Pirun më naftë HYSTER H2.50XL nga Holandë, 3300 EUR në shitje - ID: 6677162
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Catalogue
Shes
Vendosni një reklamë

Pirun më naftë HYSTER H2.50XL

Online: 8d

Marka HYSTER
Numri i referencës 15848
Viti i prodhimit 1988
Orët e makinerisë 2 905 orët
Pesha neto 4 265 kg
Ngarkesa e dobishme 2 500 kg
Lartësia e ngritjes 3 300 mm
Gjatësia e pirunit 1 200 mm
Tipi i direkut dupleks
Vendndodhja Holandë, 's-Heer Arendskerke
Telefoni +31 6825...
Motori/linja e ngarjes
  • karburanti: dizel
Shasia/pezullimi
  • numri i akseve: 2-aks

3 300 EUR

  • ≈ 375 497 ALL
  • ≈ 3 593 USD
Holandë, 's-Heer Arendskerke
watch_later
Ora lokale e shitësit:
22:10
I besueshëm

Personat e kontaktit
Joeri de Vlieger
Deutsch, English, Nederlands
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old test unit
t1 test unit - Material handling equipment
t1 test unit - MHE International Trading B.V.
t1 old