Ngarkues me pirun Nissan GNX / L18

picture_as_pdf

picture_as_pdf

5 900 EUR

Çmimi neto

Tipi

Ngarkues me pirun

Viti

2000

Shteti

Holandë

Telefoni

+31 88 88 ......

Online: 14d
  • Karakteristika
  • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
MarkaNISSAN
Viti i prodhimit2000
Pesha neto2200 kg
Pesha bruto2200 kg
Motori/linja e ngarjes
Karburantielektro
Shasia/pezullimi
Konfigurimi i aksit4x2
Përshkrimi

Model year: 2022

Present battery: bought

CO2 emission: 0 g/km

Kërko informacion të detajuar
Shitësi

Used Truck Center B.V.

Used Truck Center B.V.

location_on

Netherlands, Albert Plesmanweg 69, 3088GB

phone_iphone
language

www.usedtruckcenter.nl

access_time

Ora lokale e shitësit — 05:46

Personat e kontaktit
Wilfred de Ridder

Wilfred de Ridder

+3106 53 1...

Sander Visser

Sander Visser

Deutsch, English, Nederlands

+316100145...


Kontakto shitësin

Politika e privatësisë

t1 test unit

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.