Pirun ritërheqës BT RRE 160

10 500 EUR

TipiPirun ritërheqës
Viti2011
ShtetiHolandë
Telefoni+31 6 5338......
Online: 7m 13d
  • Karakteristika
  • Përshkrimi

Karakteristika

Informacioni kryesor
MarkaBT
ID BT 11040b
Viti i prodhimit2011
Orët e makinerisë8925 orët
Kapaciteti ngritës1600 kg
Lartësia e ngritjes8500 mm
Ngritja e lirë3000 mm
Lartësia e ngarjes3650 mm
Qendra e rëndesës600 mm
Tipi i direkuttripleks
Motori/linja e ngarjes
Karburantielektro
Bateriaunbekannt
Shasia/pezullimi
Gomat e përparmeBandagen-Reifen
Gomat e pasmeunbekannt

Përshkrimi

Fahrgestellnummer: 6180888

Kërko informacion të detajuar

Shitësi

JKH HEFTRUCKS B.V.

JKH HEFTRUCKS B.V.

+31 6 5338...
Netherlands, DE SCHUTTERIJ 00011 3905PJ VEENENDAAL, the Netherlands
Ora lokale e shitësit — 11:35

Personat e kontaktit

Jan Koiter

Jan Koiter

Deutsch, English, Français, Nederlands

+31 653380...


Kontakto shitësin


Privacy policy

t1 test unit

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.