Pirun ngritës LINDE E15 nga Holandë, 2600 EUR në shitje - ID: 6956575
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Catalogue
Shes
Vendosni një reklamë

Pirun ngritës LINDE E15

Online: 17d

Marka LINDE
Modeli E15
Numri i referencës 15882
Viti i prodhimit 1989
Orët e makinerisë 15 262 orët
Pesha neto 3 402 kg
Ngarkesa e dobishme 1 500 kg
Lartësia e ngritjes 5 400 mm
Gjatësia e pirunit 1 200 mm
Tipi i direkut tripleks
Vendndodhja Holandë, 's-Heer Arendskerke
Telefoni +31 6825...
Motori/linja e ngarjes
  • karburanti: elektro

2 600 EUR

  • ≈ 295 846 ALL
  • ≈ 2 831 USD
Holandë, 's-Heer Arendskerke
watch_later
Ora lokale e shitësit:
21:27
I besueshëm

Personat e kontaktit
Joeri de Vlieger
Deutsch, English, Nederlands
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old test unit
t1 test unit - Material handling equipment
t1 test unit - MHE International Trading B.V.
t1 old