Reja dhe përdorur pirunë më gaz në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Pirunë më gaz


   Faqja 1 e 44 1/44   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
 DATSUN - pirun më gaz
 12
3 500 EUR

Sc Magerexim SRL

Rumani, Budila Brasov

HYSTER H2.5 FT - pirun më gaz
 7
Pyet për çmimin
2014
LPG
7 000 orët
Lartësia e ngritjes: 4 950 mm

Dedic GmbH

Gjermani, Reinfeld

LINDE h40 - pirun më gaz
 1
22 950 EUR
-4.4%
2019

Botuar: 2min

ppts

23

Armeni

 Linde H16T-01 - pirun më gaz
 6
9 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017
LPG
13 670 orët
Lartësia e ngritjes: 3 145 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Botuar: 56min

SUPERLIFT

Poloni, Strzałkowo

Numri i referencës  SLO104

Linde H 40 T EVO 394-02 - pirun më gaz
 7
13 750 EUR
2011
LPG
15 744 orët
Lartësia e ngritjes: 5 400 mm
Kapaciteti ngritës: 4 000 kg

Botuar: 3orë 20min

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

7

Gjermani, Friedberg

Numri i referencës ANL1010534

 Toyota 02-8 FGF 25 / Juni.2023 - pirun më gaz
18 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017
LPG
5 210 orët
Lartësia e ngritjes: 5 000 mm
Kapaciteti ngritës: 2 500 kg

Botuar: 2d

Mengel Gabelstapler GmbH

7

Gjermani, Garbsen

Numri i referencës  08-15369W

 Toyota 02-8 FGF 25 - pirun më gaz
 8
18 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017
LPG
5 150 orët
Lartësia e ngritjes: 5 000 mm
Kapaciteti ngritës: 2 500 kg

Botuar: 2d

Mengel Gabelstapler GmbH

7

Gjermani, Garbsen

Numri i referencës  08-15423W

 Toyota 02-8 FGF 30 / Aug.2023 - pirun më gaz
19 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
LPG
5 250 orët
Lartësia e ngritjes: 4 700 mm
Kapaciteti ngritës: 3 000 kg

Botuar: 2d

Mengel Gabelstapler GmbH

7

Gjermani, Garbsen

Numri i referencës  08-15426W

 Toyota 02-8 FGF 25 / Aug.2023 - pirun më gaz
18 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017
LPG
4 910 orët
Lartësia e ngritjes: 6 000 mm
Kapaciteti ngritës: 2 500 kg

Botuar: 2d

Mengel Gabelstapler GmbH

7

Gjermani, Garbsen

Numri i referencës  08-15416W

 Toyota 02-8 FGF 30 - pirun më gaz
 9
19 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
LPG
2 580 orët
Lartësia e ngritjes: 4 700 mm
Kapaciteti ngritës: 3 000 kg

Botuar: 2d

Mengel Gabelstapler GmbH

7

Gjermani, Garbsen

Numri i referencës  08-15419W

 Toyota 02-8 FGF 25 / Juni.2023 - pirun më gaz
18 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017
LPG
5 570 orët
Lartësia e ngritjes: 5 000 mm
Kapaciteti ngritës: 2 500 kg

Botuar: 2d

Mengel Gabelstapler GmbH

7

Gjermani, Garbsen

Numri i referencës  08-15368W

 Toyota 02-8 FGF 15 / Juli.2023 - pirun më gaz
18 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
2019
LPG
930 orët
Lartësia e ngritjes: 4 700 mm
Kapaciteti ngritës: 1 500 kg

Botuar: 2d

Mengel Gabelstapler GmbH

7

Gjermani, Garbsen

Numri i referencës  08-15407W

 Toyota 02-8 FGF 15 - pirun më gaz
 10
17 700 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017
LPG
5 780 orët
Lartësia e ngritjes: 5 000 mm
Kapaciteti ngritës: 1 500 kg

Botuar: 2d

Mengel Gabelstapler GmbH

7

Gjermani, Garbsen

Numri i referencës  08-15406W

 Toyota 02-8 FGF 25 / Aug.2023 - pirun më gaz
19 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017
LPG
3 090 orët
Lartësia e ngritjes: 6 000 mm
Kapaciteti ngritës: 2 500 kg

Botuar: 2d

Mengel Gabelstapler GmbH

7

Gjermani, Garbsen

Numri i referencës  08-15418W

 Toyota 02-8 FGF 25 / Juni.2023 - pirun më gaz
23 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
2019
LPG
3 500 orët
Lartësia e ngritjes: 5 500 mm
Kapaciteti ngritës: 2 500 kg

Botuar: 2d

Mengel Gabelstapler GmbH

7

Gjermani, Garbsen

Numri i referencës  08-15408W

 Toyota 02-8 FGF 35 / Aug.2023 - pirun më gaz
27 600 EUR
Çmimi pa. TVSH
2018
LPG
Lartësia e ngritjes: 4 300 mm
Kapaciteti ngritës: 3 500 kg

Botuar: 2d

Mengel Gabelstapler GmbH

7

Gjermani, Garbsen

Numri i referencës  08-15425W

Linde H45T-01 - pirun më gaz
 17
9 200 EUR
2007
LPG
16 146 orët

Botuar: 2d

Auction Baltic UAB

Lituani, Vilnius

Hyster H 1.6 FT - pirun më gaz
 20
3 600 EUR
2016
LPG
12 511 orët

Botuar: 2d

Auction Baltic UAB

Lituani, Vilnius

Hyster H 1.6 FT - pirun më gaz
 20
3 400 EUR
2016
LPG
18 438 orët

Botuar: 2d

Auction Baltic UAB

Lituani, Vilnius

Hyster H1.8FT  - pirun më gaz
 6
9 600 EUR
Çmimi pa. TVSH
2019
LPG
11 000 orët
Lartësia e ngritjes: 4 450 mm
Kapaciteti ngritës: 1 800 kg

Botuar: 3d

NORTH WEST FORKTRUCKS LTD

7

Mbretëria e Bashkuar, Grossbritannien

Numri i referencës 10903

Jungheinrich TFG320  - pirun më gaz
 6
5 760 EUR
Çmimi pa. TVSH
2012
LPG
7 000 orët
Lartësia e ngritjes: 5 000 mm
Kapaciteti ngritës: 2 000 kg

Botuar: 3d

NORTH WEST FORKTRUCKS LTD

7

Mbretëria e Bashkuar, Grossbritannien

Numri i referencës 11494

 Linde H30T - pirun më gaz
 20
1 123 EUR
Ankandi

Botuar: 3d

Blinto

1 2 3 44   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Material handling equipment - LPG forklifts
t1 old