Pirun elektrik UniCarriers 1Q2L25Q nga Holandë në shitje - ID: 8242729
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

UniCarriers 1Q2L25Q

Pirun elektrikUniCarriers 1Q2L25Q
2014|7372 orët|4750 mm
Kontakto shitësin

Pirun elektrik UniCarriers 1Q2L25Q

Botuar: 5d

Shtoni në të preferuarat
PDF
Pirun elektrik UniCarriers 1Q2L25Q: foto 1
Pirun elektrik UniCarriers 1Q2L25Q: foto 2
Pirun elektrik UniCarriers 1Q2L25Q: foto 3
Pirun elektrik UniCarriers 1Q2L25Q: foto 4
Pirun elektrik UniCarriers 1Q2L25Q: foto 5
Pirun elektrik UniCarriers 1Q2L25Q: foto 6
Pirun elektrik UniCarriers 1Q2L25Q: foto 7
Ask for all available pictures

Botuar: 5d

Shtoni në të preferuarat
PDF
Kontakto shitësin
Numri i referencës

16108/4418116
Viti i prodhimit

2014
Orët e makinerisë

7372 orët
Pesha neto

5035 kg
Ngarkesa e dobishme

2500 kg
Lartësia e ngritjes

4750 mm
Gjatësia e pirunit

1199 mm
Tipi i direkut

tripleks
Vendndodhja

Holandë, 's-Heer Arendskerke

Keni nevojë për transport?

DËRGIMI
Më telefono
Motori/linja e ngarjes
bateria

620 Ah
Shasia/pezullimi
numri i akseve

2-aks
Kërko informacion të detajuar
Më shumë informacion

prijs: on request

Battery-Type: Lead Acid

Front Tyres: Super Elastic

Rear Tyres: Super Elastic

Price excl. VAT: on request

Sideshift

3rd valve

 Email  Call  WhatsApp

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI
Holandë, Nijverheidsstraat 8, 4458 AV 's-heer Arendskerke
Ora lokale e shitësit:
01:05
I besueshëm
2 Më shumë se 2 vjet me Truck1

Personat e kontaktit
Joeri de Vlieger
Deutsch, English, Nederlands

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test unit
t1 test unit - Material handling equipment
t1 test unit - MHE International Trading B.V.