Reja dhe përdorur Pajisje magazine në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Pajisje magazine


   Faqja 1 e 207 1/207   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Hyster R16  - Pirun ritërheqës
3 964 EUR
Hangcha QDD6  - Traktor rimorkimi
2 815 EUR
Çmimi pa. TVSH
 Pramac GS/BASIC 25S4 1150x525 (NUOVO) - Stivosës
 1
350 EUR

Stivosës

2021
Elektro
Lartësia e ngritjes: 115 mm
Kapaciteti ngritës: 2 500 kg

SYCARR S.R.L.

4

Itali, Vignola MO

Numri i referencës  25S4

Elektrike
Linde P / 250 - Traktor rimorkimi
 16
7 950 EUR
Çmimi pa. TVSH

Traktor rimorkimi

2001
Elektro
2 000 orët

De Koning Trucks

2

Holandë, Oss

Elektrike
Combilift C6000SL - Pirun ritërheqës me 4 rrugë
 10
92 900 EUR

Pirun ritërheqës me 4 rrugë

2020
Dizel
86 orët
Lartësia e ngritjes: 5 952 mm
Kapaciteti ngritës: 6 000 kg

Botuar: 11orë 22min

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

8

Gjermani, Friedberg

Numri i referencës ANL1056070

Combilift CB4000 - Pirun ritërheqës me 4 rrugë
 6
78 500 EUR

Pirun ritërheqës me 4 rrugë

2023
Dizel
Lartësia e ngritjes: 6 000 mm
Kapaciteti ngritës: 4 000 kg

Botuar: 11orë 22min

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

8

Gjermani, Friedberg

Numri i referencës FANL1071382

Jungheinrich EJC14 - Stivosës
 4
3 650 EUR

Stivosës

2005
Elektro
3 969 orët
Lartësia e ngritjes: 4 770 mm
Kapaciteti ngritës: 1 400 kg

Botuar: 11orë 22min

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

8

Gjermani, Friedberg

Numri i referencës ANL1070237

Elektrike
Linde D 08 1160 - Stivosës
 4
3 950 EUR

Stivosës

2016
Elektro
1 939 orët
Lartësia e ngritjes: 2 024 mm
Kapaciteti ngritës: 800 kg

Botuar: 11orë 22min

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

8

Gjermani, Friedberg

Numri i referencës ANL1072242

Elektrike
Linde L 16 1173 - Stivosës
 4
9 350 EUR

Stivosës

2015
Elektro
2 523 orët
Lartësia e ngritjes: 3 244 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Botuar: 11orë 22min

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

8

Gjermani, Friedberg

Numri i referencës ANL1067284

Elektrike
Combilift CB3000LPG - Pirun ritërheqës me 4 rrugë
 6
58 900 EUR

Pirun ritërheqës me 4 rrugë

2021
LPG
19 orët
Lartësia e ngritjes: 6 000 mm
Kapaciteti ngritës: 3 000 kg

Botuar: 11orë 22min

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

8

Gjermani, Friedberg

Numri i referencës ANL1076362

Linde V 11 015 - Pirun seleksionues
 6
6 250 EUR

Pirun seleksionues

2008
Elektro
4 503 orët
Lartësia e ngritjes: 4 865 mm
Kapaciteti ngritës: 1 100 kg

Botuar: 11orë 22min

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

8

Gjermani, Friedberg

Numri i referencës ANL1011273

Elektrike
Linde T 20 1152-00 - Pirun paletash
 4
1 980 EUR

Pirun paletash

2013
Elektro
5 309 orët
Kapaciteti ngritës: 2 000 kg

Botuar: 11orë 22min

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

8

Gjermani, Friedberg

Numri i referencës ANL1019116

Elektrike
Linde MT 12 1131-00 - Pirun paletash
 4
1 590 EUR

Pirun paletash

2021
Elektro
30 orët
Kapaciteti ngritës: 1 200 kg

Botuar: 11orë 22min

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

8

Gjermani, Friedberg

Numri i referencës ANL1066433

Elektrike
Combilift CBE3000 - Pirun ritërheqës me 4 rrugë
 8
69 500 EUR

Pirun ritërheqës me 4 rrugë

2022
Elektro
6 orët
Lartësia e ngritjes: 5 550 mm
Kapaciteti ngritës: 3 000 kg

Botuar: 11orë 22min

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

8

Gjermani, Friedberg

Numri i referencës ANL1072745

Elektrike
Combilift CB2500LPG - Pirun ritërheqës me 4 rrugë
 5
58 900 EUR

Pirun ritërheqës me 4 rrugë

2022
LPG
660 orët
Lartësia e ngritjes: 4 900 mm
Kapaciteti ngritës: 2 500 kg

Botuar: 11orë 22min

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

8

Gjermani, Friedberg

Numri i referencës ANL1072761

Jungheinrich ECE320 - Pirun seleksionues
 5
2 850 EUR

Pirun seleksionues

2015
Elektro
2 078 orët
Lartësia e ngritjes: 750 mm
Kapaciteti ngritës: 2 000 kg

Botuar: 11orë 22min

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

8

Gjermani, Friedberg

Numri i referencës ANL1041828

Elektrike
Linde T 20 1152 - Pirun paletash
 4
1 950 EUR

Pirun paletash

2018
Elektro
1 327 orët
Kapaciteti ngritës: 2 000 kg

Botuar: 11orë 22min

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

8

Gjermani, Friedberg

Numri i referencës ANL1003786

Elektrike
Jungheinrich EJC10 - Stivosës
 4
2 450 EUR

Stivosës

2004
Elektro
4 015 orët
Lartësia e ngritjes: 3 200 mm
Kapaciteti ngritës: 1 000 kg

Botuar: 11orë 22min

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

8

Gjermani, Friedberg

Numri i referencës ANL1070234

Elektrike
Toyota LWE140  - Pirun paletash
 12
3 500 EUR

Pirun paletash

2021
Elektro
40 orët

Botuar: 1d

WALTECO TRUCK

3

Gjermani, Birkenwerder

Elektrike
 Pallet Truck - Pirun paletash
 13
Ankandi

Pirun paletash

Botuar: 1d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

5

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140371697

Caterpillar NR16N2H  - Pirun ritërheqës
 4
3 964 EUR

Pirun ritërheqës

2016
7 000 orët
Lartësia e ngritjes: 10 000 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Botuar: 1d

NORTH WEST FORKTRUCKS LTD

7

Mbretëria e Bashkuar, Grossbritannien

Numri i referencës 11373

Hyster R16  - Pirun ritërheqës
 4
3 964 EUR

Pirun ritërheqës

2012
6 000 orët
Lartësia e ngritjes: 6 500 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Botuar: 1d

NORTH WEST FORKTRUCKS LTD

7

Mbretëria e Bashkuar, Grossbritannien

Numri i referencës 11381

Caterpillar NPV20N2  - Pirun paletash
 1
1 436 EUR

Pirun paletash

2013
2 000 orët
Kapaciteti ngritës: 2 000 kg

Botuar: 1d

NORTH WEST FORKTRUCKS LTD

7

Mbretëria e Bashkuar, Grossbritannien

Numri i referencës 11329

Caterpillar NPP16N2  - Pirun paletash
 1
1 666 EUR

Pirun paletash

2017
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Botuar: 1d

NORTH WEST FORKTRUCKS LTD

7

Mbretëria e Bashkuar, Grossbritannien

Numri i referencës 11330

1 2 3 207   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Material handling equipment - Warehouse equipment
t1 old