Pirun më naftë Hyster H4.00XLS-6 nga Holandë, 5750 EUR në shitje - ID: 7698518
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

5 750EUR

  • ≈ 582 268 ALL
  • ≈ 6 131 USD

Hyster H4.00XLS-6

Pirun më naftëHyster H4.00XLS-6
1999|dizel|728 orët|4050 mm

5 750EUR

Kontakto shitësin

Pirun më naftë Hyster H4.00XLS-6

Botuar: 26d

Shtoni në të preferuarat
PDF
Pirun më naftë Hyster H4.00XLS-6: foto 1
Pirun më naftë Hyster H4.00XLS-6: foto 2
Pirun më naftë Hyster H4.00XLS-6: foto 3
Pirun më naftë Hyster H4.00XLS-6: foto 4
Pirun më naftë Hyster H4.00XLS-6: foto 5
Pirun më naftë Hyster H4.00XLS-6: foto 6
Ask for all available pictures

Botuar: 26d

Shtoni në të preferuarat
PDF

5 750EUR

  • ≈ 582 268 ALL
  • ≈ 6 131 USD
Kontakto shitësin
Marka

Numri i referencës

10058/4318802
Viti i prodhimit

1999
Orët e makinerisë

728 orët
Pesha neto

6620 kg
Ngarkesa e dobishme

4000 kg
Lartësia e ngritjes

4050 mm
Tipi i direkut

dupleks
Vendndodhja

Holandë, 's-Heer Arendskerke

Keni nevojë për transport?

DËRGIMI
Më telefono
Motori/linja e ngarjes
karburanti

Kërko informacion të detajuar
Më shumë informacion

prijs: on request

Load Centre: 599 mm

Front Tyres: Super Elastic

Rear Tyres: Super Elastic

Price excl. VAT: on request

Dealer price: Show

Location: 's-Heer Arendskerke

 Email  Call  WhatsApp

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI

5 750EUR

  • ≈ 582 268 ALL
  • ≈ 6 131 USD
Holandë, Nijverheidsstraat 8, 4458 AV 's-heer Arendskerke
Ora lokale e shitësit:
00:38
I besueshëm
2 Më shumë se 2 vjet me Truck1

Personat e kontaktit
Joeri de Vlieger
Deutsch, English, Nederlands

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test unit
t1 test unit - Material handling equipment
t1 test unit - MHE International Trading B.V.