Pirun më gaz Hyster H3.00XL nga Holandë, 1600 EUR në shitje - ID: 7170516
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Hmm, duket se artikulli është shitur

View this ad in the archive
HYSTER H2.5 FT - pirun më gaz
 7
Pyet për çmimin
2014
LPG
7 000 orët
Lartësia e ngritjes: 4 950 mm

Botuar: 7m 21d

Dedic GmbH

Gjermani, Reinfeld

Hyster H4.5FT6 *Bj2014/12800H/3. und 4. Hydr. Kreis*  - pirun ngritës
 20
Pyet për çmimin
2014
LPG
12 800 orët
Lartësia e ngritjes: 4 000 mm
Kapaciteti ngritës: 3 500 kg

Botuar: 1m 7d

BNS Intercon GmbH

Gjermani, Dillingen/Saar

Numri i referencës 23069

Hyster H3.00XL  - pirun më gaz
 7
3 433 EUR
Çmimi pa. TVSH
1993
LPG
295 orët
Lartësia e ngritjes: 4 700 mm
Kapaciteti ngritës: 3 000 kg

Botuar: 13d

NORTH WEST FORKTRUCKS LTD

7

Mbretëria e Bashkuar, Grossbritannien

Numri i referencës 11418

Hyster H3.00XL - pirun ngritës
 20
2 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
Ankandi
1992
3 009 orët
Lartësia e ngritjes: 4 000 mm
Kapaciteti ngritës: 3 000 kg

Botuar: 10d

AuctionPort

Belgjikë, ANTWERPEN

 Hyster H4.00XL - pirun më gaz
 31
Ankandi

Botuar: 17d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140348545

Hyster H4.00XL/5 - pirun më gaz
 1
12 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
1997
LPG
2 514 orët
Lartësia e ngritjes: 4 300 mm
Kapaciteti ngritës: 4 000 kg

Botuar: 1v 5m

Sawitzki Gabelstapler

Gjermani, Hamburg

Numri i referencës 3772

Hyster H4.00 XL5 - pirun ngritës
 20
4 200 EUR
1989

Botuar: 5m 18d

ATS Norway AS

Norvegji, 6789, Sogn og Fjordane

Numri i referencës 13937

Hyster H5.00XL 6796641  - pirun më gaz
 3
Pyet për çmimin
1996
LPG
6 725 orët
Lartësia e ngritjes: 4 750 mm
Kapaciteti ngritës: 4 900 kg

Botuar: 6m 2d

BlackForxx GmbH

Gjermani, Stuhr

 Hyster H3.00XM - pirun më gaz
 5
6 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2002
LPG
1 258 orët
Lartësia e ngritjes: 4 760 mm
Kapaciteti ngritës: 3 000 kg

Botuar: 2m 14d

SUPERLIFT

Poloni, Strzałkowo

Numri i referencës  SL6055

Hyster H3.00XM - pirun ngritës
 20
2 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
Ankandi
2001
10 824 orët
Lartësia e ngritjes: 4 200 mm
Kapaciteti ngritës: 3 000 kg

Botuar: 3d

AuctionPort

Belgjikë, ANTWERPEN

HYSTER H50XL - pirun më gaz
 6
2 899 EUR
Çmimi pa. TVSH
1983
LPG
3 952 orët
Lartësia e ngritjes: 3 300 mm

Botuar: 1m 11d

MHE International Trading B.V.

Holandë, 's-Heer Arendskerke

Numri i referencës 15876/4206383

 HYSTER H80XL 15284 - pirun ngritës
 17
Pyet për çmimin

Botuar: 1m 7d

MAQUINARIA WIEBE KM 24

Meksikë, 31608, Cuauhtémoc

Numri i referencës 15284

Hyster H2.50XL - pirun ngritës
 15
500 EUR
Ankandi
227 orët
Lartësia e ngritjes: 3 760 mm
Kapaciteti ngritës: 2 500 kg

Botuar: 9d

Troostwijk Auctions

6

Holandë, Wanraaij 35a, Andelst, 6673 DM

Numri i referencës 9222669

Hyster H3.00XMX - TRIPLEX - pirun ngritës
 1
Pyet për çmimin
1997
LPG
7 163 orët
Lartësia e ngritjes: 4 765 mm
Kapaciteti ngritës: 3 000 kg

Botuar: 1v 1m

Sawitzki Gabelstapler

Gjermani, Hamburg

Numri i referencës 3883

Pirun më gaz Hyster H3.00XL

Pirun më gaz Hyster H3.00XL: foto 1
Kërko fotografi të disponueshme
Marka HYSTER
Numri i referencës 66137
Viti i prodhimit 1991
Data e regjistrimit të parë 01.01.1991
Orët e makinerisë 3 147 orët
Pesha neto 4 360 kg
Pesha bruto 7 360 kg
Ngarkesa e dobishme 3 000 kg
Gjatësia 4 000 mm
Gjerësia 2 400 mm
Lartësia 1 200 mm
Kapaciteti ngritës 3 000 kg
Vendndodhja Holandë, Ruinerwold
Motori/linja e ngarjes
  • karburanti: LPG
  • cilindrat e motorit: 4
  • transmisioni: Unknown
Shasia/pezullimi
  • konfigurimi i aksit: 4x2
  • numri i akseve: 2-aks
1 600
EUR

6 Prill 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun


Kontakto shitësin

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

Hyster H3.00XL

t1 old test archive
t1 test archive - Material handling equipment
t1 test archive - Epic Auctions B.V.
t1 old