Reja dhe përdorur Pajisje portuale në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Pajisje portuale


   Faqja 1 e 16 1/16   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Rundholzstapler/Logstacker Svetruck TMF 15/11-54  - Stivosës ritërheqës
 16
55 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Stivosës ritërheqës

2012
Dizel

BASAN GmbH

16

Gjermani, Oelsnitz

Mitsubishi FD300 - Ekskavator kontejnerësh
 6
Pyet për çmimin

Ekskavator kontejnerësh

Dizel
2 800 orët
Lartësia e ngritjes: 3 000 mm

Toaks International Trading Company

1

Kinë, Minhang District, Shanghai

Numri i referencës FD300

 Terberg YT180 - Traktor terminal
 34
Ankandi

Traktor terminal

Botuar: 1d

Euro Auctions GmbH

5

Gjermani, 41542, Dormagen, Dormagen

Numri i referencës 200225010

Iveco Daily 50C18 - Traktor terminal
 14
3 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
Ankandi

Traktor terminal

2009
Dizel

Botuar: 1d

AuctionPort

4

Belgjikë, ANTWERPEN

Jungheinrich EZS 570 - Traktor terminal
 18
1 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
Ankandi

Traktor terminal

2016
Elektro

Botuar: 1d

AuctionPort

4

Belgjikë, ANTWERPEN

Elektrike
Terberg TT20 TT20 - Traktor terminal
 12
9 750 EUR
Çmimi pa. TVSH

Traktor terminal

2000
Dizel

Botuar: 1d

OPTIMA TRUCKS bvba

7

Belgjikë, OPTIMA TRUCKS BELGIE

Numri i referencës SF028575+9

Terberg YT182  - Traktor terminal
 10
Pyet për çmimin

Traktor terminal

2008
Dizel
9 736 orët
Lartësia e ngritjes: 2 230 mm
Kapaciteti ngritës: 31 000 kg

Botuar: 2d

Forkliftcenter BV

6 H

Holandë, Amsterdam

Numri i referencës 880010166

Kalmar RTD 1623 | LOG GRAPPLE | LOG STACKER - Stivosës ritërheqës
 20
76 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Stivosës ritërheqës

2012
Dizel
30 080 orët

Botuar: 4d

HULLEMAN TRUCKS B.V.

14

Holandë, Marknesse

Numri i referencës 112042-1

SMV Konecranes SL 10-600 A - Ekskavator kontejnerësh
 18
Pyet për çmimin

Ekskavator kontejnerësh

Botuar: 6d

SCANVO TRUCKS DANMARK A/S

1

Danimarkë, Silkeborg

Kalmar LMV DCE 120-12 - Ekskavator kontejnerësh
 20
Pyet për çmimin

Ekskavator kontejnerësh

2004

Botuar: 6d

SCANVO TRUCKS DANMARK A/S

1

Danimarkë, Silkeborg

Linde C4531TL - Stivosës ritërheqës
 10
Pyet për çmimin

Stivosës ritërheqës

2008

Botuar: 6d

Whelen Heavy Equipment Limited

2

Kinë, Hefei

Kalmar DRD420 - Stivosës ritërheqës
 9
85 000 EUR

Stivosës ritërheqës

2010
Dizel
300 orët
Lartësia e ngritjes: 12 000 mm

Botuar: 7d

SHANGHAI TAILE CONSTRUCTION MACHINERY CO.,LID

Kinë, Shanghai

Kalmar DRD420 - Stivosës ritërheqës
 8
89 000 EUR

Stivosës ritërheqës

2010
Dizel
2 700 orët
Lartësia e ngritjes: 12 000 mm

Botuar: 7d

SHANGHAI TAILE CONSTRUCTION MACHINERY CO.,LID

Kinë, Shanghai

Kalmar DRD420 - Stivosës ritërheqës
 6
Pyet për çmimin

Stivosës ritërheqës

2009
Dizel
5 600 orët
Lartësia e ngritjes: 10 000 mm

Botuar: 7d

SHANGHAI TAILE CONSTRUCTION MACHINERY CO.,LID

Kinë, Shanghai

TCM FD100 - Ekskavator kontejnerësh
 7
Pyet për çmimin

Ekskavator kontejnerësh

2011
Dizel
2 600 orët
Lartësia e ngritjes: 4 000 mm

Botuar: 7d

SHANGHAI TAILE CONSTRUCTION MACHINERY CO.,LID

Kinë, Shanghai

TCM FD200 - Ekskavator kontejnerësh
 8
Pyet për çmimin

Ekskavator kontejnerësh

2010
Dizel
300 orët
Lartësia e ngritjes: 5 500 mm

Botuar: 7d

SHANGHAI TAILE CONSTRUCTION MACHINERY CO.,LID

Kinë, Shanghai

Kalmar DRD420 - Stivosës ritërheqës
 11
Pyet për çmimin

Stivosës ritërheqës

2008
Dizel
300 orët
Lartësia e ngritjes: 12 000 mm

Botuar: 7d

SHANGHAI TAILE CONSTRUCTION MACHINERY CO.,LID

Kinë, Shanghai

Kalmar DRD420 - Stivosës ritërheqës
 9
Pyet për çmimin

Stivosës ritërheqës

2008
Dizel
300 orët
Lartësia e ngritjes: 10 000 mm

Botuar: 7d

SHANGHAI TAILE CONSTRUCTION MACHINERY CO.,LID

Kinë, Shanghai

Kalmar DRD420 - Stivosës ritërheqës
 9
Pyet për çmimin

Stivosës ritërheqës

2012
Dizel
210 orët
Lartësia e ngritjes: 18 000 mm

Botuar: 7d

SHANGHAI TAILE CONSTRUCTION MACHINERY CO.,LID

Kinë, Shanghai

Kalmar DRD420 - Stivosës ritërheqës
 10
Pyet për çmimin

Stivosës ritërheqës

2011
Dizel
Lartësia e ngritjes: 12 000 mm

Botuar: 7d

SHANGHAI TAILE CONSTRUCTION MACHINERY CO.,LID

Kinë, Shanghai

Linde C4234 TL - Ekskavator kontejnerësh
 12
Pyet për çmimin

Ekskavator kontejnerësh

2009
Dizel
3 188 orët

Botuar: 7d

Golden Target Heavy Equipments L.L.C

1

Emiratet e Bashkuara Arabe, Dubai

Terberg YT203EV  - Traktor terminal
 10
Pyet për çmimin

Traktor terminal

2023
Elektro

Botuar: 7d

Forkliftcenter BV

6 H

Holandë, Amsterdam

Numri i referencës 880010168

Elektrike
1 2 3 16   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Material handling equipment - Port equipment
t1 old