Reja dhe përdorur pirunë më gaz HYSTER në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Pirunë më gaz HYSTER


   Faqja 1 e 5 1/5   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
HYSTER H 2.5 FT / 4X - pirun më gaz
 17
Pyet për çmimin
2014
LPG
7 000 orët
Lartësia e ngritjes: 4 950 mm

Dedic GmbH

Gjermani, Reinfeld

Hyster H 1.6 FT - pirun më gaz
 20
3 600 EUR
2016
LPG
12 511 orët

Botuar: 2d

Auction Baltic UAB

Lituani, Vilnius

Hyster H 1.6 FT - pirun më gaz
 20
3 400 EUR
2016
LPG
18 438 orët

Botuar: 2d

Auction Baltic UAB

Lituani, Vilnius

Hyster H1.8FT  - pirun më gaz
 6
9 600 EUR
Çmimi pa. TVSH
2019
LPG
11 000 orët
Lartësia e ngritjes: 4 450 mm
Kapaciteti ngritës: 1 800 kg

Botuar: 3d

NORTH WEST FORKTRUCKS LTD

7

Mbretëria e Bashkuar, Grossbritannien

Numri i referencës 10903

Hyster S200XM - pirun më gaz
 20
2 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
Ankandi
1997
LPG
16 154 orët
Lartësia e ngritjes: 3 300 mm
Kapaciteti ngritës: 2 000 kg

Botuar: 3d

AuctionPort

Belgjikë, ANTWERPEN

Hyster H2.5FT - pirun më gaz
 20
3 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
Ankandi
2007
LPG
11 590 orët
Kapaciteti ngritës: 2 500 kg

Botuar: 5d

AuctionPort

Belgjikë, ANTWERPEN

Hyster H3.5FT 7007140  - pirun më gaz
 3
Pyet për çmimin
2013
LPG
27 153 orët
Lartësia e ngritjes: 5 130 mm
Kapaciteti ngritës: 2 490 kg

Botuar: 7d

BlackForxx GmbH

Gjermani, Stuhr

Hyster H2.5FT - pirun më gaz
 4
4 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
Ankandi
LPG
2 013 orët
Lartësia e ngritjes: 3 300 mm
Kapaciteti ngritës: 2 500 kg

Botuar: 10d

AuctionPort

Belgjikë, ANTWERPEN

Hyster H2.5CT  - pirun më gaz
 8
9 251 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
LPG
2 500 orët
Lartësia e ngritjes: 4 770 mm
Kapaciteti ngritës: 2 500 kg

Botuar: 11d

NORTH WEST FORKTRUCKS LTD

7

Mbretëria e Bashkuar, Grossbritannien

Numri i referencës 11458

 Hyster H3.0FT - pirun më gaz
 6
7 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
LPG
13 523 orët
Lartësia e ngritjes: 5 365 mm
Kapaciteti ngritës: 3 000 kg

Botuar: 11d

SUPERLIFT

Poloni, Strzałkowo

Numri i referencës  SL3114SLA

 Hyster H3.0FT - pirun më gaz
 6
7 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
LPG
18 016 orët
Lartësia e ngritjes: 5 365 mm
Kapaciteti ngritës: 3 000 kg

Botuar: 11d

SUPERLIFT

Poloni, Strzałkowo

Numri i referencës  SL3110SLA

 Hyster H3.0FT - pirun më gaz
 6
7 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
LPG
18 410 orët
Lartësia e ngritjes: 5 365 mm
Kapaciteti ngritës: 3 000 kg

Botuar: 11d

SUPERLIFT

Poloni, Strzałkowo

Numri i referencës  SL3115SLA

 Hyster H3.0FT - pirun më gaz
 6
7 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
LPG
16 231 orët
Lartësia e ngritjes: 5 365 mm
Kapaciteti ngritës: 3 000 kg

Botuar: 11d

SUPERLIFT

Poloni, Strzałkowo

Numri i referencës  SL3111SLA

 Hyster H4.00XM-6 - pirun më gaz
 7
10 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2002
LPG
5 123 orët
Lartësia e ngritjes: 4 250 mm
Kapaciteti ngritës: 4 000 kg

Botuar: 11d

SUPERLIFT

Poloni, Strzałkowo

Numri i referencës  SL4010SLK

Hyster Heftruck Hyster H2.5FT Triplo 490 Freelift/Sideshift LPG 2011 - pirun më gaz
 18
9 950 EUR
Çmimi pa. TVSH
2011
LPG
8 770 orët
Lartësia e ngritjes: 4 900 mm
Kapaciteti ngritës: 2 500 kg

Botuar: 11d

VAN DE WERT TRADING B.V.

6

Holandë, Nuland

Numri i referencës 232675

Hyster H5.5FT Heftruck Hyster H5.5FT Triplo 565 Freelift/3e/4e functie LPG 2014 - pirun më gaz
 20
12 750 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
LPG
20 245 orët
Lartësia e ngritjes: 5 650 mm
Kapaciteti ngritës: 5 500 kg

Botuar: 11d

VAN DE WERT TRADING B.V.

6

Holandë, Nuland

Numri i referencës 232422

Hyster 3.00XM - pirun më gaz
 20
3 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
Ankandi
1997
LPG
486 orët
Lartësia e ngritjes: 6 110 mm
Kapaciteti ngritës: 2 310 kg

Botuar: 11d

AuctionPort

Belgjikë, ANTWERPEN

Hyster H2.5FT  - pirun më gaz
 8
5 527 EUR
Çmimi pa. TVSH
2010
LPG
Lartësia e ngritjes: 5 550 mm
Kapaciteti ngritës: 2 500 kg

Botuar: 12d

NORTH WEST FORKTRUCKS LTD

7

Mbretëria e Bashkuar, Grossbritannien

Numri i referencës 11433

Hyster H3.0FT  - pirun më gaz
 9
4 596 EUR
Çmimi pa. TVSH
2008
LPG
20 000 orët
Lartësia e ngritjes: 4 600 mm
Kapaciteti ngritës: 3 000 kg

Botuar: 12d

NORTH WEST FORKTRUCKS LTD

7

Mbretëria e Bashkuar, Grossbritannien

Numri i referencës 11436

Hyster H2.5FT  - pirun më gaz
 6
4 945 EUR
Çmimi pa. TVSH
2012
LPG
7 000 orët
Lartësia e ngritjes: 4 830 mm
Kapaciteti ngritës: 2 500 kg

Botuar: 12d

NORTH WEST FORKTRUCKS LTD

7

Mbretëria e Bashkuar, Grossbritannien

Numri i referencës 11434

Hyster H2.5FT  - pirun më gaz
 6
4 945 EUR
Çmimi pa. TVSH
2008
LPG
24 000 orët
Lartësia e ngritjes: 4 830 mm
Kapaciteti ngritës: 2 500 kg

Botuar: 12d

NORTH WEST FORKTRUCKS LTD

7

Mbretëria e Bashkuar, Grossbritannien

Numri i referencës 11435

1 2 3 5   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Material handling equipment - LPG forklifts - HYSTER
t1 old