Reja dhe përdorur pirunë më gaz CATERPILLAR në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Pirunë më gaz CATERPILLAR


   Faqja 1 e 3 1/3   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Caterpillar GP18NT - pirun më gaz
 6
9 251 EUR
Çmimi pa. TVSH
2015
LPG
4 000 orët
Lartësia e ngritjes: 4 700 mm
Kapaciteti ngritës: 1 800 kg

Botuar: 7d

NORTH WEST FORKTRUCKS LTD

7

Mbretëria e Bashkuar, Grossbritannien

Numri i referencës 11479

Caterpillar GP18NT - pirun më gaz
 6
8 669 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
LPG
10 000 orët
Lartësia e ngritjes: 4 700 mm
Kapaciteti ngritës: 1 800 kg

Botuar: 12d

NORTH WEST FORKTRUCKS LTD

7

Mbretëria e Bashkuar, Grossbritannien

Numri i referencës 11440

Caterpillar GP20CN - pirun më gaz
 6
8 087 EUR
Çmimi pa. TVSH
2012
LPG
8 000 orët
Lartësia e ngritjes: 3 290 mm
Kapaciteti ngritës: 2 000 kg

Botuar: 19d

NORTH WEST FORKTRUCKS LTD

7

Mbretëria e Bashkuar, Grossbritannien

Numri i referencës 11368

CATERPILLAR GP25N - pirun më gaz
 10
Pyet për çmimin
2006
LPG
4 152 orët
Lartësia e ngritjes: 4 300 mm
Kapaciteti ngritës: 2 500 kg

Botuar: 19d

Forkliftcenter BV

6 H

Holandë, Amsterdam

Numri i referencës 880009244

Caterpillar GC 25 K - pirun më gaz
 4
Pyet për çmimin
2006
LPG
3 300 orët
Lartësia e ngritjes: 4 000 mm
Kapaciteti ngritës: 2 500 kg

Botuar: 24d

V.O.F. C. & P. DE VRIES

Holandë, Hardinxveld, Zuid-Holland

Caterpillar GP25NT - pirun më gaz
 8
9 600 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
LPG
13 000 orët
Lartësia e ngritjes: 4 500 mm
Kapaciteti ngritës: 2 500 kg

Botuar: 26d

NORTH WEST FORKTRUCKS LTD

7

Mbretëria e Bashkuar, Grossbritannien

Numri i referencës 10715

Caterpillar GP18NT - pirun më gaz
 6
9 251 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
LPG
7 000 orët
Lartësia e ngritjes: 3 700 mm
Kapaciteti ngritës: 1 800 kg

Botuar: 27d

NORTH WEST FORKTRUCKS LTD

7

Mbretëria e Bashkuar, Grossbritannien

Numri i referencës 10291

Caterpillar GP18NT - pirun më gaz
 6
10 415 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
LPG
7 000 orët
Lartësia e ngritjes: 4 700 mm
Kapaciteti ngritës: 1 800 kg

Botuar: 27d

NORTH WEST FORKTRUCKS LTD

7

Mbretëria e Bashkuar, Grossbritannien

Numri i referencës 10582

Caterpillar GP25K - pirun më gaz
 7
5 527 EUR
Çmimi pa. TVSH
2002
LPG
6 000 orët
Lartësia e ngritjes: 3 740 mm
Kapaciteti ngritës: 2 500 kg

Botuar: 27d

NORTH WEST FORKTRUCKS LTD

7

Mbretëria e Bashkuar, Grossbritannien

Numri i referencës 11047

Caterpillar GP40K - pirun më gaz
 6
8 669 EUR
Çmimi pa. TVSH
2003
LPG
6 000 orët
Lartësia e ngritjes: 4 700 mm
Kapaciteti ngritës: 4 000 kg

Botuar: 27d

NORTH WEST FORKTRUCKS LTD

7

Mbretëria e Bashkuar, Grossbritannien

Numri i referencës 10987

Caterpillar GP40 - pirun më gaz
 6
6 342 EUR
Çmimi pa. TVSH
1998
LPG
9 000 orët
Lartësia e ngritjes: 5 000 mm
Kapaciteti ngritës: 4 000 kg

Botuar: 1m 5d

NORTH WEST FORKTRUCKS LTD

7

Mbretëria e Bashkuar, Grossbritannien

Numri i referencës 11334

CATERPILLAR DP30 - pirun më gaz
 10
7 931 EUR

Botuar: 1m 7d

IG Agro Limited

Mbretëria e Bashkuar, IG Agro Ltd, Unit 3, Glebe Farm, Scampton, Lincoln, LN1 2SZ

Caterpillar GP18NT - pirun më gaz
 2
9 251 EUR
Çmimi pa. TVSH
2019
LPG
11 000 orët
Lartësia e ngritjes: 3 300 mm
Kapaciteti ngritës: 1 800 kg

Botuar: 1m 8d

NORTH WEST FORKTRUCKS LTD

7

Mbretëria e Bashkuar, Grossbritannien

Numri i referencës 11308

Caterpillar GP 15 N triplo 1,5 ton heftruck forklift stapler - pirun më gaz
 20
14 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2013
LPG
945 orët

Botuar: 1m 12d

TUIJTEL MACHINERY B.V.

Holandë, Niederlande, Zevenbergen, Noord-Brabant

Caterpillar GP20CN - pirun më gaz
 8
8 087 EUR
Çmimi pa. TVSH
2011
LPG
6 000 orët
Lartësia e ngritjes: 5 090 mm
Kapaciteti ngritës: 2 000 kg

Botuar: 1m 19d

NORTH WEST FORKTRUCKS LTD

7

Mbretëria e Bashkuar, Grossbritannien

Numri i referencës 11256

Caterpillar GP18NT - pirun më gaz
 8
9 251 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
LPG
13 000 orët
Lartësia e ngritjes: 4 700 mm
Kapaciteti ngritës: 1 800 kg

Botuar: 1m 23d

NORTH WEST FORKTRUCKS LTD

7

Mbretëria e Bashkuar, Grossbritannien

Numri i referencës 11241

Caterpillar GP18NT - pirun më gaz
 7
10 415 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
LPG
4 000 orët
Lartësia e ngritjes: 4 700 mm
Kapaciteti ngritës: 1 800 kg

Botuar: 2m 3d

NORTH WEST FORKTRUCKS LTD

7

Mbretëria e Bashkuar, Grossbritannien

Numri i referencës 11190

Caterpillar GP30NT - pirun më gaz
 16
11 800 EUR
2015
LPG
11 382 orët
Lartësia e ngritjes: 5 500 mm
Kapaciteti ngritës: 3 000 kg

Botuar: 2m 9d

CAPM EUROPE

9

Francë, Senlis

Numri i referencës 18241

Caterpillar T90D 6796642 - pirun më gaz
Pyet për çmimin
2012
LPG
9 488 orët
Lartësia e ngritjes: 4 750 mm
Kapaciteti ngritës: 4 250 kg

Botuar: 2m 10d

BlackForxx GmbH

Gjermani, Stuhr

Caterpillar GP30N - pirun më gaz
 17
16 500 EUR
2010
LPG
4 933 orët
Lartësia e ngritjes: 5 500 mm
Kapaciteti ngritës: 3 000 kg

Botuar: 2m 14d

CAPM EUROPE

9

Francë, Senlis

Numri i referencës 18158

1 2 3   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Material handling equipment - LPG forklifts - CATERPILLAR
t1 old