Pirun më gaz HYSTER H50XL nga Holandë, 2900 EUR në shitje - ID: 6931277
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu
SHITUR
Hapni katalogun

Hmm, duket se artikulli është shitur

View this ad in the archive
Hyster H2.50XL - Pirun më gaz: foto 1
Hyster H2.50XL - Pirun më gaz: foto 2
Hyster H2.50XL - Pirun më gaz: foto 3
Hyster H2.50XL - Pirun më gaz: foto 4
Hyster H2.50XL - Pirun më gaz: foto 5
Shiko të gjitha fotot (5)

Hyster H2.50XL

Pirun më gaz
LPG6645 orët
Francë, 20 RUE VOLTAIRE, 93100 MONTREUIL SOUS BOIS, FRANCE
Botuar: 6dNumri i referencës 324235

1 527EUR

Ankandi
 • ≈ 153 139 ALL
 • ≈ 1 657 USD
LPG6645 orët
Francë, 20 RUE VOLTAIRE, 93100 MONTREUIL SOUS BOIS, FRANCE
Kontakto shitësin
Hyster H3. 50XL - Pirun ngritës: foto 1
Hyster H3. 50XL - Pirun ngritës: foto 2
Hyster H3. 50XL - Pirun ngritës: foto 3
Hyster H3. 50XL - Pirun ngritës: foto 4
Hyster H3. 50XL - Pirun ngritës: foto 5
Shiko të gjitha fotot (15)

Hyster H3. 50XL

Pirun ngritës
1996LPG1080 orëtLartësia e ngritjes: 4850 mmKapaciteti ngritës: 3500 kg
Holandë, Overschiestraat 59, 1062 XD Amsterdam, The Netherlands
Botuar: 14d

100EUR

Ankandi
 • ≈ 10 028 ALL
 • ≈ 108 USD
1996LPG1080 orëtLartësia e ngritjes: 4850 mmKapaciteti ngritës: 3500 kg
Holandë, Overschiestraat 59, 1062 XD Amsterdam, The Netherlands
Kontakto shitësin
Hyster H500XL - Pirun ngritës: foto 1
Hyster H500XL - Pirun ngritës: foto 2
Hyster H500XL - Pirun ngritës: foto 3
Hyster H500XL - Pirun ngritës: foto 4
Hyster H500XL - Pirun ngritës: foto 5
Shiko të gjitha fotot (14)

Hyster H500XL

Pirun ngritës
dizelLartësia e ngritjes: 4750 mm
Holandë, Overschiestraat 59, 1062 XD Amsterdam, The Netherlands
Botuar: 14d

250EUR

Ankandi
 • ≈ 25 072 ALL
 • ≈ 271 USD
dizelLartësia e ngritjes: 4750 mm
Holandë, Overschiestraat 59, 1062 XD Amsterdam, The Netherlands
Kontakto shitësin
Hyster H2.5XL - Pirun ngritës: foto 1
Hyster H2.5XL - Pirun ngritës: foto 2
Hyster H2.5XL - Pirun ngritës: foto 3
Hyster H2.5XL - Pirun ngritës: foto 4
Hyster H2.5XL - Pirun ngritës: foto 5
Shiko të gjitha fotot (33)

Hyster H2.5XL

Pirun ngritës
Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds
Botuar: 2dNumri i referencës 140410455
Ankandi
Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds
Kontakto shitësin
HYSTER H50XM - Pirun ngritës: foto 1
HYSTER H50XM - Pirun ngritës: foto 2
HYSTER H50XM - Pirun ngritës: foto 3
HYSTER H50XM - Pirun ngritës: foto 4
HYSTER H50XM - Pirun ngritës: foto 5
Shiko të gjitha fotot (15)

HYSTER H50XM

Pirun ngritës
dizel
Rumani
Botuar: 9d
Ankandi
dizel
Rumani
Kontakto shitësin
HYSTER (NL) GABELSTAPLER H3-50XL-G (GAS) - Pirun ngritës: foto 1
HYSTER (NL) GABELSTAPLER H3-50XL-G (GAS) - Pirun ngritës: foto 2
HYSTER (NL) GABELSTAPLER H3-50XL-G (GAS) - Pirun ngritës: foto 3
HYSTER (NL) GABELSTAPLER H3-50XL-G (GAS) - Pirun ngritës: foto 4
HYSTER (NL) GABELSTAPLER H3-50XL-G (GAS) - Pirun ngritës: foto 5
Shiko të gjitha fotot (23)

HYSTER (NL) GABELSTAPLER H3-50XL-G (GAS)

Pirun ngritës
1998LPG7942 orëtLartësia e ngritjes: 3070 mm
Gjermani, Rietberger Strasse 57 (an der B 64) DE-33129 Delbrück Germany
Botuar: 5m 14dNumri i referencës 23282

9 800EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 982 822 ALL
 • ≈ 10 636 USD
1998LPG7942 orëtLartësia e ngritjes: 3070 mm
Gjermani, Rietberger Strasse 57 (an der B 64) DE-33129 Delbrück Germany
Hyster H7.00XL H 7.00 XL - Pirun ngritës: foto 1
Hyster H7.00XL H 7.00 XL - Pirun ngritës: foto 2
Hyster H7.00XL H 7.00 XL - Pirun ngritës: foto 3
Hyster H7.00XL H 7.00 XL - Pirun ngritës: foto 4
Hyster H7.00XL H 7.00 XL - Pirun ngritës: foto 5
Shiko të gjitha fotot (16)

Hyster H7.00XL H 7.00 XL

Pirun ngritës
199710482 orëtLartësia e ngritjes: 4400 mmKapaciteti ngritës: 7000 kg
Holandë, Gageldijk 89 3602 AJ MAARSSEN, Netherlands
Botuar: 3m 14d

9 950EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 997 865 ALL
 • ≈ 10 799 USD
199710482 orëtLartësia e ngritjes: 4400 mmKapaciteti ngritës: 7000 kg
Holandë, Gageldijk 89 3602 AJ MAARSSEN, Netherlands
Hyster H5.00XL - Pirun ngritës: foto 1
Hyster H5.00XL - Pirun ngritës: foto 2
Hyster H5.00XL - Pirun ngritës: foto 3
Hyster H5.00XL - Pirun ngritës: foto 4
Hyster H5.00XL - Pirun ngritës: foto 5
Shiko të gjitha fotot (15)

Hyster H5.00XL

Pirun ngritës
1990LPG7907 orëtLartësia e ngritjes: 4700 mmKapaciteti ngritës: 3000 kg
Holandë, Overschiestraat 59, 1062 XD Amsterdam, The Netherlands
Botuar: 52min
Ankandi
1990LPG7907 orëtLartësia e ngritjes: 4700 mmKapaciteti ngritës: 3000 kg
Holandë, Overschiestraat 59, 1062 XD Amsterdam, The Netherlands
Kontakto shitësin
Hyster Zeer mooi en goed wekend H4 50XL - Pirun më gaz: foto 1
Hyster Zeer mooi en goed wekend H4 50XL - Pirun më gaz: foto 2
Hyster Zeer mooi en goed wekend H4 50XL - Pirun më gaz: foto 3
Hyster Zeer mooi en goed wekend H4 50XL - Pirun më gaz: foto 4
Hyster Zeer mooi en goed wekend H4 50XL - Pirun më gaz: foto 5
Shiko të gjitha fotot (13)

Hyster Zeer mooi en goed wekend H4 50XL

Pirun më gaz
1993LPG9788 orëtLartësia e ngritjes: 4940 mmKapaciteti ngritës: 4500 kg
Holandë, De Groote Heeze 35a, 6598 AV HEIJEN
Botuar: 11m 14d

9 998EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 1 002 679 ALL
 • ≈ 10 851 USD
1993LPG9788 orëtLartësia e ngritjes: 4940 mmKapaciteti ngritës: 4500 kg
Holandë, De Groote Heeze 35a, 6598 AV HEIJEN
Kontakto shitësin
Hyster H 4.00XL/5 - Pirun ngritës: foto 1
Hyster H 4.00XL/5 - Pirun ngritës: foto 2
Hyster H 4.00XL/5 - Pirun ngritës: foto 3
Hyster H 4.00XL/5 - Pirun ngritës: foto 4
Hyster H 4.00XL/5 - Pirun ngritës: foto 5
Shiko të gjitha fotot (10)

Hyster H 4.00XL/5

Pirun ngritës
1997LPG2514 orëtLartësia e ngritjes: 4300 mmKapaciteti ngritës: 4000 kg
Gjermani, Liebigstr. 38 22113 Hamburg, Germany
Botuar: 27dNumri i referencës 3772

12 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 1 293 715 ALL
 • ≈ 14 001 USD
1997LPG2514 orëtLartësia e ngritjes: 4300 mmKapaciteti ngritës: 4000 kg
Gjermani, Liebigstr. 38 22113 Hamburg, Germany
Kontakto shitësin

Pirun më gaz HYSTER H50XL

Botuar: 1v 1m

Hmm, duket se artikulli është shitur
Pirun më gaz HYSTER H50XL: foto 1

Gjeni oferta të reja në katalog

Hapni katalogun
zoom in
Pirun më gaz HYSTER H50XL: foto 1
See what's in stock now

Botuar: 1v 1m

SHITUR

2 900EUR

 • ≈ 290 835 ALL
 • ≈ 3 147 USD

12 Prill 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun
Marka

Numri i referencës

15876
Viti i prodhimit

1983
Orët e makinerisë

3952 orët
Pesha neto

3631 kg
Pesha bruto

6131 kg
Ngarkesa e dobishme

2500 kg
Lartësia e ngritjes

3300 mm
Gjatësia e pirunit

1000 mm
Tipi i direkut

dupleks
Vendndodhja

Holandë, 's-Heer Arendskerke
Motori/linja e ngarjes
karburanti

Shasia/pezullimi
numri i akseve

2-aks
Më shumë informacion

Soort banden: Pneumatisch

Uitrusting: 3e ventiel

SHITUR

2 900EUR

 • ≈ 290 835 ALL
 • ≈ 3 147 USD

12 Prill 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test archive
t1 test archive - Material handling equipment
t1 test archive - MHE International Trading B.V.