Reja dhe përdorur pirunë më gaz STILL në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Pirunë më gaz STILL


109
Rezultate të gjetura
   Faqja 1 e 6 1/6   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Still RX70-30/600T 7018341 - pirun më gaz
 3
Pyet për çmimin
2020
LPG
11 894 orët
Lartësia e ngritjes: 5 070 mm
Kapaciteti ngritës: 3 000 kg

Botuar: 7d

BlackForxx GmbH

Gjermani, Stuhr

Still RX70-20T/600 7024035 - pirun më gaz
 3
Pyet për çmimin
2017
LPG
10 339 orët
Lartësia e ngritjes: 4 590 mm
Kapaciteti ngritës: 2 000 kg

Botuar: 7d

BlackForxx GmbH

Gjermani, Stuhr

Still RX70-20/600 6917526 - pirun më gaz
 3
Pyet për çmimin
2017
LPG
14 300 orët
Lartësia e ngritjes: 4 570 mm
Kapaciteti ngritës: 2 000 kg

Botuar: 7d

BlackForxx GmbH

Gjermani, Stuhr

Still RX70-35T 6997935 - pirun më gaz
 3
Pyet për çmimin
2020
LPG
10 716 orët
Lartësia e ngritjes: 3 270 mm
Kapaciteti ngritës: 3 500 kg

Botuar: 7d

BlackForxx GmbH

Gjermani, Stuhr

Still RX70-20T/600 6917702 - pirun më gaz
 3
Pyet për çmimin
2017
LPG
13 388 orët
Lartësia e ngritjes: 4 570 mm
Kapaciteti ngritës: 2 000 kg

Botuar: 7d

BlackForxx GmbH

Gjermani, Stuhr

Still RX70-20T/600 6917945 - pirun më gaz
 3
Pyet për çmimin
2017
LPG
14 300 orët
Lartësia e ngritjes: 4 570 mm
Kapaciteti ngritës: 2 000 kg

Botuar: 7d

BlackForxx GmbH

Gjermani, Stuhr

Still RX70-25T 6918751 - pirun më gaz
 3
Pyet për çmimin
2016
LPG
15 553 orët
Lartësia e ngritjes: 4 570 mm
Kapaciteti ngritës: 2 500 kg

Botuar: 7d

BlackForxx GmbH

Gjermani, Stuhr

Still RX70-20T 6962570 - pirun më gaz
 4
Pyet për çmimin
2011
LPG
9 427 orët
Lartësia e ngritjes: 4 465 mm
Kapaciteti ngritës: 2 000 kg

Botuar: 7d

BlackForxx GmbH

Gjermani, Stuhr

Still RX70-35T 6870651 - pirun më gaz
 3
Pyet për çmimin
2016
LPG
6 277 orët
Lartësia e ngritjes: 4 090 mm
Kapaciteti ngritës: 3 500 kg

Botuar: 7d

BlackForxx GmbH

Gjermani, Stuhr

Still RX70-20T/600 6917639 - pirun më gaz
 3
Pyet për çmimin
2017
LPG
13 500 orët
Lartësia e ngritjes: 4 570 mm
Kapaciteti ngritës: 2 000 kg

Botuar: 7d

BlackForxx GmbH

Gjermani, Stuhr

Still M15T - pirun më gaz
 9
3 782 EUR
Çmimi pa. TVSH
1996
LPG
1 100 orët
Lartësia e ngritjes: 3 300 mm
Kapaciteti ngritës: 1 500 kg

Botuar: 7d

NORTH WEST FORKTRUCKS LTD

7

Mbretëria e Bashkuar, Grossbritannien

Numri i referencës 11469

Still RX70-25T - pirun më gaz
 20
4 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
Ankandi
2008
LPG
6 122 orët
Lartësia e ngritjes: 4 480 mm
Kapaciteti ngritës: 2 500 kg

Botuar: 10d

AuctionPort

Belgjikë, ANTWERPEN

 STILL RX70-30T - pirun më gaz
 7
Ankandi
2014
19 715 orët
Lartësia e ngritjes: 3 220 mm
Kapaciteti ngritës: 3 000 kg

Botuar: 11d

BlackForxx GmbH Auction

Gjermani, Stuhr

Numri i referencës 6691415

Still RX70-30T 6829679 - pirun më gaz
 3
Pyet për çmimin
2018
LPG
10 878 orët
Lartësia e ngritjes: 4 590 mm
Kapaciteti ngritës: 3 000 kg

Botuar: 17d

BlackForxx GmbH

Gjermani, Stuhr

Still RX70-25T 6709291 - pirun më gaz
 3
Pyet për çmimin
2016
LPG
20 797 orët
Lartësia e ngritjes: 3 670 mm
Kapaciteti ngritës: 2 500 kg

Botuar: 17d

BlackForxx GmbH

Gjermani, Stuhr

Still RX70-25T 6917712 - pirun më gaz
 3
Pyet për çmimin
2016
LPG
13 831 orët
Lartësia e ngritjes: 4 570 mm
Kapaciteti ngritës: 2 500 kg

Botuar: 21d

BlackForxx GmbH

Gjermani, Stuhr

Still RX70-50T/600 6997934 - pirun më gaz
 3
Pyet për çmimin
2017
LPG
15 140 orët
Lartësia e ngritjes: 5 080 mm
Kapaciteti ngritës: 5 000 kg

Botuar: 21d

BlackForxx GmbH

Gjermani, Stuhr

STILL RX70-18T - pirun më gaz
 7
Ankandi
2017
8 242 orët
Lartësia e ngritjes: 4 770 mm
Kapaciteti ngritës: 1 800 kg

Botuar: 26d

BlackForxx GmbH Auction

Gjermani, Stuhr

Numri i referencës 6910762

STILL RX70-30T - pirun më gaz
 7
Ankandi
2014
19 715 orët
Lartësia e ngritjes: 3 220 mm
Kapaciteti ngritës: 3 000 kg

Botuar: 26d

BlackForxx GmbH Auction

Gjermani, Stuhr

Numri i referencës 6691415

STILL R70-30T - pirun më gaz
 7
Ankandi
1996
20 958 orët
Lartësia e ngritjes: 3 220 mm
Kapaciteti ngritës: 3 000 kg

Botuar: 26d

BlackForxx GmbH Auction

Gjermani, Stuhr

Numri i referencës 6905735

1 2 3 6   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Material handling equipment - LPG forklifts - STILL
t1 old