Pirun më naftë Hyster H3.5FT nga Holandë në shitje - ID: 8242732
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

Hyster H3.5FT

Pirun më naftëHyster H3.5FT
2014|dizel|5068 orët|3110 mm
Kontakto shitësin

Pirun më naftë Hyster H3.5FT

Botuar: 4d

Shtoni në të preferuarat
PDF
Pirun më naftë Hyster H3.5FT: foto 1
Pirun më naftë Hyster H3.5FT: foto 2
Pirun më naftë Hyster H3.5FT: foto 3
Pirun më naftë Hyster H3.5FT: foto 4
Pirun më naftë Hyster H3.5FT: foto 5
Pirun më naftë Hyster H3.5FT: foto 6
Pirun më naftë Hyster H3.5FT: foto 7
Ask for all available pictures

Botuar: 4d

Shtoni në të preferuarat
PDF
Kontakto shitësin
Marka

Numri i referencës

16072/4421299
Viti i prodhimit

2014
Orët e makinerisë

5068 orët
Pesha neto

4979 kg
Ngarkesa e dobishme

3500 kg
Lartësia e ngritjes

3110 mm
Gjatësia e pirunit

1200 mm
Tipi i direkut

dupleks
Vendndodhja

Holandë, 's-Heer Arendskerke

Keni nevojë për transport?

DËRGIMI
Më telefono
Motori/linja e ngarjes
karburanti

Shasia/pezullimi
numri i akseve

2-aks
Kërko informacion të detajuar
Më shumë informacion

prijs: on request

Front Tyres: Super Elastic

Rear Tyres: Super Elastic

Price excl. VAT: on request

Fork positioners

3rd valve

 Email  Call  WhatsApp

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI
Holandë, Nijverheidsstraat 8, 4458 AV 's-heer Arendskerke
Ora lokale e shitësit:
00:14
I besueshëm
2 Më shumë se 2 vjet me Truck1

Personat e kontaktit
Joeri de Vlieger
Deutsch, English, Nederlands

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test unit
t1 test unit - Material handling equipment
t1 test unit - MHE International Trading B.V.