Pirun më naftë Linde E25-01 nga Holandë në shitje - ID: 8255613
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu
SHITUR
Hapni katalogun

Hmm, duket se artikulli është shitur

View this ad in the archive
Linde E25 - Pirun ngritës: foto 1
Linde E25 - Pirun ngritës: foto 2
Linde E25 - Pirun ngritës: foto 3
Linde E25 - Pirun ngritës: foto 4
Linde E25 - Pirun ngritës: foto 5
Shiko të gjitha fotot (32)

Linde E25

Pirun ngritës
20182240 orëtKapaciteti ngritës: 2500 kg
Holandë, Overschiestraat 59, 1062 XD Amsterdam, The Netherlands
Botuar: 4d

2 500EUR

Ankandi
 • ≈ 253 160 ALL
 • ≈ 2 665 USD
20182240 orëtKapaciteti ngritës: 2500 kg
Holandë, Overschiestraat 59, 1062 XD Amsterdam, The Netherlands
Kontakto shitësin
Linde E25-02 - Pirun ngritës: foto 1
Linde E25-02 - Pirun ngritës: foto 2
Linde E25-02 - Pirun ngritës: foto 3
Linde E25-02 - Pirun ngritës: foto 4
Linde E25-02 - Pirun ngritës: foto 5
Shiko të gjitha fotot (14)

Linde E25-02

Pirun ngritës
199417623 orëtKapaciteti ngritës: 2500 kg
Gjermani
Botuar: 9d

1 050EUR

Ankandi
 • ≈ 106 327 ALL
 • ≈ 1 119 USD
199417623 orëtKapaciteti ngritës: 2500 kg
Gjermani
Kontakto shitësin
Linde E25L - Pirun ngritës: foto 1
Linde E25L - Pirun ngritës: foto 2
Linde E25L - Pirun ngritës: foto 3
Linde E25L - Pirun ngritës: foto 4
Linde E25L - Pirun ngritës: foto 5
Shiko të gjitha fotot (25)

Linde E25L

Pirun ngritës
201410865 orëtLartësia e ngritjes: 5930 mmKapaciteti ngritës: 2500 kg
Gjermani
Botuar: 2d

1 000EUR

Ankandi
 • ≈ 101 264 ALL
 • ≈ 1 066 USD
201410865 orëtLartësia e ngritjes: 5930 mmKapaciteti ngritës: 2500 kg
Gjermani
Kontakto shitësin
Linde E25-02 - Pirun ngritës: foto 1
Linde E25-02 - Pirun ngritës: foto 2
Linde E25-02 - Pirun ngritës: foto 3
Linde E25-02 - Pirun ngritës: foto 4
Linde E25-02 - Pirun ngritës: foto 5
Shiko të gjitha fotot (7)

Linde E25-02

Pirun ngritës
200011322 orëtLartësia e ngritjes: 3300 mmKapaciteti ngritës: 2500 kg
Holandë, Overschiestraat 59, 1062 XD Amsterdam, The Netherlands
Botuar: 11d
Ankandi
200011322 orëtLartësia e ngritjes: 3300 mmKapaciteti ngritës: 2500 kg
Holandë, Overschiestraat 59, 1062 XD Amsterdam, The Netherlands
Kontakto shitësin
Linde h 25 gas - Pirun ngritës: foto 1
Linde h 25 gas - Pirun ngritës: foto 2
Linde h 25 gas - Pirun ngritës: foto 3
Linde h 25 gas - Pirun ngritës: foto 4
Linde h 25 gas - Pirun ngritës: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

Linde h 25 gas

Pirun ngritës
2018985 orët
Gjermani, DE-92536 PFREIMD
Botuar: 2m 6dNumri i referencës 46618-BRZCHFN

27 500EUR

 • ≈ 2 784 760 ALL
 • ≈ 29 325 USD
2018985 orët
Gjermani, DE-92536 PFREIMD
Kontakto shitësin
Kërko fotografi të disponueshme
Elektrike

Linde E25L (387)

Pirun ngritës
2016elektro6734 orëtLartësia e ngritjes: 4680 mmKapaciteti ngritës: 2500 kg
Holandë, Bouwstraat 8A, 7483 PA Haaksbergen, Netherlands
Botuar: 9m 17dNumri i referencës 17217
Pyet për çmimin
2016elektro6734 orëtLartësia e ngritjes: 4680 mmKapaciteti ngritës: 2500 kg
Holandë, Bouwstraat 8A, 7483 PA Haaksbergen, Netherlands
Kontakto shitësin
2018 Linde E18P - Pirun ngritës: foto 1
2018 Linde E18P - Pirun ngritës: foto 2
2018 Linde E18P - Pirun ngritës: foto 3
2018 Linde E18P - Pirun ngritës: foto 4
2018 Linde E18P - Pirun ngritës: foto 5
Shiko të gjitha fotot (36)

2018 Linde E18P

Pirun ngritës
2018
Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds
Botuar: 10dNumri i referencës 140405361
Ankandi
2018
Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds
Kontakto shitësin
Linde H25D-02 - Pirun më naftë: foto 1
Linde H25D-02 - Pirun më naftë: foto 2
Linde H25D-02 - Pirun më naftë: foto 3
Linde H25D-02 - Pirun më naftë: foto 4
Linde H25D-02 - Pirun më naftë: foto 5
Shiko të gjitha fotot (6)

Linde H25D-02

Pirun më naftë
201813000 orëtLartësia e ngritjes: 4750 mmKapaciteti ngritës: 2500 kg
Mbretëria e Bashkuar, Grossbritannien
Botuar: 2m 17dNumri i referencës 12575

11 621EUR

 • ≈ 1 176 788 ALL
 • ≈ 12 392 USD
201813000 orëtLartësia e ngritjes: 4750 mmKapaciteti ngritës: 2500 kg
Mbretëria e Bashkuar, Grossbritannien
Kontakto shitësin
Linde E16-02 - Pirun ngritës: foto 1
Linde E16-02 - Pirun ngritës: foto 2
Linde E16-02 - Pirun ngritës: foto 3
Linde E16-02 - Pirun ngritës: foto 4
Linde E16-02 - Pirun ngritës: foto 5
Shiko të gjitha fotot (7)

Linde E16-02

Pirun ngritës
20188030 orëtLartësia e ngritjes: 4740 mmKapaciteti ngritës: 1600 kg
Holandë, Overschiestraat 59, 1062 XD Amsterdam, The Netherlands
Botuar: 11d

2 600EUR

Ankandi
 • ≈ 263 286 ALL
 • ≈ 2 772 USD
20188030 orëtLartësia e ngritjes: 4740 mmKapaciteti ngritës: 1600 kg
Holandë, Overschiestraat 59, 1062 XD Amsterdam, The Netherlands
Kontakto shitësin
Linde E16-02 - Pirun më naftë: foto 1
Linde E16-02 - Pirun më naftë: foto 2
Linde E16-02 - Pirun më naftë: foto 3
Linde E16-02 - Pirun më naftë: foto 4
Linde E16-02 - Pirun më naftë: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

Linde E16-02

Pirun më naftë
2018dizel14162 orëtLartësia e ngritjes: 4000 mmKapaciteti ngritës: 1600 kg
Belgjikë, Schenkeldijk 1-5, 2030 Antwerpen, Belgium
Botuar: 11d

3 500EUR

Çmimi pa. TVSH

Ankandi
 • ≈ 354 424 ALL
 • ≈ 3 732 USD
2018dizel14162 orëtLartësia e ngritjes: 4000 mmKapaciteti ngritës: 1600 kg
Belgjikë, Schenkeldijk 1-5, 2030 Antwerpen, Belgium
Kontakto shitësin

Pirun më naftë Linde E25-01

Botuar: 1m 24d

Hmm, duket se artikulli është shitur
Pirun më naftë Linde E25-01: foto 1

Gjeni oferta të reja në katalog

Hapni katalogun
zoom in
Pirun më naftë Linde E25-01: foto 1
See what's in stock now

Botuar: 1m 24d

SHITUR

The seller didn't indicate the price

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun
Marka

Modeli

Numri i referencës

16125/4423127
Viti i prodhimit

2018
Orët e makinerisë

4758 orët
Pesha neto

4913 kg
Ngarkesa e dobishme

2500 kg
Lartësia e ngritjes

5330 mm
Gjatësia e pirunit

1050 mm
Tipi i direkut

tripleks
Vendndodhja

Holandë, 's-Heer Arendskerke
Motori/linja e ngarjes
karburanti

Më shumë informacion

Battery-Type: Lead Acid

Front Tyres: Super Elastic

Rear Tyres: Super Elastic

Sideshift

3rd valve

4th valve

SHITUR

The seller didn't indicate the price

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test archive
t1 test archive - Material handling equipment
t1 test archive - MHE International Trading B.V.