Pirun më gaz HYSTER H-1.6-FT nga Holandë, 6250 EUR në shitje - ID: 6455765
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

6 250EUR

  • ≈ 626 437 ALL
  • ≈ 6 682 USD

HYSTER H-1.6-FT

Pirun më gazHYSTER H-1.6-FT
2015|LPG|14125 orët|4450 mm|1600 kg

6 250EUR

Pirun më gaz HYSTER H-1.6-FT

Botuar: 2m 1d

PDF
Pirun më gaz HYSTER H-1.6-FT: foto 1
Pirun më gaz HYSTER H-1.6-FT: foto 2
Pirun më gaz HYSTER H-1.6-FT: foto 3
Pirun më gaz HYSTER H-1.6-FT: foto 4
Pirun më gaz HYSTER H-1.6-FT: foto 5
Ask for all available pictures

Botuar: 2m 1d

PDF

6 250EUR

  • ≈ 626 437 ALL
  • ≈ 6 682 USD
Marka

Numri i referencës

14098
Viti i prodhimit

2015
VIN

G001B01573N
Gjendja

e mirë
Inspektimi teknik

07-06-2022
Orët e makinerisë

14125 orët
Pesha

3260 kg
Lartësia

2110 mm
Kapaciteti ngritës

1600 kg
Lartësia e ngritjes

4450 mm
Ngritja e lirë

4450 mm
Ngritja e plotë e lirë

Lartësia e ngarjes

2110 mm
Tipi i direkut

tripleks
Karroca e pirunit

zhvendosje anësore
Tensioni

12
Vendndodhja

Holandë, Bosmanskamp 1C 4191 MS Geldermalsen The Netherlands

Keni nevojë për transport?

DËRGIMI
Motori/linja e ngarjes
karburanti

Shasia/pezullimi
gomat e përparme

85%
gomat e pasme

85%
gomat

super elastic
Kabina/pjesa e brendshme
kabina

ngrohësi

rripat e ndenjësve

Pajisja
pajisje

pirunjtë
 Email  Call  WhatsApp

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI

6 250EUR

  • ≈ 626 437 ALL
  • ≈ 6 682 USD
Holandë, Bosmanskamp 1C 4191 MS Geldermalsen The Netherlands
Ora lokale e shitësit:
21:59
I besueshëm
5 Më shumë se 5 vjet me Truck1

Personat e kontaktit
Gijsbert van den Bosch
Deutsch, English, Español, Italiano, Nederlands

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test unit
t1 test unit - Material handling equipment
t1 test unit - van den Bosch vorkheftrucks B.V.