Pirun ngritës LINDE E15 nga Holandë, 2600 EUR në shitje - ID: 6956575
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu
SHITUR
Hapni katalogun

Hmm, duket se artikulli është shitur

View this ad in the archive
Linde E15 - Pirun ngritës: foto 1
Linde E15 - Pirun ngritës: foto 2
Linde E15 - Pirun ngritës: foto 3
Linde E15 - Pirun ngritës: foto 4
Linde E15 - Pirun ngritës: foto 5
Shiko të gjitha fotot (14)

Linde E15

Pirun ngritës
Kapaciteti ngritës: 1500 kg
Holandë, Overschiestraat 59, 1062 XD Amsterdam, The Netherlands
Botuar: 25d

410EUR

Ankandi
  • ≈ 41 518 ALL
  • ≈ 437 USD
Kapaciteti ngritës: 1500 kg
Holandë, Overschiestraat 59, 1062 XD Amsterdam, The Netherlands
Kontakto shitësin
Linde E15 - Pirun ngritës: foto 1
Linde E15 - Pirun ngritës: foto 2
Linde E15 - Pirun ngritës: foto 3
Linde E15 - Pirun ngritës: foto 4
Linde E15 - Pirun ngritës: foto 5
Shiko të gjitha fotot (21)

Linde E15

Pirun ngritës
20123230 orëtLartësia e ngritjes: 4620 mmKapaciteti ngritës: 1500 kg
Gjermani
Botuar: 2d

1 000EUR

Ankandi
  • ≈ 101 264 ALL
  • ≈ 1 066 USD
20123230 orëtLartësia e ngritjes: 4620 mmKapaciteti ngritës: 1500 kg
Gjermani
Kontakto shitësin
Linde E15Z-02 - Pirun ngritës: foto 1
Linde E15Z-02 - Pirun ngritës: foto 2
Linde E15Z-02 - Pirun ngritës: foto 3
Linde E15Z-02 - Pirun ngritës: foto 4
Linde E15Z-02 - Pirun ngritës: foto 5
Shiko të gjitha fotot (24)

Linde E15Z-02

Pirun ngritës
Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds
Botuar: 11dNumri i referencës 140404798
Ankandi
Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds
Kontakto shitësin
Fenwick HG15 - Pirun ngritës: foto 1
Fenwick HG15 - Pirun ngritës: foto 2
Fenwick HG15 - Pirun ngritës: foto 3
Fenwick HG15 - Pirun ngritës: foto 4

Fenwick HG15

Pirun ngritës
1989
Holandë, Overschiestraat 59, 1062 XD Amsterdam, The Netherlands
Botuar: 2d
Ankandi
1989
Holandë, Overschiestraat 59, 1062 XD Amsterdam, The Netherlands
Kontakto shitësin
Linde E15 (386-02) EVO - Pirun ngritës: foto 1
Linde E15 (386-02) EVO - Pirun ngritës: foto 2
Linde E15 (386-02) EVO - Pirun ngritës: foto 3
Linde E15 (386-02) EVO - Pirun ngritës: foto 4
Linde E15 (386-02) EVO - Pirun ngritës: foto 5
Shiko të gjitha fotot (10)
Elektrike

Linde E15 (386-02) EVO

Pirun ngritës
2016elektro7864 orëtLartësia e ngritjes: 5650 mmKapaciteti ngritës: 1500 kg
Holandë, Bouwstraat 8A, 7483 PA Haaksbergen, Netherlands
Botuar: 7m 25dNumri i referencës 17453
Pyet për çmimin
2016elektro7864 orëtLartësia e ngritjes: 5650 mmKapaciteti ngritës: 1500 kg
Holandë, Bouwstraat 8A, 7483 PA Haaksbergen, Netherlands
Kontakto shitësin
Linde E15 (386-02) EVO - Pirun ngritës: foto 1
Linde E15 (386-02) EVO - Pirun ngritës: foto 2
Linde E15 (386-02) EVO - Pirun ngritës: foto 3
Linde E15 (386-02) EVO - Pirun ngritës: foto 4
Linde E15 (386-02) EVO - Pirun ngritës: foto 5
Shiko të gjitha fotot (11)
Elektrike

Linde E15 (386-02) EVO

Pirun ngritës
2016elektro7864 orëtLartësia e ngritjes: 5650 mmKapaciteti ngritës: 1500 kg
Holandë, Bouwstraat 8A, 7483 PA Haaksbergen, Netherlands
Botuar: 7m 25dNumri i referencës 17454
Pyet për çmimin
2016elektro7864 orëtLartësia e ngritjes: 5650 mmKapaciteti ngritës: 1500 kg
Holandë, Bouwstraat 8A, 7483 PA Haaksbergen, Netherlands
Kontakto shitësin
Linde E15 (386-02) EVO - Pirun ngritës: foto 1
Linde E15 (386-02) EVO - Pirun ngritës: foto 2
Linde E15 (386-02) EVO - Pirun ngritës: foto 3
Linde E15 (386-02) EVO - Pirun ngritës: foto 4
Linde E15 (386-02) EVO - Pirun ngritës: foto 5
Shiko të gjitha fotot (11)
Elektrike

Linde E15 (386-02) EVO

Pirun ngritës
2016elektro6318 orëtLartësia e ngritjes: 5650 mmKapaciteti ngritës: 1500 kg
Holandë, Bouwstraat 8A, 7483 PA Haaksbergen, Netherlands
Botuar: 7m 25dNumri i referencës 17455
Pyet për çmimin
2016elektro6318 orëtLartësia e ngritjes: 5650 mmKapaciteti ngritës: 1500 kg
Holandë, Bouwstraat 8A, 7483 PA Haaksbergen, Netherlands
Kontakto shitësin
Linde E15 (386-02) EVO - Pirun ngritës: foto 1
Linde E15 (386-02) EVO - Pirun ngritës: foto 2
Linde E15 (386-02) EVO - Pirun ngritës: foto 3
Linde E15 (386-02) EVO - Pirun ngritës: foto 4
Linde E15 (386-02) EVO - Pirun ngritës: foto 5
Shiko të gjitha fotot (10)
Elektrike

Linde E15 (386-02) EVO

Pirun ngritës
2016elektro8044 orëtLartësia e ngritjes: 5650 mmKapaciteti ngritës: 1500 kg
Holandë, Bouwstraat 8A, 7483 PA Haaksbergen, Netherlands
Botuar: 7m 25dNumri i referencës 17456
Pyet për çmimin
2016elektro8044 orëtLartësia e ngritjes: 5650 mmKapaciteti ngritës: 1500 kg
Holandë, Bouwstraat 8A, 7483 PA Haaksbergen, Netherlands
Kontakto shitësin
Linde E20 - Pirun ngritës: foto 1
Linde E20 - Pirun ngritës: foto 2
Linde E20 - Pirun ngritës: foto 3
Linde E20 - Pirun ngritës: foto 4
Linde E20 - Pirun ngritës: foto 5
Shiko të gjitha fotot (22)

Linde E20

Pirun ngritës
2936 orëtLartësia e ngritjes: 3250 mmKapaciteti ngritës: 2000 kg
Holandë, Overschiestraat 59, 1062 XD Amsterdam, The Netherlands
Botuar: 9d
Ankandi
2936 orëtLartësia e ngritjes: 3250 mmKapaciteti ngritës: 2000 kg
Holandë, Overschiestraat 59, 1062 XD Amsterdam, The Netherlands
Kontakto shitësin
Linde E20 - Pirun ngritës: foto 1
Linde E20 - Pirun ngritës: foto 2
Linde E20 - Pirun ngritës: foto 3
Linde E20 - Pirun ngritës: foto 4
Linde E20 - Pirun ngritës: foto 5
Shiko të gjitha fotot (25)

Linde E20

Pirun ngritës
Suedi, Honnörsgatan 12, 352 36, Växjö, Sweden
Botuar: 6d

472EUR

Ankandi
  • ≈ 47 796 ALL
  • ≈ 503 USD
Suedi, Honnörsgatan 12, 352 36, Växjö, Sweden
Kontakto shitësin

Pirun ngritës LINDE E15

Botuar: 1v

Hmm, duket se artikulli është shitur
Pirun ngritës LINDE E15: foto 1

Gjeni oferta të reja në katalog

Hapni katalogun
zoom in
Pirun ngritës LINDE E15: foto 1
See what's in stock now

Botuar: 1v

SHITUR

2 600EUR

  • ≈ 263 286 ALL
  • ≈ 2 772 USD

12 Prill 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun
Marka

Modeli

Numri i referencës

15882
Viti i prodhimit

1989
Orët e makinerisë

15262 orët
Pesha neto

3402 kg
Ngarkesa e dobishme

1500 kg
Lartësia e ngritjes

5400 mm
Gjatësia e pirunit

1200 mm
Tipi i direkut

tripleks
Vendndodhja

Holandë, 's-Heer Arendskerke
Motori/linja e ngarjes
karburanti

Më shumë informacion

Soort banden: Super elastisch

Batterij: 24 V

Uitrusting: Sideshift

SHITUR

2 600EUR

  • ≈ 263 286 ALL
  • ≈ 2 772 USD

12 Prill 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test archive
t1 test archive - Material handling equipment
t1 test archive - MHE International Trading B.V.