Pirun më gaz CATERPILLAR GP30 nga Holandë në shitje - ID: 6916045
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu
SHITUR
Hapni katalogun

Hmm, duket se artikulli është shitur

View this ad in the archive
Caterpillar GP30NT - Pirun më gaz: foto 1
Caterpillar GP30NT - Pirun më gaz: foto 2
Caterpillar GP30NT - Pirun më gaz: foto 3
Caterpillar GP30NT - Pirun më gaz: foto 4
Caterpillar GP30NT - Pirun më gaz: foto 5
Shiko të gjitha fotot (16)

Caterpillar GP30NT

Pirun më gaz
2015LPG11382 orëtLartësia e ngritjes: 5500 mmKapaciteti ngritës: 3000 kg
Francë, Avenue Etienne 16,Audibert - ZI, 60300 SENLIS , France
Botuar: 5m 15dNumri i referencës 18241

11 800EUR

 • ≈ 1 194 915 ALL
 • ≈ 12 583 USD
2015LPG11382 orëtLartësia e ngritjes: 5500 mmKapaciteti ngritës: 3000 kg
Francë, Avenue Etienne 16,Audibert - ZI, 60300 SENLIS , France
Kontakto shitësin
Caterpillar GP30NTD - Pirun më gaz: foto 1
Caterpillar GP30NTD - Pirun më gaz: foto 2
Caterpillar GP30NTD - Pirun më gaz: foto 3
Caterpillar GP30NTD - Pirun më gaz: foto 4
Caterpillar GP30NTD - Pirun më gaz: foto 5
Shiko të gjitha fotot (10)

Caterpillar GP30NTD

Pirun më gaz
2013LPG18505 orëtLartësia e ngritjes: 3250 mmKapaciteti ngritës: 3000 kg
Francë, Avenue Etienne 16,Audibert - ZI, 60300 SENLIS , France
Botuar: 5m 15dNumri i referencës 18321

9 950EUR

 • ≈ 1 007 576 ALL
 • ≈ 10 610 USD
2013LPG18505 orëtLartësia e ngritjes: 3250 mmKapaciteti ngritës: 3000 kg
Francë, Avenue Etienne 16,Audibert - ZI, 60300 SENLIS , France
Kontakto shitësin
Caterpillar GP30N - Pirun më gaz: foto 1
Caterpillar GP30N - Pirun më gaz: foto 2
Caterpillar GP30N - Pirun më gaz: foto 3
Caterpillar GP30N - Pirun më gaz: foto 4
Caterpillar GP30N - Pirun më gaz: foto 5
Shiko të gjitha fotot (17)

Caterpillar GP30N

Pirun më gaz
2010LPG4933 orëtLartësia e ngritjes: 5500 mmKapaciteti ngritës: 3000 kg
Francë, Avenue Etienne 16,Audibert - ZI, 60300 SENLIS , France
Botuar: 5m 15dNumri i referencës 18158

16 500EUR

 • ≈ 1 670 856 ALL
 • ≈ 17 595 USD
2010LPG4933 orëtLartësia e ngritjes: 5500 mmKapaciteti ngritës: 3000 kg
Francë, Avenue Etienne 16,Audibert - ZI, 60300 SENLIS , France
Kontakto shitësin
CAT GP30NT - Pirun më gaz: foto 1
CAT GP30NT - Pirun më gaz: foto 2
CAT GP30NT - Pirun më gaz: foto 3
CAT GP30NT - Pirun më gaz: foto 4
CAT GP30NT - Pirun më gaz: foto 5
Shiko të gjitha fotot (6)

CAT GP30NT

Pirun më gaz
201612000 orëtLartësia e ngritjes: 4500 mmKapaciteti ngritës: 3000 kg
Mbretëria e Bashkuar, Grossbritannien
Botuar: 2m 22dNumri i referencës 12246

7 299EUR

 • ≈ 739 125 ALL
 • ≈ 7 783 USD
201612000 orëtLartësia e ngritjes: 4500 mmKapaciteti ngritës: 3000 kg
Mbretëria e Bashkuar, Grossbritannien
Kontakto shitësin
CAT GP30N - Pirun më gaz: foto 1
CAT GP30N - Pirun më gaz: foto 2
CAT GP30N - Pirun më gaz: foto 3
CAT GP30N - Pirun më gaz: foto 4
CAT GP30N - Pirun më gaz: foto 5
Shiko të gjitha fotot (6)

CAT GP30N

Pirun më gaz
20086000 orëtLartësia e ngritjes: 4500 mmKapaciteti ngritës: 3000 kg
Mbretëria e Bashkuar, Grossbritannien
Botuar: 2m 22dNumri i referencës 11992

6 365EUR

 • ≈ 644 545 ALL
 • ≈ 6 787 USD
20086000 orëtLartësia e ngritjes: 4500 mmKapaciteti ngritës: 3000 kg
Mbretëria e Bashkuar, Grossbritannien
Kontakto shitësin
Caterpillar GP25NT - Pirun më gaz: foto 1
Caterpillar GP25NT - Pirun më gaz: foto 2
Caterpillar GP25NT - Pirun më gaz: foto 3
Caterpillar GP25NT - Pirun më gaz: foto 4
Caterpillar GP25NT - Pirun më gaz: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

Caterpillar GP25NT

Pirun më gaz
LPGLartësia e ngritjes: 4730 mmKapaciteti ngritës: 2500 kg
Belgjikë, Schenkeldijk 1-5, 2030 Antwerpen, Belgium
Botuar: 11d

5 000EUR

Çmimi pa. TVSH

Ankandi
 • ≈ 506 320 ALL
 • ≈ 5 331 USD
LPGLartësia e ngritjes: 4730 mmKapaciteti ngritës: 2500 kg
Belgjikë, Schenkeldijk 1-5, 2030 Antwerpen, Belgium
Kontakto shitësin
2018 Doosan D30GP - Pirun ngritës: foto 1
2018 Doosan D30GP - Pirun ngritës: foto 2
2018 Doosan D30GP - Pirun ngritës: foto 3
2018 Doosan D30GP - Pirun ngritës: foto 4
2018 Doosan D30GP - Pirun ngritës: foto 5
Shiko të gjitha fotot (32)

2018 Doosan D30GP

Pirun ngritës
2018
Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds
Botuar: 11dNumri i referencës 140404782
Ankandi
2018
Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds
Kontakto shitësin
2018 Doosan D30GP - Pirun ngritës: foto 1
2018 Doosan D30GP - Pirun ngritës: foto 2
2018 Doosan D30GP - Pirun ngritës: foto 3
2018 Doosan D30GP - Pirun ngritës: foto 4
2018 Doosan D30GP - Pirun ngritës: foto 5
Shiko të gjitha fotot (37)

2018 Doosan D30GP

Pirun ngritës
2018
Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds
Botuar: 11dNumri i referencës 140404783
Ankandi
2018
Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds
Kontakto shitësin
Caterpillar GP55N - Pirun më gaz: foto 1
Caterpillar GP55N - Pirun më gaz: foto 2
Caterpillar GP55N - Pirun më gaz: foto 3
Caterpillar GP55N - Pirun më gaz: foto 4
Caterpillar GP55N - Pirun më gaz: foto 5
Shiko të gjitha fotot (14)

Caterpillar GP55N

Pirun më gaz
2011LPG11400 orëtLartësia e ngritjes: 4500 mmKapaciteti ngritës: 5500 kg
Holandë, Klundert
Botuar: 1v 6mNumri i referencës 94149
Pyet për çmimin
2011LPG11400 orëtLartësia e ngritjes: 4500 mmKapaciteti ngritës: 5500 kg
Holandë, Klundert
Kontakto shitësin
Caterpillar GP35N - Pirun më gaz: foto 1
Caterpillar GP35N - Pirun më gaz: foto 2
Caterpillar GP35N - Pirun më gaz: foto 3
Caterpillar GP35N - Pirun më gaz: foto 4
Caterpillar GP35N - Pirun më gaz: foto 5
Shiko të gjitha fotot (15)

Caterpillar GP35N

Pirun më gaz
2009LPG9782 orëtLartësia e ngritjes: 4950 mmKapaciteti ngritës: 3500 kg
Holandë, Klundert
Botuar: 1v 6mNumri i referencës 77463
Pyet për çmimin
2009LPG9782 orëtLartësia e ngritjes: 4950 mmKapaciteti ngritës: 3500 kg
Holandë, Klundert
Kontakto shitësin

Pirun më gaz CATERPILLAR GP30

Botuar: 1v 1m

Hmm, duket se artikulli është shitur
Pirun më gaz CATERPILLAR GP30: foto 1

Gjeni oferta të reja në katalog

Hapni katalogun
zoom in
Pirun më gaz CATERPILLAR GP30: foto 1
See what's in stock now

Botuar: 1v 1m

SHITUR

The seller didn't indicate the price

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun
Modeli

Numri i referencës

15877
Viti i prodhimit

1997
Orët e makinerisë

5524 orët
Ngarkesa e dobishme

3000 kg
Lartësia e ngritjes

5500 mm
Gjatësia e pirunit

1050 mm
Tipi i direkut

tripleks
Vendndodhja

Holandë, 's-Heer Arendskerke
Motori/linja e ngarjes
karburanti

Shasia/pezullimi
numri i akseve

2-aks
Më shumë informacion

Soort banden: Super elastisch

Afmetingen: 4730 kg

Uitrusting: Sideshift

netto gewicht: 2800x1280x2460 mm

SHITUR

The seller didn't indicate the price

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test archive
t1 test archive - Material handling equipment
t1 test archive - MHE International Trading B.V.