35 D/393-02 EVO
Linde H 35 D/393-02 EVO
2014, Dizel
Itali, Vignola MO
21 300 EUR
Ngarkues me pirun Linde H 35 D/393-02 EVO, 2014
Ngarkues me pirun Linde H 35 D-02 393
Linde H 35 D-02 393
2013, Dizel, 6 871 orët
Gjermani, 28816 Stuhr
Ngarkues me pirun Linde H 35 D-02 393, 2013
Ngarkues me pirun Linde h 25 d/392-02 evo
Linde h 25 d/392-02 evo
2013, 12 115 orët
Gjermani, 20095 Hamburg
14 900 EUR
Ngarkues me pirun Linde h 25 d/392-02 evo, 2013
Ngarkues me pirun Linde H 35 T/393-02 EVO Getränke
Linde H 35 T/393-02 EVO Getränke
2013, LPG, 4 527 orët
Gjermani, 86316 Friedberg
12 400 EUR
Ngarkues me pirun Linde H 35 T/393-02 EVO Getränke, 2013
Ngarkues me pirun Linde H 35 T/393-02 EVO GETRÄNKE
Linde H 35 T/393-02 EVO GETRÄNKE
2013, LPG, 7 570 orët
Gjermani, 86316 Friedberg
11 200 EUR
Ngarkues me pirun Linde H 35 T/393-02 EVO GETRÄNKE, 2013
Ngarkues me pirun Linde H 35 T/393-02 EVO Getränke
Linde H 35 T/393-02 EVO Getränke
2013, LPG, 6 580 orët
Gjermani, 86316 Friedberg
12 400 EUR
Ngarkues me pirun Linde H 35 T/393-02 EVO Getränke, 2013
Ngarkues me pirun Linde H 35 T/393-02 EVO GETRÄNKE
Linde H 35 T/393-02 EVO GETRÄNKE
2013, LPG, 6 377 orët
Gjermani, 86316 Friedberg
11 200 EUR
Ngarkues me pirun Linde H 35 T/393-02 EVO GETRÄNKE, 2013
Ngarkues me pirun LINDE H35T-02 evo
LINDE H35T-02 evo
2014, LPG, 10 300 orët
Holandë, LUNTEREN
11 000 EUR
Ngarkues me pirun LINDE H35T-02 evo, 2014
Ngarkues me pirun Linde H 35 D/393-02 EVO (3B)
Linde H 35 D/393-02 EVO (3B)
2014, Dizel, 12 398 orët
Gjermani, 86316 Friedberg
13 900 EUR
Ngarkues me pirun Linde H 35 D/393-02 EVO (3B), 2014

Ngarkues me pirun Linde H35D-02 Evo

Marka LINDE
Modeli Linde H35D-02 Evo
ID  UL53
Viti i prodhimit 2013
Orët e makinerisë 19 066 orët
Kapaciteti ngritës 3 500 kg
Lartësia e ngritjes 3 360 mm
Gjatësia e pirunit 2 400 mm
Tipi i direkut simpleks
Karroca e pirunit zhvendosje anësore
Vendndodhja Holandë, 4255 HW Nieuwendijk
Motori/linja e ngarjes
 • karburanti: dizel
 • bateria: unbekannt
Shasia/pezullimi
 • gomat e përparme: unbekannt
 • gomat e pasme: unbekannt
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: ngarkues me pirun Linde H35D-02 Evo

Dërgo reklamën "Po kërkoj..."

Dërgo reklamën "Po kërkoj...": ngarkues me pirun Linde H35D-02 Evo

Zgjidh kategorinë: çfarë po kërkon?

 • Kamioni
 • Gjysmë-kamion
 • Gjysmë rimorkio
 • Rimorkio
 • Kamioncine
 • Autobus
 • Kamper
 • Makineri ndërtimi
 • Pajisje për trajtimin e materialeve
 • Makineri bujqësore
 • Pajisje pylltarie
 • Mjet bujqësor/special
 • Kokë
 • Karroceri/kontejner i ndërrueshëm
 • Pjesë këmbimi
 • Makineritë e tjera

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.