Reja dhe përdorur pirunë ngritës në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Pirunë ngritës, pirunngritës


   Faqja 1 e 258 1/258   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
CESAB DRAGO 500 - pirun më naftë
9 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
KALMAR EC3-500 - pirun ngritës
169 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
 Genie Z 34/22 (4x4) - pirun më naftë
 1
35 550 EUR
Çmimi pa. TVSH

Pirun më naftë

2014
Dizel
Lartësia e ngritjes: 12 600 mm
Kapaciteti ngritës: 227 kg

SYCARR S.R.L.

Itali, Vignola MO

Numri i referencës  16216

MITSUBISHI FD30 - pirun më naftë
 15
Pyet për çmimin

Pirun më naftë

2005
Dizel
6 000 orët

ALAM CAMION DI ALAM AYAD

Itali, Verona

HYSTER 2.5 - pirun më naftë
 11
5 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Pirun më naftë

Dizel
8 313 orët
Lartësia e ngritjes: 3 800 mm

Botuar: 32min

Hellin Trucks sl

Spanjë, Nava de Campana (HELLIN)

Yale ERP20ATF  - pirun elektrik
 8
6 924 EUR
Çmimi pa. TVSH

Pirun elektrik

2006
Elektro
5 000 orët
Lartësia e ngritjes: 4 900 mm
Kapaciteti ngritës: 2 000 kg

Botuar: 58min

NORTH WEST FORKTRUCKS LTD

7

Mbretëria e Bashkuar, Grossbritannien

Numri i referencës 11499

JLG 1930 ES  - pirun elektrik
 4
5 759 EUR
Çmimi pa. TVSH

Pirun elektrik

2011
Elektro
Lartësia e ngritjes: 5 720 mm
Kapaciteti ngritës: 230 kg

Botuar: 58min

NORTH WEST FORKTRUCKS LTD

7

Mbretëria e Bashkuar, Grossbritannien

Numri i referencës 11500

Linde H80D-03  - pirun më naftë
 9
15 070 EUR
Çmimi pa. TVSH

Pirun më naftë

2006
Dizel
640 orët
Lartësia e ngritjes: 3 100 mm
Kapaciteti ngritës: 8 000 kg

Botuar: 58min

NORTH WEST FORKTRUCKS LTD

7

Mbretëria e Bashkuar, Grossbritannien

Numri i referencës 11498

Hyster H3.0FT  - pirun më naftë
 6
6 109 EUR
Çmimi pa. TVSH

Pirun më naftë

2007
Dizel
19 000 orët
Lartësia e ngritjes: 3 610 mm
Kapaciteti ngritës: 3 000 kg

Botuar: 58min

NORTH WEST FORKTRUCKS LTD

7

Mbretëria e Bashkuar, Grossbritannien

Numri i referencës 11508

Linde E 25 L 387 - pirun elektrik
 8
15 850 EUR

Pirun elektrik

2011
Elektro
9 122 orët
Lartësia e ngritjes: 3 150 mm
Kapaciteti ngritës: 2 500 kg

Botuar: 2orë 20min

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

7

Gjermani, Friedberg

Numri i referencës ANL1074108

Linde E 20 L EVO 386-02 - pirun elektrik
 7
17 500 EUR

Pirun elektrik

2016
Elektro
7 682 orët
Lartësia e ngritjes: 6 225 mm
Kapaciteti ngritës: 2 000 kg

Botuar: 2orë 20min

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

7

Gjermani, Friedberg

Numri i referencës ANL1005051

Linde H 80 D/900 EVO 396-03 - pirun më naftë
 10
51 500 EUR

Pirun më naftë

2017
Dizel
9 785 orët
Lartësia e ngritjes: 4 050 mm
Kapaciteti ngritës: 8 000 kg

Botuar: 2orë 20min

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

7

Gjermani, Friedberg

Numri i referencës ANL1073551

Linde E 30 387 - pirun elektrik
 9
25 900 EUR

Pirun elektrik

2017
Elektro
6 867 orët
Lartësia e ngritjes: 3 365 mm
Kapaciteti ngritës: 3 000 kg

Botuar: 2orë 20min

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

7

Gjermani, Friedberg

Numri i referencës ANL1002467

Linde H 25 D/600 (3B) EVO 392-02 - pirun më naftë
 6
33 900 EUR

Pirun më naftë

2016
Dizel
6 386 orët
Lartësia e ngritjes: 3 115 mm
Kapaciteti ngritës: 2 500 kg

Botuar: 2orë 20min

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

7

Gjermani, Friedberg

Numri i referencës ANL1005851

Linde E 16 C EVO 386-02 - pirun elektrik
 8
23 900 EUR

Pirun elektrik

2016
Elektro
1 062 orët
Lartësia e ngritjes: 4 100 mm
Kapaciteti ngritës: 1 600 kg

Botuar: 2orë 20min

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

7

Gjermani, Friedberg

Numri i referencës ANL1004501

Linde E 25 S 336-03 - pirun elektrik
 9
9 950 EUR

Pirun elektrik

2009
Elektro
10 733 orët
Lartësia e ngritjes: 4 265 mm
Kapaciteti ngritës: 2 500 kg

Botuar: 2orë 20min

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

7

Gjermani, Friedberg

Numri i referencës ANL1072965

Linde H 40 T EVO 394-02 - pirun më gaz
 7
13 750 EUR

Pirun më gaz

2011
LPG
15 744 orët
Lartësia e ngritjes: 5 400 mm
Kapaciteti ngritës: 4 000 kg

Botuar: 2orë 20min

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

7

Gjermani, Friedberg

Numri i referencës ANL1010534

Linde H 18 D EVO 391-02 - pirun më naftë
 9
29 500 EUR

Pirun më naftë

2020
Dizel
5 137 orët
Lartësia e ngritjes: 4 625 mm
Kapaciteti ngritës: 1 800 kg

Botuar: 2orë 20min

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

7

Gjermani, Friedberg

Numri i referencës ANL1049649

Linde E 50/600 HL 388 - pirun elektrik
 7
41 700 EUR

Pirun elektrik

2019
Elektro
8 034 orët
Lartësia e ngritjes: 5 000 mm
Kapaciteti ngritës: 5 000 kg

Botuar: 2orë 20min

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

7

Gjermani, Friedberg

Numri i referencës ANL1074110

Linde E 10 334 - pirun elektrik
 6
7 850 EUR

Pirun elektrik

2008
Elektro
1 735 orët
Lartësia e ngritjes: 4 895 mm
Kapaciteti ngritës: 1 000 kg

Botuar: 2orë 20min

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

7

Gjermani, Friedberg

Numri i referencës ANL1074111

 Unicarriers DX30 (YG1D2A30Q) - pirun ngritës
Pyet për çmimin

Pirun ngritës

2016
Elektro
2 580 orët
Lartësia e ngritjes: 4 750 mm
Kapaciteti ngritës: 3 000 kg

Botuar: 2orë 25min

Forklift Focus B.V.

8

Holandë, Haaksbergen

Numri i referencës 17237

 Carer Z150K - pirun ngritës
Pyet për çmimin

Pirun ngritës

2012
Elektro
2 010 orët
Lartësia e ngritjes: 2 900 mm
Kapaciteti ngritës: 15 000 kg

Botuar: 2orë 25min

Forklift Focus B.V.

8

Holandë, Haaksbergen

Numri i referencës 17268

 BT CBE1.5T - pirun ngritës
 4
Pyet për çmimin

Pirun ngritës

2001
Elektro
9 101 orët
Lartësia e ngritjes: 4 350 mm
Kapaciteti ngritës: 1 500 kg

Botuar: 2orë 25min

Forklift Focus B.V.

8

Holandë, Haaksbergen

Numri i referencës 17248

 Atlet TX-15 (1N1L15T) - pirun ngritës
Pyet për çmimin

Pirun ngritës

2010
Elektro
8 300 orët
Lartësia e ngritjes: 4 750 mm
Kapaciteti ngritës: 1 500 kg

Botuar: 2orë 25min

Forklift Focus B.V.

8

Holandë, Haaksbergen

Numri i referencës 17240

1 2 3 258   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Material handling equipment - Forklifts
t1 old